Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan pasi, aki meg tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, aki meg tud felelni ennek a listának?

Figyelt kérdés

A másik topikban az egyik női válaszoló leírta álmai lovagját, íme a lista:


"- intelligencia


- az én humorommal kompatibilus humor


- tudja, mikor kell komolynak lenni és mikor lehet viccelődni


- akarja a házasságot


- ne legyen anyuci pici fia


- legyen határozott, de ne bunkó


- figyelmes és udvarias, kedves, de ne nyálas


- stabil karrier, felelős pénzügyi döntések


- legyen nálam magasabb


- igényesség, ápoltság


- öltözködjön korának, alkatának megfelelően (ill. vannak stílusok, amik nálam kizáró listásak: swagyolo, zokniszandálos nagypapis stílus, cigányos diszkós flitteres márkajelzéses) és nem agyonhasznált, tiszta, nem gyűrött-rongyos dolgokba


- ne kötéllel kelljen elráncigálni moziba, színházba, múzeumba; lehessen vele beszélgetni


- ismerje az illemet


- legyen kompromisszumkész (cserébe én is az vagyok)


- ne legyen hímsoviniszta, se nőgyűlölő


- ne legyenek irreális elvárásai velem szemben"


---------------------------


Személyes véleményem: nekem ugyan nincsenek ismerkedési problémáim, annak ellenére, hogy nagy ívben teszek a nők véleményére. Jót lehet mosolyogni azokon a nőkön, akik ilyen listákat csinálják, meg azokon a pasikon is, akik meg akarnak ennek felelni. Ennek ellenére mégis több nő bekapta már a farkamat.


2018. máj. 25. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
61%

Leszűrtem a válaszokból a férfiak listáját:

-halott csecsemős viccek

-mélytorok

-anál


Ezt így most itthagyom elgondolkodni, hogy melyik nemnek vannak beteg igényei

2018. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:

"Te meg nem veletlenül azzal dicsekszel, hogy van, aki már bekapta a farkad, hiszen mással nem tudsz. Sajnállak, mert elég magányos érzéa lehet."


>Nem, tök jó érzés. A pasik kihajtják magukat azért, hogy megfeleljenek, én meg lehetek önmagam. Akkor is találok nőt, ha nem felelek meg az elvárásaiknak, mert megfelelő önbizalommal rendelkezem.


Velem általában mindig kivételeznek, már hozzászoktam.

2018. máj. 25. 12:11
 33/65 A kérdező kommentje:

Egyébként egy pár észrevétel:


"- ismerje az illemet"


>A lista szerzője vajon ismeri az illemet? Nyilvános helyen pl. mindig a férfi megy be elsőnek az ajtón, de tudatlan nők ezt bunkóságnak tarthatják.


Vajon az elvárások visszafelé mennyire működnek?

2018. máj. 25. 12:16
 34/65 A kérdező kommentje:

Amúgy meg 12:10-es:


Mi a bajod a mélytorokkal és az anállal?


Ha egy nő ŐRÜLTEN SZERELMES egy pasiba, úgyis belefog menni. Exem pl. kifejezetten nem szerette az anált, de nekem engedte volna.


Azonban úriember voltam, és nem éltem a helyzettel, mert tudtam, hogy ő amúgy nem akarná!

2018. máj. 25. 12:19
 35/65 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem mindenki tudja mit keres és mi zavarja egy kapcsolatban. Aki nem tudja annak óriási szerencse kell hogy pár hónapnál tovább éljen a kapcsolata.

Kérdező ha neked elég hogy kinéz valahogy nem tök hülye és lehet vele jót dugni akkor gondolom nem baj ha hisztis féltékeny basáskodó pénzsóvár rend vagy egyéb mániás/ teljesen trehány a környezetére, lusta, humortalan, karótnyelt stb.

A lista (normális embereknél) nem egy kőbevésett dolog és az elképzelésekkel ellentétben nem pipálgatja az ember fejben a randi közepén. Egyszerűen egy vezérfonál amit a korábbi tapasztalatok és önismeret alapján készít el az ember. Ha minden második emberrel összejönnék mert csak annyi a kritérium hogy kinézzen valahogy és tudjon írni olvasni (amit azért nagyon sokan teljesítenek) akkor egy örökké valóságig tartana olyat találni aki tényleg hozzám illik.

