Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan pasi, aki meg tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, aki meg tud felelni ennek a listának?

Figyelt kérdés

A másik topikban az egyik női válaszoló leírta álmai lovagját, íme a lista:


"- intelligencia


- az én humorommal kompatibilus humor


- tudja, mikor kell komolynak lenni és mikor lehet viccelődni


- akarja a házasságot


- ne legyen anyuci pici fia


- legyen határozott, de ne bunkó


- figyelmes és udvarias, kedves, de ne nyálas


- stabil karrier, felelős pénzügyi döntések


- legyen nálam magasabb


- igényesség, ápoltság


- öltözködjön korának, alkatának megfelelően (ill. vannak stílusok, amik nálam kizáró listásak: swagyolo, zokniszandálos nagypapis stílus, cigányos diszkós flitteres márkajelzéses) és nem agyonhasznált, tiszta, nem gyűrött-rongyos dolgokba


- ne kötéllel kelljen elráncigálni moziba, színházba, múzeumba; lehessen vele beszélgetni


- ismerje az illemet


- legyen kompromisszumkész (cserébe én is az vagyok)


- ne legyen hímsoviniszta, se nőgyűlölő


- ne legyenek irreális elvárásai velem szemben"


---------------------------


Személyes véleményem: nekem ugyan nincsenek ismerkedési problémáim, annak ellenére, hogy nagy ívben teszek a nők véleményére. Jót lehet mosolyogni azokon a nőkön, akik ilyen listákat csinálják, meg azokon a pasikon is, akik meg akarnak ennek felelni. Ennek ellenére mégis több nő bekapta már a farkamat.


2018. máj. 25. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
87%

Nem csináltam listát, a kapcsolatom barátságból alakult ki. A párom mindnek megfelel, kivéve a stabil karriernek, mert még egyetemista és keresi az útját. Tanárnak készül, ami szerintem egy felelősségteljes döntés. A pénzügyeivel egyébként jól bánik, nem szórja a pénzt mindenre.


Azért ezeknek a nagy része alapvető elvárás, senki nem jön össze olyannal aki nem tudja az alap illemet, vagy ápolatlan. A kapcsolat nem működik közös célok (pl házasság vagy annak hiánya, gyerek vagy gyerektelenség) és kompromisszumok nélkül.

2018. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
55%
Régen azt hittem, hogy milyen jópofa dolog megpróbálni megfelelni a csajok "listáinak", ám mára ez a csacsi elképzelésem gyökeresen megváltozott. Senki elvárásainak nem akarok megfelelni, csakis a saját magaménak, és mégis, néhány havi kihagyás után ismét egy bájos vékony lányka alszik kimerülten éjszakánként mellettem az ágyamban, pedig házasodni sem akarok, és színházba sem fogok egyhamar elmenni...
2018. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
76%

Exemnek is volt egy listája, aminek tökéletesen megfeleltem, később ez is kevés volt.Folyamatosan még többet akart változtatni rajtam az újabb és újabb kitalálásai miatt.Elég hamar meguntam a baromságait, ja és ő férfi?.Cserébe mit kaptam?Még egy jó szeretkezést sem tudtam vele összehozni, mert olyan komplexusai voltak az exei miatt.Bedugta kb.2 percig, azt is két gumiban, Nehogy terhes legyek, majd terhességi tesztet követelt rajtam.Ennek a negatív eredménye sem igazán nyugtatta meg, Továbbra is kötözködött velem mindenért, na de az exeivel is ezt csinálta, és még büszke is volt rá.

Érdekes én nem tettem elé listát soha, hogy mi az elvárásom és nem is akartam megváltoztatni sem.Tehát Férfiak némelyikének is van ám listája, ami Naponta bővül és kielégíthetetlen.Tanulság ebből a kapcsolatból:pár hónap alatt Rájöttem mekkora barom volt, csak éppen sikeresen elvette a kedvemet a többiektől.....

2018. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
75%
Írhatnám én is nőként, hogy más madár nők főznek a párjuknak, szeretettel kedveskednek nekik nekem meg enélkül is jut, aki kinyaljon, de az a helyzet, hogy szeretem a párom és szeretek neki kedveskedni, ahogy az általad lenézett férfiak is a barátnőjüknek és szerintem inkább te vagy a balfék, nem azok, akik szeretik a párjukat éa képesek tenni a kapcsolatukért. Az, ha van aki szopjon téged, egy idő után marha unalmas és tudod este mindig üres lesz neked a lakás, amikor hazamész, nem fog senki várni.
2018. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
6%

Te lista alapján választasz?

