Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell ismerkedni lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni lánnyal ha csak laza vagy alkalmi kapcsit szeretnék?

Figyelt kérdés

ugyanúgy kell mintha csak barátkoznék? Társkeresőn egyértelműen kiírom mit szeretnék, de nem reagálnak rá a lányok! Lehet azért mert csak alkalmit akarok? vagy mert azt hiszik prostinak nézem őket? Ha meg csak barátkozok egy lánnyal annak is fog tartani, szex nem lesz belőle. Komoly kapcsolatra meg nem állok készen. Prostik meg nem érdekelnek. Hogyan érhetem el hogy egy csaj akarjon velem dugni?


28/F



2018. febr. 22. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
54%

Dicsérd a szépségét. Foglalkozz az érzéseivel. Udvarolj neki. Ha direkte kijelented csak így, hogy szex kell és más nem, az nem imponáló. Nem egy szexkapcsolatom volt korábban(a mostani is annak indult, de azóta járunk), de a férfi ugyanúgy udvarolt előtte, mint egy normális kapcsolat előtt. Megleptek néha apróságokkal, elvitt étterembe, programokra, sokat sétáltunk és beszélgettünk. Emellett tudtuk mindketten, hogy nem komoly, de nem zavart. Mégse éreztem magam megsértve a nőiességemben, mivel nem csak egy farkat kaptam, mert az önmagában kösz, de sose hiányzott. Olyannal, akit semennyire nem érdeklek és semmit nem szán rám sose kezdtem volna.

21l

2018. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
91%

1, aztan a legtobb no meg elkezd remenykedni,hogy tulgondolni. "De hat egyutt vacsoraztunk ,elvitt etterembe is." Blabla.

Szerintem jo az ilyen szandekot minel elobb kozolni.

Nekem nagy arconcsapas lenne, ha mar beleelnem magam, majd kozli a kedves,hogy o valojaban csak szexet akar.

2018. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
76%
Persze, tisztázni kell, hogy ez nem komoly kapcsolat. De én személy szerint nem jöttem volna úgy össze senkivel, hogy csak összejárunk dugni, aztán ki-ki megy a dolgára. Ezt lealacsonyítónak tartom.
2018. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
42%
Szemétség tudom, de meg kell magad szerettetni. Nagy részt, az össze járunk dugni, azért megy bele a nő, mert érez és reménykedik, lesz belőle komolyabb. Akkor is így van, ha nem vallja be.
2018. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
84%
Hat kinek mi. En az egeszet annak tartom.Egy ilyenben volt reszem, bele is szerettem az emberunkbe. O bizony foglalkozott a kis lelkemmel, ezek szepen elvezettek odaig,hogy tobbet akartam.
2018. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
83%
#1 Minek udvaroljon meg foglalkozzon az érzéseivel, te idióta? Épp abból van elege a legtöbb nőnek, hogy nem lehet egyértelműnek lenni és nem átváltani érzelgősbe szerelmet hazudva is akár egy kis dugásért. Jobb tisztázni előre. Nem úgy, hogy "dugni akarok", de az ember ne kezdjen el nyálzani olyannal, akitől nem akar komolyat. Haverkodjon vele, normálisan, kacérkodjon vele, elég egyértelmű ennyiből is, hogy nem barátnőt keres, ha nem lépi át azokat a határokat (mély dumálgatások, érzelmekkel törődés, lelkizés), amiknek egy szerelmi kapcsolatban van helye.
2018. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
81%
Az alkalmi/szexkapcsolatot kereső embert meg ne keverjük már össze azokkal az agybeteg, szánalmas nyomorékokkal, akik nem tudnak elköteleződni, mert nyomorékok, de a komoly kapcsolat minden előnyét élvezni akarják a pátyolgatással, a szexszel meg mindennel együtt, csak felelősséget vállalni ne kelljen és kitartani valaki mellett.
2018. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
95%
Énszerintem közöld előre, hogy hosszútávokban nem gondolkodsz.
2018. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 Diavolino44 ***** válasza:
50%

Latszik ki az aki csinalja, s ki az aki okoskodik rola.

Tokeletesen egyetertek az elsovel. Semmit nem kell maskepp csinalni, csak az elejen le kell tisztazni, hogy erezzuk jol magunkat ismerjuk meg egymast, s ha mukodik a dolog akkor felemeljuk kapcsolati szintre, igy nincs senki becsapva. A hugom kapcsolata is igy kezdodott azota 5 eve hazasok, lassan jon a baba is. Illetve az elso valaszolonak is ugyanez a tapasztalata.

2018. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
17%
Mennyi egy óra,bébi? :)
2018. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!