Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak normálisan randizni velem? 22L

Figyelt kérdés

Egyik azzal jön hogy ismer egy elhagyatott helyet ahol csak mi lehetünk és persze órákig csak sétálnánk,egy másik pasi ùtközben megállna a kapunk előtt pár szót váltani,de utána igéri el fog vinni meginni valamit na persze. Aztán egy pasival tök jól elbeszélgettem és benyögi hogy menjek fel hozzá még a végén talán az ágyban is kikötünk és nevetve teszi hozzá. Nekem ez ultramegalázó. Persze mind nyomja a szöveget hogy ő komoly kapcsolatot szeretne. Mindig elgondolkozom hogy ennyit érek? Leszakadna a pofájukról a bőr ha egy italra beülnénk valahova és közben megismerkednénk?Nekem nincs nagy igényszintem nem svédasztalos vacsorát kérek csakhogy ilyen szinten ha már felöltözöm akkor tiszteljen meg legalább ennyivel. Másnak miért hozzák le a csillagokat az égről én meg miért járok mindig így?És ezek még jól is keresnek mégis egy csokit sajnálnának tőlem úgy érzem. Én csinosan öltözöm adok magamra sportolok azt mondják szép az arcom mégis mi kéne nekik?Nem adoniszakkal találkoznék épphogy az átlagtól jobbak kifejezetten taszít a modell szépfiú alkat.Miért van az hogy más lánynak szinte ölébe hull a szerencse én meg mintha csak egy alkoholistát érdemelnék örüljek hogy az is van nem?....El vagyok keseredve

22L


2017. júl. 25. 13:14
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
50%
Persze, nem is kell. De én pl. jártam úgy, hogy külsőre nagyon nem tetszett egy nő, de ahogy beszélgetni kezdtem vele, úgy egyre jobban megtetszett. Attól, hogy bármiről lehetett vele beszélgetni. Nem volt kövér, aztán a többit meg elfogadtam. Persze nem lett belőle semmi. Vagy nyolc évvel volt idősebb nálam és nem hiszem, hogy tetszettem neki, csak együtt laktunk egy ideig. Ezzel arra próbáltam célozni, hogy egy átlagos megjelenésü férfi lehet, hogy pont olyan lenne mint akire Te vágysz. Pl. én nagyon szépnek látok olyan nőket akik másoknak nem tetszenek. Pont az átlagosságuk az ami megfog. Volt olyan, hogy mások mutattak egy lányt, hogy milyen jó csaj. Az is volt, de nekem túl csicsás, szexnél többet el sem tudtam volna képzelni vele. Még az autóm ajtaját sem nyutottam volna ki neki, annyiba se néztem. Fogadd el, hogy az átlagosnál magasabb kategória tisztában van aztal, hogy bárkit megkaphat. Épp ezért ha Te nem teszed szét neki a lábad még mielőtt bemutatkoznál, hát megteszi más. 24F a 9-es voltam. :)
2017. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
9es úgy látom nem értetted amit írtam hogy igenis az átlagosak is kapnak nálam esélyt sőt az igényemet már olyan szinten leadtam hogy isten se bocsájtja meg. Mégis mindig olyanokba botlok akik nem kompatibilisek velem nem érdemlek tőlük semmit nincs meg bennük a kellő tisztelet a nő iránt. És igen sajnos a kifejezetten csúnya pasik is ilyenek a nőkkel. Ha tetszik ha nem.
2017. júl. 25. 14:51
 13/45 anonim válasza:
azért a 24/f-et látom oda kellett írni a végére :D te is csak azért osztod itt az észt, hogy becsajozz :P
2017. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Értem én. Akkor nem tudom mi a probléma. Érdekes, hogy Te olyat nem találsz aki tisztelettel vánik a nőkkel, én pedig olyan nőt nem aki ezt értékeli. Ezek után nem tudok mit mondani. Oszkározz velem szombaton Budapestről Debrecenbe és akkor belebotlasz egy olyan férfibe aki tiszteli a nőket (már aki hagyja). :) IFU-900 valamennyi az autó rendszáma, fejből nem tudom. A leirtak alapján feltételezem, hogy felismerlek majd.
2017. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Megtehetik veled, ezért megteszik.

Érdekes módon akadnak olyan nők, akik mellett még a legsuttyóbb parasztok is próbálják kihozni magukból a maximumot, mert félnek attól, hogy nem fognak megfelelni. Viszont ezt a viselkedést nem a tagolatlan mondatok, és a jó külső vonja maga után, hanem a magabiztosság, határozottság, műveltség, intelligencia.

22F

2017. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Ez volt már egy korrekt randira hívás. Akkor mit csodálkozol te is hogy nem áll szóba veled rendes nő? És még én fizesselek is ki nem? Ezért tartassz te is ott ahol...
2017. júl. 25. 15:19
 17/45 anonim ***** válasza:
Annyira becsülnek meg mások, mint amennyire te becsülöd önmagad...gondolkozz el ezen, minden rosszindulat nélkül mondom.
2017. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Buta vagy. Kérdés megválaszolva. Next
2017. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Pillanat, nem randizni hívtalak, Te férle értettél! Azt mondtam, hogy Oszkározz velem és akkor bele botlasz egy olyan férfibe akit keresel! Te az utazásod díját fizeted ki, nyilván én is fizetek a benzinkúton, az autópályáért, stb... Beszélgettünk volna Debrecenig majd ranizni hívtalak volna ha szimpatikusak lettünk volna efymásnak. :)
2017. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Dehogy oszkározok amùgy még csak a környéken sem lakom megint én menjek a férfiért aki ezek szerint még randizni se hív. Szimplán beszélgetni abból nem élek meg köszi
2017. júl. 25. 15:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!