Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan pasi, aki meg tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, aki meg tud felelni ennek a listának?

Figyelt kérdés

A másik topikban az egyik női válaszoló leírta álmai lovagját, íme a lista:


"- intelligencia


- az én humorommal kompatibilus humor


- tudja, mikor kell komolynak lenni és mikor lehet viccelődni


- akarja a házasságot


- ne legyen anyuci pici fia


- legyen határozott, de ne bunkó


- figyelmes és udvarias, kedves, de ne nyálas


- stabil karrier, felelős pénzügyi döntések


- legyen nálam magasabb


- igényesség, ápoltság


- öltözködjön korának, alkatának megfelelően (ill. vannak stílusok, amik nálam kizáró listásak: swagyolo, zokniszandálos nagypapis stílus, cigányos diszkós flitteres márkajelzéses) és nem agyonhasznált, tiszta, nem gyűrött-rongyos dolgokba


- ne kötéllel kelljen elráncigálni moziba, színházba, múzeumba; lehessen vele beszélgetni


- ismerje az illemet


- legyen kompromisszumkész (cserébe én is az vagyok)


- ne legyen hímsoviniszta, se nőgyűlölő


- ne legyenek irreális elvárásai velem szemben"


---------------------------


Személyes véleményem: nekem ugyan nincsenek ismerkedési problémáim, annak ellenére, hogy nagy ívben teszek a nők véleményére. Jót lehet mosolyogni azokon a nőkön, akik ilyen listákat csinálják, meg azokon a pasikon is, akik meg akarnak ennek felelni. Ennek ellenére mégis több nő bekapta már a farkamat.


2018. máj. 25. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:

"Az intelligenciánál nyilván nem az IQ szint a lényeg, hanem egy össz-intelligencia, amibe bele tartozik a műveltség, rugalmas gondolkodás stb."


A lista szerzője nem mert jelentkezni ebben a topikban (valszeg attól félt, hogy szétoltják), szóval nem tudjuk, hogy mit értett ezen.


A "női logikából" kiindulva valószínűleg a műveltséget értehette.


Másrészt pedig kevered a fogalmakat: az intelligencián az IQ-t értjük, és kész. Vitának nincs helye. Ha valaki használ egy fogalmat, tudja, hogy mit jelent, vagy ha más jelentést akar neki adni, jelezze.

2018. máj. 25. 14:08
 52/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy neked mire kell nő, mert ha arra, hogy bekapják a farkadat, az nem ugyanaz, mintha megtalálnád a szerelmet. Persze, az ilyen nagy macsók, mint te, akik "tesznek a nők véleményére", nem is fogják azt megtalálni, amíg meg nem változnak.

Ezek az elvárások egy normális, rendes férfira igazak, nem akkora kérések szerintem.

2018. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
hát nemtom. a külsőségekre mutató elvárásokon kívül minden embernek céljainak kéne lennie ezeknek.
2018. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:

"Nem mindegy, hogy neked mire kell nő, mert ha arra, hogy bekapják a farkadat, az nem ugyanaz, mintha megtalálnád a szerelmet."


Nem igazán hiszek a szerelemben.

2018. máj. 25. 15:24
 55/65 anonim ***** válasza:

Először azt hittem, hogy a kérdés rólad szól. Nagyon unatkozhatsz, ha így pörögsz mások társkeresési problémáin.


Amúgy én senkitől sem várom, hogy megfeleljen nekem, mégis ragaszkodom bizonyos elvárásaimhoz. Nem szegezek senkihez sem ilyen listákat. Aki az ismerkedés során nem tűnik megfelelőnek, azzal elválnak útjaink, ilyen egyszerű, szó sincs megfeleléskedésről.

2018. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
# 54 Magánügyed.
2018. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Szóval ismét egy olyan kérdés, ahol 600 feltételnek kell megfelelnem, viszont nekem ne legyenek elvárásaim és fogadjam el a nőt olyannak, amilyen. Hát ezt ni. 🖕
2018. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Te vagy tévedésben. Mint írtam, ez egy többfaktorú tényező és igen,a hétköznapi értelemben az intelligens szót nem csak arra használjuk ha valaki remekül tud intelligencia teszten teljesíteni, hanem műveltségre, kreativitásra, helyzetfelismerésre, sőt viselkedésre is. Ha autista vagy, megértem, hogy nem tudsz elvonatkoztatni vagy rugalmasan gondolkodni, ez a válaszaidból látszik is, de feleslegesen erőlködsz itt.


Ahogy meg a kapcsolatokról gondolkodsz az teljesen egybites, primitív szinten van. De nem baj, nyilván te úgysem akarsz megfelelni a kérdezőnek, neked elég egy szép lány aki nem teljesen buta és bekapja. Hajrá! A gondolkodást és az érzelmeket meg hagyd meg a többi embernek.

2018. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:

@17:01


Az érzelmeket meghagyom nektek, de a gondolkodásról nem mondok le.


Mint említettem, a lista szerzője nem mert ide írni, ezért nem tudjuk, hogy mit értett az intelligencián. Az átlag ember a műveltség szinonimájaként kezeli, ez azonban egyszerűen hoax.


Az intelligencián hagyományosan a logikai intelligenciát értjük, ezért egy IQ tesztet is úgy készítenek el, hogy egy írástudatlan ember is meg tudja oldani. Az intelligencia már csak azért sem lehet elvárás, mivel nem fejleszthető egy idő után.


A wikipédiánál (amit laikusok is szerkeszthetnek) hitelesebb forrásból idézek:


"E két fogalmat gyakran összekeverik, noha a kettő a LEGKEVÉSBÉ SEM AZONOS. Az intelligencia öröklött képesség - amelyet sokan sokféleképpen definiálnak -, a műveltség viszont tanulás útján szerzett tudás. "


Forrás:


[link]

2018. máj. 25. 17:14
 60/65 A kérdező kommentje:

"Ahogy meg a kapcsolatokról gondolkodsz az teljesen egybites, primitív szinten van"


A kapcsolatokról úgy gondolkodom, ahogyan az a világban jelen van. Én figyelembe veszem azt, hogy zajlik a szexuális szelekció az emberi világban is, és ennek megfelelően cselekszem. Az evolúciót nem érdeklik az érzelmek. Azok max segédeszközök a túlélésben, semmi egyéb funkciójuk nincs.

2018. máj. 25. 17:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!