Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak normálisan randizni velem? 22L

Figyelt kérdés

Egyik azzal jön hogy ismer egy elhagyatott helyet ahol csak mi lehetünk és persze órákig csak sétálnánk,egy másik pasi ùtközben megállna a kapunk előtt pár szót váltani,de utána igéri el fog vinni meginni valamit na persze. Aztán egy pasival tök jól elbeszélgettem és benyögi hogy menjek fel hozzá még a végén talán az ágyban is kikötünk és nevetve teszi hozzá. Nekem ez ultramegalázó. Persze mind nyomja a szöveget hogy ő komoly kapcsolatot szeretne. Mindig elgondolkozom hogy ennyit érek? Leszakadna a pofájukról a bőr ha egy italra beülnénk valahova és közben megismerkednénk?Nekem nincs nagy igényszintem nem svédasztalos vacsorát kérek csakhogy ilyen szinten ha már felöltözöm akkor tiszteljen meg legalább ennyivel. Másnak miért hozzák le a csillagokat az égről én meg miért járok mindig így?És ezek még jól is keresnek mégis egy csokit sajnálnának tőlem úgy érzem. Én csinosan öltözöm adok magamra sportolok azt mondják szép az arcom mégis mi kéne nekik?Nem adoniszakkal találkoznék épphogy az átlagtól jobbak kifejezetten taszít a modell szépfiú alkat.Miért van az hogy más lánynak szinte ölébe hull a szerencse én meg mintha csak egy alkoholistát érdemelnék örüljek hogy az is van nem?....El vagyok keseredve

22L


2017. júl. 25. 13:14
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
77%

@Kérdező: Látod itt a gond.


- Kiírtál egy kérdést, normális hangnemben írtam rá választ, amire már ismeretlenül is sértegetéssel válaszolsz.


- Az, hogy nőnek születtél nem érdem, hanem állapot, ha pedig csak erre és a csinos öltözködésedre hivatkozva vársz el bármit is, akkor ne csodálkozz, hogy azok találnak meg akiknek csak egy éjszakára kellesz. A figyelmességet ki kell érdemelni, annyi nem elég, hogy hajlandó vagy elmenni a randira (hiszen ennyit a másik is megtett).


" Nem fogok belemenni az anyagiaskodasba. ": Már megtetted.


" Ha en kivalasztom azt akit erdemesnek talalok arra hogy talalkozzunk akkor tobbet is erdemel ennyi.": Pontosan mennyit is?


" 36f hahah kajak annyi vagy? Eleg bolcs lehetsz nem mondom": annyi és ahogy elnézem nálad mindenképpen bölcsebb, bár ez nem nagy szó.


" Mindig elgondolkozom hogy ennyit érek?": Bizony, ennyit. De nyugi meg fogod találni a párod egy hasonlóan gondolkodó pasi személyében, aki meg fog hívni ide-oda, fizeti a dolgaidat, viszont cserébe nincs esténként fejfájás :D.


Egyébként azt, hogy mennyire rosszul látod a dolgokat jól mutatja az is, hogy nem jöttek a nők melléd állni, hiszen a legtöbbjük nagyon nem ért egyet veled (szerencsére).

2017. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Eleve ha valakivel talalkozol mar kihasznalt leszel azzal h bizol benne. Meghazasodsz viszed a vagyonod. Az nem kihasznalas?osszekoltozol az nem kihasznalas?de igen.valaki felrekur atvernek evekig nem kihasznalas? Valamit valamiert. Az ember a jart utat elhagyja a jaratlanert hogy boldog tudjon lenni. Mondom en hogy nincs szerelem a foldon. Sok sikert a penzlehuzos libakhoz. Vigyazz!attol hogy szetrakja majd elso talin a labat csobe huz azzal hogy szulinapjara rogton a legdragabb taskat fogja kinezni maganak. Na sziasztok ;)
2017. júl. 25. 20:56
 43/45 anonim ***** válasza:
77%

Na nézzük sorba:


"Eleve ha valakivel talalkozol mar kihasznalt leszel azzal h bizol benne.": A szó amit keresel a "kiszolgáltatott", de ez így van mindkét fél részéről. Szerintem viszont ez egy kávéval vagy vacsorával nem megváltható dolog.


"Meghazasodsz viszed a vagyonod. Az nem kihasznalas?": Ahogy a másik fél is viszi. Viszont ha ez kihasználás, ott már régen baj van. Természetesen ha arra gondolsz, hogy az egyik fél jóval gazdagabb, mint a másik, akkor érdemes házassági szerződést kötni (bármilyen nagy is a szerelem).


"valaki felrekur atvernek evekig nem kihasznalas? Valamit valamiert. ": Abban igazad van, hogy ez átverés, viszont ezt nem fogod tudni kiszűrni azzal, hogy elküldöd azokat, akik nem azzal nyitnak, hogy fizetnek neked valamit. Vagy erre egyfajta ellenszolgáltatásként gondolsz?


"Az ember a jart utat elhagyja a jaratlanert hogy boldog tudjon lenni.": Ilyen ez az ismerkedés dolog, de nyugi, a férfi részéről ugyanez igaz. Viszont sokaknak összejön nézz csak körül.


"Sok sikert a penzlehuzos libakhoz." Köszönöm, bár nem tudom, hogy a válaszaim melyik részéből következtettél arra, hogy őket keresem. Szerintem a pénzéhes libák pont azok akik már az elejétől kezdve elvárnak valamit (legyen az egy csoki vagy akár egy utazás).


"Vigyazz!attol hogy szetrakja majd elso talin a labat csobe huz azzal hogy szulinapjara rogton a legdragabb taskat fogja kinezni maganak." Ha egy nő már az első találkán szétrakja a lábát, ott már nincs második sem, nemhogy szülinap ünneplés.

2017. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
71%
Nemcsak a bulikirály helyimenőcsávóknak kéne esélyt adni, és a korrekt, tisztességes, rendes pasasokat a friendzónába csukni. Problem solved.
2017. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Én randizok veled normálisan,romantikusan...mint a filmekben.
2017. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!