Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja annyira a diploma nélküli férfiakat, ha egy diplomás nő hozzá hasonló férfit kérés?

Figyelt kérdés

Azzal jönnék, hogy miért ez a fontos, meg ez felszínes dolog, de közben ők is a diplomás nőkkel foglalkoznak. Most akkor ez csak olyan esetben számít felszínesnek, ha egy nő szeretne ilyen párt, ha még ők akarnak diplomás nőt az nem?

Nem értem, miért zavar annyi férfit, ha a nő olyat kérés, aki hozzá hasonló.


2018. febr. 8. 09:44
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
93%

A munkaerőpiacon arra való a papír, hogy a céget ne vigye csődbe egy kontár és ne nyúlhasson bele olyan dolgokba, amikbe rohadtul nem kellene, mert cégek, de olykor emberek életét teszi tönkre. Erre jó lehet a refimunka is, de sok esetben túl nagy az ár, amit az ember a kockázatért fizetne és inkább utasít el egy nem papíros, de jó szakembert, minthogy vállalja a rizikót. Így is lesz 80 másik jelentkező helyette. Az informatikai pályák egy részén más a helyzet, ott a szükség nagy úr és hamar ki is derül, ki hányadán áll tudásban. De nem az jellemző, hogy semmit sem ér a papír, nagyon nehéz magadat bejuttatni papír nélkül valamilyen pozícióba.


Párválasztásnál is kicsit így van. A nők többségénél elég sok pasas próbálkozik, ez az egyik. A másik, hogy ezek közül sok a diplomás is és szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki folyamatosan szív nem diplomásokkal, vagy azért, mert komplexusosak, vagy azért, mert lusták, vagy azért, mert buták. Igen, van ilyen diplomás is, de nézzük a számarányokat és azt is mellé, hogy az adott nő képes volt elvégezni egy egyetemet. Megteheti és meg ks fogja tenni, hogy ezt is latba vegye, mégha nem is feltétlenül kizáró ok. Ez olyan, mint egy munkanélkülinek bizalmat szavazni. Ha az ember megismeri és tudja, milyen és miért az, másképp tekint rá. De amíg csak ennyit tud róla, mibe vessen bizalmat? Mi a garancia? Ki fogja ezt az időt visszaadni neki, ha mégis kiderül, hogy igaz rá a sztereotípia? A sztereotípiák okkal léteznek. Sok közülük félrevezető, de alapvetően a világban való gyorsabb boldogulást segítik. Mert a sárga hó is ritkán limonádés és a romák is ritkán békések és műveltek...

2018. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
40-es! fordítva ülsz a lovon. A többség fikázta a diplomásokat. Erre próbáltam reagálni. Inkább megyek egy rezidens szájsebészhez, mint egy patkolókovácshoz.
2018. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
29%

"Így is lesz 80 másik jelentkező helyette."


Próbáltál mostanában felvenni valakit?

2018. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
57%

engem ugyan nem zavar..a feleségemnek két diplomája van nekem nincs - jelen állás szerint - egy sem, mert most nyáron államvizsgázok. Amikor összejöttünk is ez volt a szituáció. Nem tudom miért kell ezt túl misztifikálni emberek.....a párkapcsolatnak semmi köze a végzettséghez!


Azt már régen megette a fene aki ezt nézi...teljesítménykényszeres kapcsolat meg kell a fenének!

2018. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
9%

#41

Ez teljesen érthető, viszont arra mi a GARANCIA, hogy a diplomás valóban értelmes lesz?

GARANCIA soha nincs, egy frissen megismert embernél. Akkor mi értelme ennek? :D

2018. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%
A valószínűsége. Garancia nincs, de másak az esélyek. Ha a hűtőben keresem a kaját, nagyobb eséllyel szedek ki nem romlottat és ehetőt, mintha a kukában keresném. Ha egy orvossal műttetem meg magam, kisebb eséllyel halok meg, mintha egy random emberrel tenném. Ha egy diplomással randizok, nagyobb eséllyel lesz az illető olvasott és tájékozott és nagyobb eséllyel ír helyesen, mert egy valamit érő egyetemen a képzés része ebbe a szemléletmódba "belekényszeríteni" az embert. Lesz, aki nem. Ahogy orvos is vét a műhibát és a kaja is belerohadhat a hűtőbe. De másak az esélyek.
2018. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
0%
Lexikalis tudashoz csak olvasni kell nem kell diploma. Igy tehat lehet inteligens valaki diploma nelkul is.
2018. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de az nem te leszel.

Az intelligens még mindig két "l". És erről beszélek, a többség azért nem megy egyetemre, mert már a középiskolához is kevés a szorgalma/esze. Ha ez változna, nem számítana a papír. Amíg ez így van és nálunk is az órán baromkodó suttyók, meg a lusta, mindent mindenkitől elkérő fhaszok mentek OKJ-re vagy érettségi utáni láblógatásra, addig nincs mit tenni.

2018. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
0%
Auto correct atjavitja a telefonon . Amugy nezz meg par felmerest mi szerint hany embernek helytelen az irasa . Ebbol sem lehet arra kovetkeztetni feltetlen , hogy valaki analfabeta .Javaslom keresd fel a helyes irasi temakort es ott segitst az embereknek mert az teged jobban erdekel mint a felnot kapcsolatok!
2018. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
39%
Engem nem zavar, igaz, nem is egészen tartom igaznak. Ismerek orvos postai kézbesítő és tanár- operátor(sori melós) házaspárt is. Valahogy ők is összejöttek.
2018. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!