Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan pasi, aki meg tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, aki meg tud felelni ennek a listának?

Figyelt kérdés

A másik topikban az egyik női válaszoló leírta álmai lovagját, íme a lista:


"- intelligencia


- az én humorommal kompatibilus humor


- tudja, mikor kell komolynak lenni és mikor lehet viccelődni


- akarja a házasságot


- ne legyen anyuci pici fia


- legyen határozott, de ne bunkó


- figyelmes és udvarias, kedves, de ne nyálas


- stabil karrier, felelős pénzügyi döntések


- legyen nálam magasabb


- igényesség, ápoltság


- öltözködjön korának, alkatának megfelelően (ill. vannak stílusok, amik nálam kizáró listásak: swagyolo, zokniszandálos nagypapis stílus, cigányos diszkós flitteres márkajelzéses) és nem agyonhasznált, tiszta, nem gyűrött-rongyos dolgokba


- ne kötéllel kelljen elráncigálni moziba, színházba, múzeumba; lehessen vele beszélgetni


- ismerje az illemet


- legyen kompromisszumkész (cserébe én is az vagyok)


- ne legyen hímsoviniszta, se nőgyűlölő


- ne legyenek irreális elvárásai velem szemben"


---------------------------


Személyes véleményem: nekem ugyan nincsenek ismerkedési problémáim, annak ellenére, hogy nagy ívben teszek a nők véleményére. Jót lehet mosolyogni azokon a nőkön, akik ilyen listákat csinálják, meg azokon a pasikon is, akik meg akarnak ennek felelni. Ennek ellenére mégis több nő bekapta már a farkamat.


2018. máj. 25. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
77%

Párom dettó ugyanilyen.


Nálam még alapelvárás volt, hogy ne dohányozzon, egészséges mozgásban gazdag életmódot folytasson, szeresse a természetet és az állatokat.

2018. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
52%

Hát... Nincs az az Isten,hogy az én férjemet el lehessen cibálni színházba,de mivel "kompromisszumkészek" vagyunk,ezért azt például megoldom a barátnőimmel. Ahogy neki is van olyan kedvelt programja amit a haverokkal old meg. Nem egy vad romantikus típus,de minden más kb stimmel,mert egy normális ember kb ilyen tulajdonképp,csak kicsit túl van fogalmazva a dolog.


Hibái pedig mindenkinek vannak,szóval olyan ember szerintem nem létezik aki egy lista minden pontjának megfelelne.

2018. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi elvárásnak megfelelni ? Hát ennél még az egyedüllét is értelmesebb dolog. Ja és a nő mit tud felmutatni ennyi elvárás mellett ?
2018. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
88%
Az sosem baj ha az embernek megvannak az elvárásai, tudja mit akar. Ilyen személyt keres és ennyi. Viszont azok akik megpróbálnak ennek megfelelni, csak azért hogy összejöjjön az adott személlyel.. szerintem hülyeség. Adja mindenki önmagát, ha netán passzolnak akkor boldogan élnek míg meg nem halnak. Máskülönben szerintem kínkeserves kapcsolatnak néznek elébe. Sajnos manapság ez a megfelelési kényszer eléggé eldurvult, tettetnek dolgokat az emberek, majd a kapcsolatban rájönnek hogy teljesen félreismerték egymást. A legjobb út az egyenesség, az őszinteség, ha mindenki magát adja.
2018. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
91%

Ezek teljesen alap és érthető elvárások, a barátom mindnek megfelel, három éve vagyunk együtt. Ezek omyan alap dokgok, amik nélkül nem lehet hosszútávon egy értelmea, tiszteletteljes kapcsolatot fenntartani. Sajnos sok férfi ezeket plusz dologkén fogja fel.

Te meg nem veletlenül azzal dicsekszel, hogy van, aki már bekapta a farkad, hiszen mással nem tudsz. Sajnállak, mert elég magányos érzéa lehet.

23/N

2018. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
90%
Ezek alapdolgok.
2018. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
77%

Látom a 11-es válaszom megkapta a leszavazást.

Talán irigyek vagytok pasikák, vagy mi? :D


Mindenkinek vannak elvárásai a másikkal szemben. Ha meg nincs, vagy kevés, az meg téged minősít, mert akkor igénytelen vagy és képes lennél összejönni bárkivel.


Párommal köszönjük szépen 5 éve nagyon boldogok vagyunk és együtt is élünk.

Szóval pont lesz..rom, hogy egyeseket megbotránkoztatja a válaszom.

2018. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
90%
17.: tudod, savanyú a szőlő nekik
2018. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
91%

Nem csak savanyú de ez már keserű is nagyon.

A semmire akarnak nőt,hogy bekopogtasson pont ezèrt tartanak ahol.

2018. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
92%

Persze hogy van ilyen férfi, összességében én is ilyen vagyok.


"Nem bírom megállni, hogy ne csodálkozzak el azon, hogy más szegény pasik mennyi mindent megtesznek, hogy megfeleljenek a nőknek"


Ez nem azt jelenti hogy mi mit meg nem teszünk, vagy hogy átmegyünk kutyába, hanem hogy egyszerűen ilyenek vagyunk, nem megjátszuk a jófiút, belül meg állatok vagyunk.... Hanem mi így viselkedünk, így élünk, ez vagy bejön valakinek vagy nem, és ennyi...

Nyugodtan eldöntheti minden nő hogy milyen párt szeretne, ne te szabd már meg nekik. Ugyanúgy eldöntöm én is hogy inkább, legyen egy nőnek agya, mintsem hogy ez elé helyezzem azt hogy jó legyen az ágyban....

Kinek mi... tudod...

F36

2018. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!