Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan pasi, aki meg tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, aki meg tud felelni ennek a listának?

Figyelt kérdés

A másik topikban az egyik női válaszoló leírta álmai lovagját, íme a lista:


"- intelligencia


- az én humorommal kompatibilus humor


- tudja, mikor kell komolynak lenni és mikor lehet viccelődni


- akarja a házasságot


- ne legyen anyuci pici fia


- legyen határozott, de ne bunkó


- figyelmes és udvarias, kedves, de ne nyálas


- stabil karrier, felelős pénzügyi döntések


- legyen nálam magasabb


- igényesség, ápoltság


- öltözködjön korának, alkatának megfelelően (ill. vannak stílusok, amik nálam kizáró listásak: swagyolo, zokniszandálos nagypapis stílus, cigányos diszkós flitteres márkajelzéses) és nem agyonhasznált, tiszta, nem gyűrött-rongyos dolgokba


- ne kötéllel kelljen elráncigálni moziba, színházba, múzeumba; lehessen vele beszélgetni


- ismerje az illemet


- legyen kompromisszumkész (cserébe én is az vagyok)


- ne legyen hímsoviniszta, se nőgyűlölő


- ne legyenek irreális elvárásai velem szemben"


---------------------------


Személyes véleményem: nekem ugyan nincsenek ismerkedési problémáim, annak ellenére, hogy nagy ívben teszek a nők véleményére. Jót lehet mosolyogni azokon a nőkön, akik ilyen listákat csinálják, meg azokon a pasikon is, akik meg akarnak ennek felelni. Ennek ellenére mégis több nő bekapta már a farkamat.


2018. máj. 25. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
Off: valaki mutasson már 1-2 képet,hogy mi az a swagyolo???
2018. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy kérdező ez a lista miért háborít fel téged annyira, ha elmondásod szerint amúgy is mindig találsz valakit aki szopkodja a farkad? Mégis két órája ezen a listán pörögsz
2018. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
Ebben mi az extra? Viszont nem egy piaci árucikk vagyok, hogy megfeleljek különböző háziasszonyi elképzeléseknek.
2018. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek elég alap EMBERI tulajdonságok.
2018. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
63%

Az én listám kb ennyi:


legyünk egy hullámhosszon

találjam vonzónak

ne legyen szélsősségesen felelőtlen pénzügyekben és drogfüggő/alkoholfüggő


A részletek pont nem érdekelnek, de ennyi szerintem pont magába foglalja a fentebb nő által leírtak nagy részét is csak ő jobban beleköt a részletekbe amit elég értelmetlennek tartok.

Azt is lefogadom, hogy hiába állna a listát iró nő előtt egy dettó ugyanolyan férfi mint akit elképzelt, a fizikális vonzalom még mindig elsődleges és felülírja a lista összes többi bekezdését.

Gyerekként én is összeállítottam hasonló listákat karácsonykor, hogy mit szeretnék kapni aztán amikor meglett amiket nagyon szerettem volna már nem volt érdekes. Azt a darab követ amit viszont 16 évvel ezelőtt találtam az utcán mikor sétáltam haza, még mai napig őrizgetem. Semmi értékes nincs benne csak tetszik.

2018. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
Kérdező,nem baj,ha te zokni-szandálban mész randira,csak ne panaszkodj majd,ha a nő Martens-bakancsban és kertészgatyában állít oda.
2018. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
89%

"Azt is lefogadom, hogy hiába állna a listát iró nő előtt egy dettó ugyanolyan férfi mint akit elképzelt, a fizikális vonzalom még mindig elsődleges és felülírja a lista összes többi bekezdését."


Ezt miért kell mindig kiemelni? Teljesen nyilvánvaló. Ha te azt mondod, szereted egy nőn a hosszú hajat/bikinit/magassarkút/akármit, azt nyilván nem egy 200 kilós malacon képzeled el, nem? Akivel egy hullámhosszon vagy, ahhoz is kell vonzódnod testileg is.

2018. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:

"Amúgy kérdező ez a lista miért háborít fel téged annyira, ha elmondásod szerint amúgy is mindig találsz valakit aki szopkodja a farkad? Mégis két órája ezen a listán pörögsz"


Van most időm, csajokkal sem foglalkoztam már egy ideje. Holnap este fogok majd az egyikkel beszélni telefonon.


Jelenleg ugyanis pakolok, mert jövőhéten utazom el dolgozni, + a telefont intézem.

2018. máj. 25. 13:25
 49/65 A kérdező kommentje:

"Kérdező,nem baj,ha te zokni-szandálban mész randira,csak ne panaszkodj majd,ha a nő Martens-bakancsban és kertészgatyában állít oda."


A zokni-szandál ciki, de egyébként ha valaki úgy áll hozzá, szerintem vicces, (én legalábbis azzá tudom tenni), attól függ, ki hogy adja elő a szitut.

2018. máj. 25. 13:28
 50/65 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, elég buta vagy, ez a kommentjeidből kiderül.


Az intelligenciánál nyilván nem az IQ szint a lényeg, hanem egy össz-intelligencia, amibe bele tartozik a műveltség, rugalmas gondolkodás stb. A magas IQ szint önmagában nem jelenti azt, hogy egy személy alkalmas párkapcsolatra és nem is feltétlenül vonzó, ha mellé nem társul elég érzelmi intelligencia. De a kérdező nem is azt írta: 110-es IQ felett.


Nem beleszólni akar, hogy öltözködj, hanem bejön neki, vagy nem jön be neki valaki. Az a férfi sikeres nála (meg a legtöbb értelmes nőnél) aki ILYEN, nem ilyennek akar látszani.

Pl. Nekem is fontos, hogy eljöjjön színházba, moziba (bár kompromisszum képes vagyok, de bejönne, ha ilyen) de ne azért, hogy nekem megfeleljen, hanem szeresse, értse, élvezze a színházat. Ha nem, hát nem, nincs ez a pont kőbe vésve, de nagy plusz.


Ezek szerintem teljesen alap elvárások szinte nemtől függetlenül, és gondolom, a lány is megfelel ezeknek, ha ezt így összeszedte. És ismét kiemelném: a lista nem azt jelenti hogy a férfi akinek ő megtetszik, az menjen le kutyába és alakuljon ilyenné, hanem ha nem ilyen, nem fog neki kelleni valószínűleg.


Ha rugalmasan áll a listájához, akkor nincsen semmi baj, ez egy teljesen szimpatikus lista amúgy, nincs rajta olyan, hogy legyen gazdag, szép arcú, 2 m magas stb.

2018. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!