Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell ismerkedni lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni lánnyal ha csak laza vagy alkalmi kapcsit szeretnék?

Figyelt kérdés

ugyanúgy kell mintha csak barátkoznék? Társkeresőn egyértelműen kiírom mit szeretnék, de nem reagálnak rá a lányok! Lehet azért mert csak alkalmit akarok? vagy mert azt hiszik prostinak nézem őket? Ha meg csak barátkozok egy lánnyal annak is fog tartani, szex nem lesz belőle. Komoly kapcsolatra meg nem állok készen. Prostik meg nem érdekelnek. Hogyan érhetem el hogy egy csaj akarjon velem dugni?


28/F



2018. febr. 22. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
őszintén
2023. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 A kérdező kommentje:
Egy csajt találtam innen az oldalról. De annak már vége lett a távolság miatt. Tartott kb.1,5 évig. Nem konkrétan szexnek indult, hanem volt beszélgetés is. Amolyan barátság extrával volt. Miután vége lett, azóta már eltelt több mint 3 év és semmi sajnos. Leginkább itt keresek online továbbra is. Tavaly karácsonykor majdnem összejött egy nő szextárskeresőről, de hirtelen eltűnt. Nem rajtam múlt sajnos. Most meg melóba van egy csaj, akivel elkezdtem beszélgetni, de egyelőre még semmi. Nem tudom, hogy vele fog-e sikerülni a dolog vagy sem. Ám nem keres komolyat elmondása szerint. Ha meg ez se sikerülne netán, akkor nem tudom... Keresek tovább online. Élőbe nem igazán.
2023. jan. 4. 19:25
 83/87 anonim ***** válasza:
65%
Eltelt 5 év, és még mindig nem állsz készen egy kapcsolatra? Még mindig csak alkalmikat akarsz? Hát ez mennyire szánalmas már? 🤣🤣🤣
2023. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
40%

Még mindig nem értem, miért nem húzol el prostihoz.

Értjük..nem akarsz érte fizetni..de hát ennél a szintnél nem vagy sajnos különb, ezt kellene belátnod ennyi èv alatt.

2023. jan. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
40%

84

1, Mert nem akar érte fizetni

2, Azért akármilyen nő neki sem felel meg. Hiába adná magát önként oda egy 120 kilós nő, ő nem jó. Ingyen akarja a jó muffot használati tárgyként, csak szerencsére a világ nem úgy működik, ahogy a kérdező kigondolta.

3, A kérdezőt sem értem, hogy lehet valaki ennyire hülye? Egy normális nő sem fog éveket elb@szni azért rá, mert ő kanos.

2023. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
30%

Jan 5. 9:39


"Ingyen akarja a jó muffot használati tárgyként, csak szerencsére a világ nem úgy működik, ahogy a kérdező kigondolta.


3, A kérdezőt sem értem, hogy lehet valaki ennyire hülye? Egy normális nő sem fog éveket elb@szni azért rá, mert ő kanos."

---------------------------------------------------

Azért a nőket sem kell dicsérni. Ismerek olyanokat akik pár hónaponta másik férfit szednek össze a netről, hogy a szexuális igényüket kielégítsék. Mert nem tudnak meglenni fél évig sem szex nélkül. Miközben párkapcsolatot nem akarnak. Annyi a különbség az ilyen nő és a kérdező között, hogy ezek a nők mindig új partnerrel akarnak szexelni. Mert az újdonsag varázsa hajtja őket.

De azért el lehet mondani, hogy minden férfi disznó. 😂

2023. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
Utolsó, és egy nő valóban kielégül egy alkalmi kapcsolatban? Csak azért kérdezem, mert velem még sose történt meg. Már hogy kielégítettek volna alkalmi kapcsolatban, tehát hogy az illető a szerelem szikráját se érezte felém. Így a kielégítésembe se tett semennyi energiát. Persze lehet, te más vagy és te mindenkit kielégítesz, akivel csak egyszer fekszel is össze.
2023. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!