Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell ismerkedni lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni lánnyal ha csak laza vagy alkalmi kapcsit szeretnék?

Figyelt kérdés

ugyanúgy kell mintha csak barátkoznék? Társkeresőn egyértelműen kiírom mit szeretnék, de nem reagálnak rá a lányok! Lehet azért mert csak alkalmit akarok? vagy mert azt hiszik prostinak nézem őket? Ha meg csak barátkozok egy lánnyal annak is fog tartani, szex nem lesz belőle. Komoly kapcsolatra meg nem állok készen. Prostik meg nem érdekelnek. Hogyan érhetem el hogy egy csaj akarjon velem dugni?


28/F



2018. febr. 22. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő válaszoló felesleges volt a válasz. Minősíthetetlen a stílus. Ha valaki nem tud normálisan válaszolni, inkább ne is írjon.

Rajtatok kívül azért van egy pár normális válaszoló. De ti nem tartoztok azok közé. Nyilván úgy értem, hogy egy nő ne csak barátként tekintsem rám, hanem férfiként így értem a kérdésem. És valóban színészkedni felesleges. Nem is áll szándékomban.

2020. szept. 10. 12:01
 52/87 anonim ***** válasza:
12%

49-es!


Tehát elismeerd, hogy minden nő kur.va?


”úgyhogy közel annyi pluszt kell nyújtanod, mint egy kapcsolatban”


Egy szexkapcsolatban miért is kéne? Főleg egy olyan szutyoknak, mint neked.


”De minimum zsebbenyúlás (étterem, programok, apró ajándékok, figyelmességek) ès megbecsülés, tisztelet”


Tehát egy lehúzód, gold digger ku.va is vagy. Miért is kellenének ilyesmik egy szexkapcsolatban? Főleg neked?


”hisz aki 29 évesen semmit nem tud nyújtani a nőnek a farkán kívül”


Honnan tudod, hogy nem tud? Te mi az anyádat tudsz nyújtani a nagy pofádon kívül?


”mert nem áll készen kapcsolatra, annak prosti való”


Akkor pont jó helyen kopogtat nálad :)


”Kamuzni is fölösleges, mert az értelmes, felnőtt nők kiszűrik az ilyen nyomorékokat, hiába színészkedsz.”


Lehet, de te még véletlenül sem tartozol közéjük.

2021. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
31%

50-es!


Akkor miért nem nősz fel? Azért nincs felnőve, mert nem úgy él, mint te, te szerencsétlen?

2021. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
93%

Nézd már, a hisztis kis sz*r még privátot is írt, hogy k*rva vagyok:DD

Verd csak magadnak erre, ha már úgysem áll szóba veled senki:D

2021. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
7%

Az csak a cím volt, de te szépen magadra vetted :D :D

Honnan tudod, hogy nem? Anyád is szóba állt velem a múltkor. Sőt :)

2021. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
85%

Ne vidd sehova csak az agyba mivel nem szeretnel tole semmit csak alkalmit, idot se tolts vele

Ne irogass neki, csak a talalkat beszeljetek meg, ha ő ir neked mond meg neki, neked ez nem fer bele

Ne probalj meg baratkozni vele, ugysem fog mukodni

Eygszer voltam egy szexkapcsolatban vagy nem is tudom mi volt az de borzalmas volt hanyinger volt a pali igy vissza gondolva mindig annyit irt nekem mizu? De elmondta hogy ot nem erdekli mivan velem, akkor meg mit irjak a mizura?

Undorito volt az egesz, de szerintem itt a fiuval volt a baj mert beteg ember volt. Van sok fiu baratom inkabb kozelebbi ismerosok, es tudom hogy veluk mukodne veluk van temam stb

Szoval nem mindegy hogy kalandot akarsz mert abbol még szerelem is lehet

Szexkapcsolatot

Vagy baratsagot szexszel

2021. júl. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sok ilyen nő van pedig, úgyhogy szerintem a kérdező el van valami gond. Bocs de tényleg így gondolom. Nem tudjuk milyen a bemutatkozás, nem tudjuk milyen képeket rakták fel stb..Legelső körben a "kapcsi" szót kellene elfelejteni.
2021. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is tényleg elég könnyű szexkapcsolatot találni. Az ismerősi/baráti körömben rengeteg ember volt már szexkapcsolatban. Nyilván vannak olyan nők, akiknél ezt semmivel nem tudod elérni, én sem tudnék összejárni szexelni valakivel csak úgy. Kapcsolat kezdete után is kb. 2 hónap, amire lefekszem valakivel. De aki képes pár nap után valakivel szexelni, szerintem annak nem kell előadni magad, csak legyél őszinte és mond meg, hogy egyenlőre nem keresel komoly kapcsolatot. Ha vonzó vagy, akkor belemegy, ha nem akkor meg tök mindegy, hogy mit csinálsz. Egy szexkapcsolathoz egyébként tényleg külsőleg kell toppon lenni szerintem, hisz az egész csak a testiségről szól, vagy tévedek?
2021. szept. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
19%

ma 03:33

"Én sem tudnék összejárni szexelni valakivel csak úgy"


Gondolom te nő vagy. Mert az összes férfi tudna szexelni első nap egy ideg nővel is ha az vonzó.

2021. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
91%

#59


Nem értem, és most ezzel mit is szeretnél mondani? Szerintem eléggé félreértelmezted, amit írtam. Igen, én nő vagyok, de rengeteg nő van az ismerősi körömben, aki belemegy a szexkapcsolatba és olyan is, aki tud szexelni első nap egy idegennel, ha az vonzo. Férfi és nő is tud rögtön első nap szexelni és majd szexkapcsolatot is folytatni, ha az adott ember vonzó számára. Persze vannak kivételek ferfi és női részről is, akik semmiképpen nem mennének bele egy szexkapcsolatba. Viszont ahhoz, hogy egy nő belemenjen egy szexkapcsolatba, ahhoz a pasinak jól kell kinéznie, vagy valamit fel kell tudnia mutatni, amitől annyira vonzó lesz, mivel ez az egész a testiségről szól, ezért nem fog senki egy ronda emberrel ilyen kapcsolatot fenntartani, csak akkor ha ő maga is ronda. Párkapcsolat szempontjából meg más a helyzet. Pontosan erről beszéltem egész végig. Te mit olvastál?

2021. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!