Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja annyira a diploma nélküli férfiakat, ha egy diplomás nő hozzá hasonló férfit kérés?

Figyelt kérdés

Azzal jönnék, hogy miért ez a fontos, meg ez felszínes dolog, de közben ők is a diplomás nőkkel foglalkoznak. Most akkor ez csak olyan esetben számít felszínesnek, ha egy nő szeretne ilyen párt, ha még ők akarnak diplomás nőt az nem?

Nem értem, miért zavar annyi férfit, ha a nő olyat kérés, aki hozzá hasonló.


2018. febr. 8. 09:44
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Akartam írni egy jó hosszú választ, amiben kifejtem a véleményemet, de teljes mértékben egyetértek a 14. hozzászólóval, szinte mindent leírt, ami eszembe jutott, úgyhogy inkább nem ragoznám tovább.
2018. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek integralt ( sargalapost) akinek nagyon jo a helyes irasa de ettol o meg serult szellemileg es nem tud felfogni bizonyos dolgokat . Le pontozok engem nem zavar mit klikelgettek itt , nekem ettol kevesebb nem lesz sem tobb .
2018. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

52-nek: Helyesírása, az egy szó, nem kettő.

És tudod, igekötő az ige előtt áll, akkor egybe kell írni.

"Le pontozók", írtad.

Most akkor te vagy a marha nagy diplomás, aki ezért különb mindenkinél? Ez a hét vicce lenne, pár sorban rengeteg helyesírási hiba.

2018. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
49%
Ne keress benne logikát, minden kritérium zavarja őket aminek nem felelnek meg, akár jogos, akár nem.
2018. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj mindenki olyan elvárást támaszt amilyeneket akar.

Max nem kapja meg de ez másik lapra tartozik.


V kinél diplomás legyen más hajszint v faji meghatározást köt ki.(Pl csak ázsiai nők.) Kinek mi.

Bár azt leszögezném h ismerek olyan diplomás embert aki élkepesztően buta ebből fakadóan hatlámás az egoja.


Szal nem mindegy h v mi alibi szak diploma v egy komoly szakma diplomája.

Kb mint az akadémikus messze nem mindegy h te az MTA akadémikusa vagy a New York-i Tudományos Akadémiáé.

Utóbbinál lehetőséged van tagdíj fejében annak lenned.


Tehát azért majd kérdezz rá h miféle.

2018. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
21%

Diplomás nő alatt mit értesz?

Bölcsészt? Gazdaságist? vagy mérnököt meg orvost?

Amúgy meg mindegy... azt keres akit akar, csak nehogy 2 diplomás bölcsész összefusson aztán keressenek annyit mint bármely munkás, vagy épp emiatt a hozzáállás miatt hagyja ott egy ,,diplomás".

2018. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
32%
Mikor fogjátok fel, hogy ez nem a keresetről szól a legtöbb embernek?
2018. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!