Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell ismerkedni lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni lánnyal ha csak laza vagy alkalmi kapcsit szeretnék?

Figyelt kérdés

ugyanúgy kell mintha csak barátkoznék? Társkeresőn egyértelműen kiírom mit szeretnék, de nem reagálnak rá a lányok! Lehet azért mert csak alkalmit akarok? vagy mert azt hiszik prostinak nézem őket? Ha meg csak barátkozok egy lánnyal annak is fog tartani, szex nem lesz belőle. Komoly kapcsolatra meg nem állok készen. Prostik meg nem érdekelnek. Hogyan érhetem el hogy egy csaj akarjon velem dugni?


28/F



2018. febr. 22. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
20%
Az csak alfahím ek kiváltsága.
2018. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
33%

"nem jöttem volna úgy össze senkivel, hogy csak összejárunk dugni, aztán ki-ki megy a dolgára. Ezt lealacsonyítónak tartom."


És ezt a lealacsonyítást megszünteti egy pár ezer forintos éttermi számla, meg pár demagóg mondat? Ugyan úgy csak ürítőlyuknak kellettél neki, mintha őszintén elmondta volna neked ezt.

2019. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
86%

#32

Ja, egy komoly kapcsolat csak abban különbözik, hogy megkérdezi, hogy vagyok + elvisz zabálni?

2019. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
93%

A legtöbb nő aki belemegy szexkapcsolatba nem hü...e, csak szimplán jól akarja érezni magát. Még azt is megkockáztatom, hogy nem is monogám kapcsolatot folytat. Nekem volt olyan kapcsolatom évekig, miközben többször is leépített a nő, mert volt neki "komolyabb" kapcsolata, de amikor vége volt, akkor mindig hívott, hogy segítsek neki. Arra használtuk egymást amiben az elején megállapodtunk, a szex isteni volt és pont.

Ilyenkor felmerül a kérdés, hogy miért nem éltem vele? néhány indok, megbízhatatlan volt, ha volt pénze azonnal elköltötte, mindig összebalhézott a munkahelyén az emberekkel ezért szinte mindig munkahelyet keresett és még sorolhatnám.

Ha elfogadod azt, hogy nem csak te vagy a nőnek, hanem beállsz a sorba, akkor könnyebben találsz magad mellé olyan nőt, aki nem akar kapcsolatot. Még valami, egy szexkapcsolat nem a csóróknak való, mert személy szerint majdnem annyiba van mintha elmennél egy hivatásoshoz csak itt nem a színészkedésért fizetsz.

2019. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
96%
Akivel nekem ilyenem van, vele megbeszéltük a találkozót, 1-2 óra beszélgetés után szoba került, hogy komolyat keresünk-e, a válasz kölcsönös nem volt, megcsókolt, nagyon megvolt a kémia, átjött hozzám, aztán lefeküdtünk, dumáltunk. Embernek kezeltük egymást végig, tök jól kijövünk egymással, ritkán találkozunk, de akkor az nem csak annyi, hogy hello dugunk. Sőt, aki direktben úgy ír rám, hogy szia dugunk attól kiraz a hideg.
2019. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
89%
Én pont fordítva jártam, komolyan udvarolni akartam egy egyetemista végzős lánynak -de csak a szentmisére kísértette el magát. Utána még próbáltam elhívni programokra, de mindig nemet mondott a tanulmányai miatt-szerintem ez már csak lerázás volt. Szóval én azt mondom a fiúknak, ne sokáig udvaroljanak, mert nem éri meg, : legjobb eldönteni 4-5 randi után ( ez kb 1 hónap) hogy akartok-e többet is. Akinek bejössz, és rád izgul, az úgyis maga keres meg és le is fekszik, akinek meg nem jössz be annak udvarolhatsz évekig. ennyi.
2019. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
4%
Tettesd magad külföldinek: új trendi ruha, jó nyelvtudás és megvillantasz pár db eurót előtte a fizetéskor. Csak óvatosan le ne bukj, ha odamegy hozzád egy magyar barátod. Én egy nagyvárosban lakok és látom milyen pénzéhesek a nők -kivált aki jól néz ki. Szeretetről beszélnek -de az életük mást mutat. Ha nem vagy befutott anyagilag -akkor esélyed sincs semmire. Én egy egyszerű kis prostit többe nézek, mint a diplomás, de Janus arcú, számító nőket.
2019. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
100%
Nekem őszintén megmondta mit akar és értékeltem, hogy őszinte sokkal jobb ha őszinte vagy mintha szédíted.
2019. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
57%
csatlakozom 2/38-hoz. Én sem szeretném, ha egy nő hagyná, hogy néhány randin fizessek ( kb 2-3 hétig, és amikor már ágyba bújtunk, utána eldobna . Ez csak nekik jó, sokan ezt profin űzik is. De bocsi, erre jobb a call-girl is, ha szexet akarok. Én ha randira hívok valakit, akkor meg akarom ismerni, komoly kapcsolatot szeretnék: akár házasságot is. De ma már ez hihetetlen, annyira lazára vesznek mindent. ( ja aztán meg panaszkodnak 45 évesen, 25-50 partner után hogy nem talált egy igazi férjet).
2019. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
89%

elképesztő, hogy a mai világban már nem csak a házasságtól félnek egyesek, hanem egy pár hónapos kapcsolatba se mernek beleugrani, mert az is már hú de mekkora elköteleződés.

Nem értem, az ilyen ember ennyire nem bízik magában, hogy ekkora felelősséget sem mer vállalni?

Nem vágyik szeretetre, mélyebb emberi kötelék kialakítására?

Csak a fizikai vágyainak keres önző kielégülési formát?

Miért kell használni a másik embert? Miért nem lehet értékként kezelni, szeretni?

2019. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!