Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell ismerkedni lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni lánnyal ha csak laza vagy alkalmi kapcsit szeretnék?

Figyelt kérdés

ugyanúgy kell mintha csak barátkoznék? Társkeresőn egyértelműen kiírom mit szeretnék, de nem reagálnak rá a lányok! Lehet azért mert csak alkalmit akarok? vagy mert azt hiszik prostinak nézem őket? Ha meg csak barátkozok egy lánnyal annak is fog tartani, szex nem lesz belőle. Komoly kapcsolatra meg nem állok készen. Prostik meg nem érdekelnek. Hogyan érhetem el hogy egy csaj akarjon velem dugni?


28/F



2018. febr. 22. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az a véleményem erről, hogy a nők 90%-a el hajt a fenébe, ha előre közlöd hogy csak szexet akarsz. A nők érzelmes lények, és igenis azt keresik, hogy vonzódjanak a férfihez még csak ha kicsit is.

Szerintem ezt úgy csináld, hívd el randira aztán minél hamarabb hozzád, ha a nő szexet akar, nem fogja hetekig meg a 10-ik randiig húzni az időt. Aztán ha megvolt a szex, utána úgyis kiderül akar-e rendes kapcsolatot, vagy lelép.

2019. ápr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
0%

Ez akkora nagy ellentmondás. Sokan azt mondják, előre beszéljük meg a nővel, hogy csak szexet akarunk, így nem éri csalódás a nőt.

Az én tapasztalatom mégis az, hogy ezt tilos előre megmondani. Majd ha megtörtént a szex, utána el lehet mondani.

2019. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
47%

Nőként mondom, hogy jobb az elején letisztázni a dolgokat.

Én megértem az álláspontot. Csak mi egy kicsit másként működünk, kell egy kis érzelmi dolog is, hogy biztonságban érezzük magunkat. Ha ilyen terved van, előtte hívd el a lányt beszélgetni, bánj vele kedvesen, járj a kedvébe. És ha belemegy az aktusba, szeresd reggelig. Ha úgy látja, hogy rajongsz érte és nem csak megdugod, hanem egy mindkét fél számára élvezetes szexre törekedsz, eléred, hogy reggel ne érezze magát szarul. És hátha utána belemenne egy szexkapcsolatba.


Ha pl. mész az utcán vagy buliban vagy és rákacsintasz egy lányra, szerintem érti a dörgést. A karodba ugrik, vagy ignorál.

De vannak szexpartnerkereső oldalak is, kutakodj.

2019. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
25%

"De vannak szexpartnerkereső oldalak is, kutakodj."


Angyalom te álomvilágban élsz. Látszik, hogy fogalmad sincs erről. A "szexpartnerkereső" oldalakon fizetős nők vannak, tehát prostik. A maradék töltelék meg kamu profil. Vagyis külföldi modellek képei. Tudom jól, már körülnéztem ilyen oldalakon. Ha mégis akad nő aki valóban felregisztrál és szexet keres (ingyen), azokra a 10-20 nőre 2000 férfi jut.

2019. ápr. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
88%
Úgy látom a lány aki ki írta pár napja, hogy szexpartnert keres, ő töröltette a hozzászólását. Biztos százával kapta a leveleket pasiktól és elege lett.
2019. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
100%

Az szexpartner kereső oldalak elmondom miről szólnak, a pénz lehúzásról. Küldj emelt díjas sms-t (1000 ft), hogy utána üzenni tudj az oldalon olyan kamu profiloknak akik mögött nem is valós emberek vannak. Akiknek képein külföldi jó csajok szerepelnek. Pont ilyet néztem meg a múlt nap. (Az volt a címe, puncitakarok.hu) De lehet azóta megszűnt az oldal.

Úgyhogy ne dőljetek be az ilyen átverős oldalaknak!

2019. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
81%
Pasiként az ingyen p¡nát várni olyan, mintha nőként azt kérdezném, hogy kaphatok ingyen (teljesen ingyen) pénzt, kocsit, stb...
2019. máj. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
91%

Legy tisztelettel a No fele, szamomra ezen all vagy bukik.

Amit itt sokan emlegetnek "erzelmi toltet" felrevezeto. Nem kell nekem szerelmet vallani, nem kell etterembe vinni, andalogva setalgatni, ha en se vagyok ugy se parkapcsolatra. De a kolcsonos tisztelet alapfeltetel, mivel ugyanolyan emberek vagyunk, nem csak szexrobotok.

Egy ilyen kapcsolatom volt csak eddig, pont a fentiek miatt, de vele jatszmazas nelkul (nem utolag sunnyogva, hogy bocsi ha tobbet gondoltal bele...). Szex elott es utan is ugyanolyan viszonyunk maradt, termeszetesen nem vagyunk oribari puszipajtasok, de mindenfele tuske nelkul tudunk beszelni, ha epp osszefutunk valahol.

2019. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
26%

Miért emelted ki?

Még mindig nem jött össze?

Jól jegyezd meg:ingyen nő nem létezik. Ezt nőként mondom. Nem gondolod, hogy odadobja magát, mert te kanos vagy. Nőként bármikor kaphatunk szexet, ha akarunk, úgyhogy közel annyi pluszt kell nyújtanod, mint egy kapcsolatban. De minimum zsebbenyúlás (étterem, programok, apró ajándékok, figyelmességek) ès megbecsülés, tisztelet.

Vagy prosti. Nem is értem, miért írtad, hogy nem érdekelnek, hisz aki 29 évesen semmit nem tud nyújtani a nőnek a farkán kívül, mert nem áll készen kapcsolatra, annak prosti való. Ha pedig pénzed sincs (nem lepne meg), akkor ott a két kezed.

Kamuzni is fölösleges, mert az értelmes, felnőtt nők kiszűrik az ilyen nyomorékokat, hiába színészkedsz.

2020. szept. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
29%
Mondd azt nekik, hogy hiányod van, de nem akarsz prostikra költeni. Biztos értékelni fogják. 30 évesen ideje lenne már felnőni.
2020. szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!