Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja annyira a diploma nélküli férfiakat, ha egy diplomás nő hozzá hasonló férfit kérés?

Figyelt kérdés

Azzal jönnék, hogy miért ez a fontos, meg ez felszínes dolog, de közben ők is a diplomás nőkkel foglalkoznak. Most akkor ez csak olyan esetben számít felszínesnek, ha egy nő szeretne ilyen párt, ha még ők akarnak diplomás nőt az nem?

Nem értem, miért zavar annyi férfit, ha a nő olyat kérés, aki hozzá hasonló.


2018. febr. 8. 09:44
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
63%

#25

"Tudom, hogy mindenkinek van egy butaparasztsuttyó diplomás ismerőse és egy könyvmolyzsenicuki nem diplomás ismerőse, de megint csak azt tudom mondani, hogy nem ez az általános."

Lehet, hogy fura embereket ismersz. Én kb ugyanannyi diplomást/egyetemistát, és szakmunkást ismerek, kb ugyanolyan arányban vannak köztük retardáltak és értelmesek...

2018. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
52%

#25

Mellesleg, te is írod, hogy VAN kivétel.

Akkor miért nem adnak sokan esélyt se? Miért nem hajlandóak arra, hogy a másik megismerése után alkossanak róla véleményt, nem egyetlen egy "jellemző" (egy papír) alapján?

Az megint más, ha valaki úgy vág bele, hogy "nagyobb VALÓSZÍNŰSÉGGEL találok a diplomások között okos társat", de ezt feltételnek felfogni, és egy szakmunkással szóba se állni emiatt..?

Az én szememben pl az nem kifejezetten intelligens, aki ezt csinálja...

2018. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért nem adnak esélyt. Én adtam eddig, de mindig koppantam és elegem lett abból, hogy belenyúlok mindig a rosszba. Emiatt keresek olyan egzakt "kapaszkodókat", amikkel megkönnyítem a magam dolgát és nem kell 1000 embernek fölöslegesen esélyt és időt adnom.


Lehet, hogy van kivétel, de jobban megtaláltam magam eddig diplomásokkal. Ahogy jobban megtalálom magam helytelenül írókkal, nemdohányosokkal vagy korombeliekkel is. Lehet, hogy egy napon majd találok olyat, akibe beleszeretek ezek mellett is és aki bebizonyítja, hogy amit eddig tapasztaltam ezzel kapcsolatban és akiről eddig azt hittem, hogy emiatt nem illik az életembe. De jelenleg ha van 100 férfi, aki épp udvarol, első szűrő a kor, utána a helyesírás, utána a dohányzás, utána a végzettség stb, akárki akármit csinál. És még így is 50-nél járok csak.


Lehet, hogy ha valakit nem párkeresési céllal ismernék meg, hanem tök random, amiben nincs benne az, hogy talán fölösleges emberre cseszek el egy halom időt, akkor más lenne. De így szűrni kell, én pedig szűrni is fogok, ezzel és egy csomó olyan dologgal, amit én tudok teljesíteni és ami véleményem szerint elég erős korrelációt mutat azzal, hogy ki a számomra megfelelő és ki nem.

2018. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
*helyesen írókkal bocsi:D
2018. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
36%

A legtöbb embert zavarja, ha a másik olyan tulajdonságokat keres, amik bennük nincsenek meg.

Ettől függetlenül baromság bármilyen papírt elvárni, ha ismerkedésről van szó. De szerintem az esetek 90%-ában a munkaerőpiacon is. Mindenesetre ez az én személyes véleményem.

2018. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
48%

Az is zavarja ha:

Nem diplomás, de gazdag ( Mivel ő csóró )

Nem diplomás, csóró, ronda ( Akkor miért nem ő helyette? )

2018. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
50%

Engem nem zavar, ha valaki ezt vagy azt akar. Engem egyedül annál a személynél érdekel ez, aki nekem bejön.


DE! Viccesnek találom, amikor valaki eljut egy szintre és hirtelen mindenkit kevesebbnek tart, aki alatta van. Pl. ismerek egy nőt, aki randizott szakmunkással is, nem volt gond. Diplomája lett, hirtelen csak a diplomás férfiak érdekelték. 1 hónap alatt ez a változás szerintem elég gáz volt.

2018. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
18%
Gyere Heraclius! Rendbeteszem a fogaidat, utána kiveszem a vakbeled. ( Gondolom nem vársz el fogorvosi vagy sebészi diplomát )
2018. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
24%
Én meg tervezek neked házat. Tuti nem fog rád omlani, eddig 100-ból csak egy emberre omlott, az meg biztos túlságosan nekidőlt a falnak. Nekem sincs diplomám, tuti nem is számít, az csak egy szar papír beképzelt sggfejeknek.
2018. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: Vetesd ki a vakbeledet egy friss diplomás orvossal :D Az orvost se a diploma teszi szakértővé, hanem a munkában töltött évek. A diploma csak egy alapot ad, hogy legyen mire építkezni.
2018. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!