Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell ismerkedni lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni lánnyal ha csak laza vagy alkalmi kapcsit szeretnék?

Figyelt kérdés

ugyanúgy kell mintha csak barátkoznék? Társkeresőn egyértelműen kiírom mit szeretnék, de nem reagálnak rá a lányok! Lehet azért mert csak alkalmit akarok? vagy mert azt hiszik prostinak nézem őket? Ha meg csak barátkozok egy lánnyal annak is fog tartani, szex nem lesz belőle. Komoly kapcsolatra meg nem állok készen. Prostik meg nem érdekelnek. Hogyan érhetem el hogy egy csaj akarjon velem dugni?


28/F



2018. febr. 22. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
10%
Előveszel egy köteg húszezrest és utána mindenre kapható lesz. :D
2018. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindenki tudja úgy kivitelezni ezt a dolgot, hogy a nő ne érezze magát tárgynak, ne érezze magát megalázva, vagy ne ébredjen benne szex után az az érzés, hogy mindegy hova, csak innen el, és többé ne lássa az illetőt.

Nekem ezek voltak az alkalmik nagy részénél.

Ítélkezést leszarom, az alkalmijaim száma olyan 27-28 lehetett. Ebből 2(!!!!), akinél nem éreztem utána undort, fojtó érzést a jelenlététől, vagy megalázottságot, kihasználást.

Az egyik egy barát volt, a másik meg egy egyszeri találkozás, hosszasan beszélgettünk, mindenről, normális volt, nem volt elszállva, nem beszélt a szexről, aztán hopp, megtörtént, és utána ugyanúgy ment a beszélgetés. Talán fenntartható is lett volna a dolog, ha nem lett volna 1-2 héten belül kapcsolatom, ami azóta is tart.

2018. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
95%
lényeg az itteni válaszokból is lejön: kevés nőnek kell szex, csak a szex miatt. különbözik a két nem.
2018. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
61%

Én úgy szoktam ahogy az első írta.


Persze volt olyan hogy a lány többet szeretett volna, de akkor megbeszéltük és abba is hagytuk ezt a dolgot.


26f

2018. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
47%
Manapság ezt sokkal nehezebb összehozni, mint a normál kapcsolatot. A magyar nők a legszebb, legkigyúrtabb csávókkal akarnak csak dugni a saját kinézetüktől függetlenül. :D Ezért sokan jobban szeretnek akár évekig válogatni, mint baxni. :) 38f
2018. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
91%

Nem az ismerkedési mód lényeges, hanem az, hogy sikerül-e olyan nőt találnod, aki szintén azt szeretne....


Más esetben, szerintem ezt sok pasi úgy oldja meg, hogy eleve nem így áll hozzá, hogy kijelenti, hogy ő csak alkalmit akar(legalábbis olyan női körökben, ahol ez általában nem elfogadott). Én nem értem, hogy mi ez a nagy tartózkodás a kapcsolatoktól? Senkit sem kell feleségül venned (inkább ez olyan komoly dolog, amire “készen kell állni”), vagy összeköltöznöd vele, nem tudom milyen paranoid elképzeléseid vannak erről. Sokaknál ez úgy folyik le, hogy összejönnek valakivel, de közben tudat alatt érzik, hogy milyen szándék van emögött. Lehet hogy egyik fél sem várja el, hogy örökké tartson, de nem is akarnak az életükben egy teljesen jelenléktelen emberrel lefeküdni. Tehát az a norma, hogy némi időt töltök az illetővel, érdeklődök iránta, ettől lesz jobb az egész, lehet, hogy utólag kiderül, hogy nincs jövőnk. De azok, akikkel lefeküdtem, mégis valamit jelentettek így nekem, még ha elmúlt is.

Szerintem, ha te szexen kívül nem akarsz semmit egy lánnyal, akkor inkább prosti kell neked:)

2018. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
14%
Legyen sok pénzed ami ráköltesz
2018. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
85%

Én nőként értékelem az őszinteséget.

1x volt hogy a férfi első talin elmondta, hogy dugni akar persze mondtam, hogy átgondolom stb de akkor már tudtam hogy kicsit húzom az időt de benne leszek mert a mai világba álltalában a pasik húzzak a nők agyát de viszont olyan őszinte volt mint soha senki még.

Be is jött nekem, szerelmes nem lettem de jó volt vele és örültem hogy őszinte.

2018. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
95%

Elsősorban úgy, hogy ha pozitívan reagál a közeledésedre, mihamarabb tisztázod, hogy neked csak ennyi kell. Ugyanis utáljuk az olyan szutykokat, akik ezt csak a sokadik randin vagy találkozón képesek egyértelműen kimondani.

De amúgy ja, úgy kell kezdeni, mint bármilyen más emberi kapcsolatot...

2018. máj. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
86%
Nőként írom, hogy eddig csak egy olyan partnerem volt, akivel jól éreztem magam azaz nem éreztem megalázva magam, hogy csak szex és más tényleg semmi. Mindig figyelmes volt, hozott valami apróságot, bármiről tudtunk beszélgetni. Nem többet akartam az ilyen kapcsolatokban, hanem mást, más érzést.
2018. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!