A "lista" mindkét felet megóvja az időpocsékolástól és egy várhatóan rossz kapcsolattól.

Persze vannak akik túlságosan ragaszkodnak ezekhez az elképzelésekhez és egy ideált hajtanak de úgy gondolom mindenki jobban jár azzal ha nem jön össze egy ilyen emberrel.

Szóval szerintem a lista nem ördögtől való és én pl örülök hogy nem csak annyi volt a párom listáján hogy dugható, valahogy kinéző és ne teljesen hülye legyek.

Engem megnyugtat hogy a kritériumoknak nem felel meg a nők nagyobbik hányada.

2018. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 hollófernyiges ***** válasza:
58%

"ne legyenek irreális elvárásai velem szemben"


Itt megbuktam a "ne csináljon listákat" elvárásommal.

2018. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:

"Kérdező ha neked elég hogy kinéz valahogy nem tök hülye és lehet vele jót dugni akkor gondolom nem baj ha hisztis féltékeny basáskodó pénzsóvár rend vagy egyéb mániás/ teljesen trehány a környezetére, lusta, humortalan, karótnyelt stb."


Ha megfelel az első három elvárásnak, általában ilyen gondok nincsenek szerintem.

2018. máj. 25. 12:25
 38/65 anonim ***** válasza:
89%

Azzal egyáltalán nincs baj, hogy valakinek ilyen elvárásai vannak, de ha ennyire görcsösen ragaszkodik valaki egy listához, annak általában nincs jó vége. Mindenkiben ezeket fogja keresni és ha véletlenül rá is talál ilyen emberre annyira "bekattan", hogy még abban is fog valami hibát találni, ami miatt nem jó.

Engem se szokott érdekelni, ha valakinek nem jövök be, ez van mást keres, aztán csak tovább kell állni, lesz más.

2018. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:

Ezeket tudom abszolválni, de van néhány dolog amit nem tudok:


Fogalmam sincs milyen a hölgy humora. Ha ad-hoc nézzük a dolgot, akkor én inkább a kreatív helyzetkomikumra építek, hogy ha meg általánosságban kellene megfogalmazni, hogy milyen humort szeretek, akkor leegyszerűsítve: mostani stand-up generáció fan vagyok. Kőhalmi, KAP, Bödőcs, élőben nagyon jó még Hadházi is, ő meg tud nevettetni a "szünetekben/üresjáratban is elég rendesen. :)


Másik tényező a magasság, ha 184 cm jó neki, akkor match. :D


Határozottság egy érdekes dolog, mert introvertált vagyok (ambivertált, intro domináns), de hál istennek ezzel sosem volt gondom élőben sem, max ha tetszik egy nő és/vagy randizok akkor kicsit (néha nagyon) zavarban vagyok. De ha a kezdeti barriert áttöröm akkor nincs gond. x)


Öltözködésem meg vegyes: Zara style laza/elegáns mozi-(duma)színház, kiállítás, társaság stb. és az igényes szabadidő közötti tengelyben helyezkedik el, edzőterem, esti plusz mozgás, közértbe leugrás, sporteseményre esetleg elmenés stb.



De amúgy tök hülyeség így listázgatni, nem? Most legyen független attól a ténytől, hogy hányas számmal kezdődik a személyi száma az illetőnek. :)


39F

2018. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:

Nekem a listáról még ez a kedvencem:


"- öltözködjön korának, alkatának megfelelően (ill. vannak stílusok, amik nálam kizáró listásak: swagyolo, zokniszandálos nagypapis stílus, cigányos diszkós flitteres márkajelzéses) és nem agyonhasznált, tiszta, nem gyűrött-rongyos dolgokba"


Remek, hogy még abba is beleszól, hogy öltözködjek. Még 30 éves sem vagyok, akkor nekem hogy kellene öltözködnöm?


És ha úgy döntök, hogy futball mezben akarok mászkálni, nem tehetem meg? Vagy ha mondjuk rapper cuccban akarok nyomulni? (nagyon szeretem a (hip-hop-ot)

.


A zokni-szandálall meg mi a baj? Volt, amikor AZÉRT IS, abban mentem ki. És? Nagy ívben tettem mások véleményére.


Komolyan mondom, hihetetlen, ami ennek a nőnek a fejében van. Lehet őt egyáltalán komolyan venni?

2018. máj. 25. 12:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!