Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell ismerkedni lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni lánnyal ha csak laza vagy alkalmi kapcsit szeretnék?

Figyelt kérdés

ugyanúgy kell mintha csak barátkoznék? Társkeresőn egyértelműen kiírom mit szeretnék, de nem reagálnak rá a lányok! Lehet azért mert csak alkalmit akarok? vagy mert azt hiszik prostinak nézem őket? Ha meg csak barátkozok egy lánnyal annak is fog tartani, szex nem lesz belőle. Komoly kapcsolatra meg nem állok készen. Prostik meg nem érdekelnek. Hogyan érhetem el hogy egy csaj akarjon velem dugni?


28/F



2018. febr. 22. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
12%

#60


"Viszont ahhoz, hogy egy nő belemenjen egy szexkapcsolatba, ahhoz a pasinak jól kell kinéznie"


Nektek nőknek csak ez a fontos semmi más, hogy jól nézzen ki a pasi! Legyen modell arca és kisportolt teste

2021. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
93%

#61

Nem kell modell arc, sem kisportolt test, de az kell, ha ránéz a nő, akkor tetsszen neki, vonzódjon hozzá, mert különben mire fel dugjon vele?

2021. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
10%

Tisztában vagyok azzal, hogy a nőknek az átlagos arcú pasi nem kell. Hanem az átlagnál jobban kinéző, aki nézzen ki úgy mint egy énekes vagy színész.

A férfiaknak pedig elég egy átlagos női test, ahhoz hogy szexeljenek, az arc nem fontos.

2021. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
91%

De könyörgöm…külseje gáz, pénze nincs, akkor mire???

Jótékonyságból, hogy a pasinak jó legyen??

2021. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
11%
De nektek nőknek csak gáz (ronda) pasi létezik meg a szépfiú. Az átlagost is a rondák közé soroljátok. Tudom mert tapasztaltam. A férfiaknak fontosabb egy formás mell, fenék mint az hogy a nő feje milyen.
2021. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
13%

"Az átlagost is a rondák közé soroljátok. Tudom mert tapasztaltam."

Vagy te èrtékeled fel magad....

2021. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
91%

Te most miről beszélsz amúgy ? Szexkapcsolatról beszélünk okoska, miért vagy felháborodva, ha egy nő nem akar ronda pasival szexkapcsolatot ?

Ja hogy ronda is vagy meg semmit nem tudsz nyújtani, csak a farkadat, akkor mit vársz? Álomvilágban élsz barátom

2021. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként én nem szexelnék senkivel csak így, nulla közös együtt töltött idő nélkül. Nem, nem leszek rögtön szerelmes, de nyilván ne csak annyira találkozzunk, hogy dugunk. Számomra ez abszurd. Legyen meg egy kölcsönös szimpátia, kommunikálni is lehessen vele néha, ihatunk olykor egy bort vagy elmehetünk valamit csinálni, de ehhez nyilván nézzen is már ki valahogy, ha én hagyom magam “használgatni”. Ha meg még ezek sincsenek, csak szimplán tali aztán dugás, akkor meg végképp nézzen ki jól, ez teljesen egyértelmű szerintem.
2021. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:
83%
Nincs olyan ember, aki erre vágyik. Akkor se, ha ezt mondja.
2022. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
60%

"Nincs olyan ember, aki erre vágyik. Akkor se, ha ezt mondja."


Te biztos nőként mondod ezt. Rengeteg férfi csak szexre, szex kapcsolatra vágyik. Mert nem kell neki kapcsolat

2022. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!