Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell ismerkedni lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni lánnyal ha csak laza vagy alkalmi kapcsit szeretnék?

Figyelt kérdés

ugyanúgy kell mintha csak barátkoznék? Társkeresőn egyértelműen kiírom mit szeretnék, de nem reagálnak rá a lányok! Lehet azért mert csak alkalmit akarok? vagy mert azt hiszik prostinak nézem őket? Ha meg csak barátkozok egy lánnyal annak is fog tartani, szex nem lesz belőle. Komoly kapcsolatra meg nem állok készen. Prostik meg nem érdekelnek. Hogyan érhetem el hogy egy csaj akarjon velem dugni?


28/F



2018. febr. 22. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
0%

nov. 19. 13:52


"Kommunikálni is lehessen vele néha... de ehhez nyilván nézzen is már ki valahogy, ha én hagyom magam “használgatni”


Tudom ti nők hatalmas nagy dolognak tartjátok, ha hagyjátok magatokat használgatni. Pont ezért várjátok el, hogy legyen sok pénze a pasinak, vigyen el ingyen nyaralni tenger partra és nézzen ki jól a pasi.

2022. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
100%
Te szerencsecsomag, az nem ingyen van, hanem a használgatásért.
2022. jan. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
100%
70-es: nem választanám így szét a nőket, férfiakat, elsősorban emberek vagyunk és továbbra is az a véleményem, egy ember se csak szexet akar. Másnak lehet más véleménye persze.
2022. jan. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
86%
Pedig vannak emberek akik csak a szex miatt járnak össze. Nekem is volt szexkapcsolatom amiben csak szexet akartam és nem mentem sehova a nővel randizgatni. Mert nem akartam kapcsolatot. Köztudott, hogy a férfiak nagyobb százaléka akar csak szexet érzelem nélkül. Vagy ott vannak azok a férfiak akik prostihoz járnak, ők is csak szexet akarnak. Én is eljárogatnék nőkhöz szexelgetni, de nincs rá most partnerem. A szexkapcsolatok pedig előbb utóbb véget szoktak érni.
2022. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
65%

"Én is eljárogatnék nőkhöz szexelgetni, de nincs rá most partnerem."

Ennyi hulladékot mint ezen az oldalon...

2022. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
31%

"Ennyi hulladékot mint ezen az oldalon..."

Te is köztük vagy XD

2022. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
13%

Nekem kapcsolataim előtt és után is ez volt a jellemző.

Simán működik.

És hogyan..?

Hát nekem nem a társ keresés volt a probléma, ilyen téren.

Sokszor volt az, hogy a másik többet érzett, hiába beszéltük meg, hogy csak barátok.

Szóval ja..

Most is van egy ilyen csaj barátom, nagyon remélem, hogy nem fog érezni semmit, most lett vége a kapcsolatomnak és krvara nem hiányzik ez. Xd

2022. ápr. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
0%
"Te szerencsecsomag" - Szóval kutyaszarnak neveztél engem? Elmész te a jó bánatba. Rá kellett keresnem a gugliban, hogy mit jelent a szerencsecsomag
2022. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
52%
Ha szex kell, menj el prostihoz és hagyd békén az olyan nőket, akik komolyabbat szeretnének. Kössz!
2023. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 NTBS ***** válasza:
Mi újság kérdező? Hogyan alakult az életed?
2023. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!