Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak normálisan randizni velem? 22L

Figyelt kérdés

Egyik azzal jön hogy ismer egy elhagyatott helyet ahol csak mi lehetünk és persze órákig csak sétálnánk,egy másik pasi ùtközben megállna a kapunk előtt pár szót váltani,de utána igéri el fog vinni meginni valamit na persze. Aztán egy pasival tök jól elbeszélgettem és benyögi hogy menjek fel hozzá még a végén talán az ágyban is kikötünk és nevetve teszi hozzá. Nekem ez ultramegalázó. Persze mind nyomja a szöveget hogy ő komoly kapcsolatot szeretne. Mindig elgondolkozom hogy ennyit érek? Leszakadna a pofájukról a bőr ha egy italra beülnénk valahova és közben megismerkednénk?Nekem nincs nagy igényszintem nem svédasztalos vacsorát kérek csakhogy ilyen szinten ha már felöltözöm akkor tiszteljen meg legalább ennyivel. Másnak miért hozzák le a csillagokat az égről én meg miért járok mindig így?És ezek még jól is keresnek mégis egy csokit sajnálnának tőlem úgy érzem. Én csinosan öltözöm adok magamra sportolok azt mondják szép az arcom mégis mi kéne nekik?Nem adoniszakkal találkoznék épphogy az átlagtól jobbak kifejezetten taszít a modell szépfiú alkat.Miért van az hogy más lánynak szinte ölébe hull a szerencse én meg mintha csak egy alkoholistát érdemelnék örüljek hogy az is van nem?....El vagyok keseredve

22L


2017. júl. 25. 13:14
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Jézusom, mi ez a duma, hogy a beszélgetésből nem élsz meg? Te hogy szoktál ismerkedni? Nem beszélgetéssel kezdődik? Te azt várod, hogy azonnal utaljam át a fizetésem, vagy mi? Egyébként az ország bármely pontjára elutaznék egy olyan személyiségű lányért akit én elképzelek, nem sajnálnám rá az időm abból a kb 80 órából amit Magyarországon töltök, de ahogy kiderült, Te is pénzéhes vagy akár a 99%. Az utolsó hozzászólásodból mást nem lehet levonni. Hát nem is csodálkozom, hogy csak szexet akarnak tőled ezekután... Viszont azt soha ne feledd, hogy a pénzért, a jólétért Neked is le kell tenni valamit az asztalra, az pedig csak a szex lehet azokban a körökben akikben Te gondolkozol! Ők eltartanak téged, de cserében csak egy tárgy leszel a szemükben, de ne csodálkozz! Ez üzlet! A férfi eltart téged, cserébe akkor kap meg amikor akar, abból majd megélsz!
2017. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
azt a "nem elek meg" csak kepletesen mondtam de jobb rosszindulatuskodni rogton. Nem muszaly velem talalkozni azt se ertem miert tetted ezt az ajanlatot. Rohadt jo egyebkent. Menjek el aztan beszelgessek egyet meg meg fizessek is :D minden csaj egybol ugrana. Hat hajra :D es mar megint a tisztelet hianya. Te utaznal a noert? Most nem azt varod pl h en menjek utanad? Hagyjuk mar a hulyeseget koszi a jotanacsokat toled is. inkabb ne valszolj erre
2017. júl. 25. 16:11
 23/45 anonim ***** válasza:
Ritkán szoktam egyetérteni az itteni férfiakkal, de kivételesen szerintem is megvan az ok, amiért kerülnek a normálisak. Konkrétan bunkó és felgma voltál szerencsétlen 84 %-sal is, aki normálisan próbálkozott. Elküldhetted volna normálisan is a búsba.
2017. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza amit írtál, abból az jön le nekem, hogy Te olyasvalakit keresel aki eltart. Egyébként, igen. Képes lennék abból a nyolcvan órából egy napot arra áldozni, hogy megismerjek egy normális nőt abban bízva, hogy talán ő nem olyan mint a többi. Ez nekem megérné az időt és a pénzt... Egyébként nem tudom hol laksz, az Oszkárt csak írtam, hátha Budapest környékén laksz és pont van egy barátnőd Debrecenben akit régen láttál és pont utazni szeretnél hozzá szombaton, pont az Oszkárral és akkor teljesen véletlenül egymásba botlunk. Na persze...
2017. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Normalis probalkozas? Magyaran alljak ki a sarokra hatha valaki felszed es meg fizessek is erte. Koszi. 9es valaszolo tudod te is hogy eleg ramaty kb annyi az eselye mintha megnyernem az 5ost.
2017. júl. 25. 16:28
 26/45 anonim ***** válasza:
Időnként az 5-ös lottót is megnyeri egy-egy szerencsésebb személy. Mind egy, lottózom tovább. :)
2017. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
De épp ez az. Nem tetszik, ahogy próbálkozik, akkor elég lenne a " Kösz, de nem akarok ismerkedni" a bunkó flegmázás helyett. Azt hiszed valaki értékeli ezt a stílust? Nyilván igen, válogathatsz is közülük. Csak az a felhozatal nem tetszik.
2017. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Itt az a lenyeg hog pont az magyaraz a randirol ismerkedesrol akinek fityfene fogalma sincs hogy mi az. Na mindegy amilyen a mosdo ....
2017. júl. 25. 16:56
 29/45 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább neked nincs fogalmad arról, hogyan kéne hatékonyan ismerkedni.

"csinosan öltözködöm, adok magamra, sportolok, szép az arcom"... Azt gondolod ezek a dolgok kellenek a megfelelő társ megtalálásához?

2017. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
70%
Szia kedves kérdező. Remélem nem bánod hogy kapsz +1 ismeretlen tanácsot. Nem ismerlek, nem is foglak de Én azt látom, hogy elvárod hogy a férfiak tiszteljenek, de nem teljesen érzem azt a válászaid alapján hogy Te tisztelnéd őket. Valószínűleg nem a véletlen műve hogy olyan pasikat fogsz ki akik egy kicsit visszatükrözik az én képedet.
2017. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!