Így a boltba szoktak menni, vagy egy receptet szoktak nézni keresni.


Így nem az adott személybe fogsz beleszeretni hanem csak az elvárásaidnak.

2018. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
18%

Lássuk:


- intelligencia - OK

- az én humorommal kompatibilus humor - Szubjektív

- tudja, mikor kell komolynak lenni és mikor lehet viccelődni - Szubjektív

- akarja a házasságot - Nem OK

- ne legyen anyuci pici fia - OK

- legyen határozott, de ne bunkó - OK

- figyelmes és udvarias, kedves, de ne nyálas - OK

- stabil karrier, felelős pénzügyi döntések - OK

- legyen nálam magasabb - Szubjektív

- igényesség, ápoltság - OK

- öltözködjön korának, alkatának megfelelően (ill. vannak stílusok, amik nálam kizáró listásak: swagyolo, zokniszandálos nagypapis stílus, cigányos diszkós flitteres márkajelzéses) és nem agyonhasznált, tiszta, nem gyűrött-rongyos dolgokba - Subjektív

- ne kötéllel kelljen elráncigálni moziba, színházba, múzeumba; lehessen vele beszélgetni - OK, bár a színház nem érdekel

- ismerje az illemet - OK

- legyen kompromisszumkész (cserébe én is az vagyok) - Valószínűleg nem OK

- ne legyen hímsoviniszta, se nőgyűlölő - Ha azt mondom, a nőknek könnyebb az ismerkedés, az nőgyűlölet? Amúgy OK, nem vagyok kollektivista.

- ne legyenek irreális elvárásai velem szemben - Enyhe iróniát érzek egy ilyen lista után.



Ergo én nem feleltem meg, jaj, de sajnálom. Generikus GYK-s lány #3453-nak nem fogok kelleni.

2018. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi a kikötésem hogy legyen önálló ne viselkedjen ugy mintha a gyerekem lenne aki magatehetetlen és főzni mosni takarítani kelljen rá
2018. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
27%

Ez tetszik, kitöltöm én is tesztet:


- intelligencia (Fogjuk rá, a minimumot tudom hozni, ha kell)


- az én humorommal kompatibilis humor (Kizárható, aki ilyen listát ír, annak sok humora biztos nincs.)


- tudja, mikor kell komolynak lenni és mikor lehet viccelődni (Ok)


- akarja a házasságot (Van már feleség, de ha jogilag úgy alakul a 2. még lehetsz)


- ne legyen anyuci pici fia (Ok)


- legyen határozott, de ne bunkó (Sajnos a bunkóság dolog nem fog menni teljesen)


- figyelmes és udvarias, kedves, de ne nyálas (Szülinapod, névnapod meg tudom jegyezni, ha muszáj a wc ülőkét is lehajtom)


- stabil karrier, felelős pénzügyi döntések. (Ok)


- legyen nálam magasabb (180)


- igényesség, ápoltság (Minden nap fürdök, mosok fogat is)


- öltözködjön korának, [...] dolgokba (Bízd rám anyukám hogyan öltözködöm én sem szólok bele a tiédbe.)


- ne kötéllel kelljen elráncigálni moziba, színházba, múzeumba; lehessen vele beszélgetni (Te most barátnőt keresel vagy férfit?)


- ismerje az illemet (Ismerem, de nem azt jelenti, hogy mindig be is tartom.)


- legyen kompromisszum kész (cserébe én is az vagyok) (Ha nem hozod haramdiknak a barátnőd, akkor én is kereshetek?)


- ne legyen hím soviniszta, se nőgyűlölő (Ok)


- ne legyenek irreális elvárásai velem szemben (anál, mélytorok, és ennyi)

2018. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
62%

Azt hittem,ki lesz vesézve az is,milyen kinézetű legyen a csávó,pl. dúshajú,sötét hajú,stb. :DDDD


Így még azért nem olyan durva a lista.

Én még annyival kiegészíteném,hogy:


-tudjon legalább konyhanyelven legalább angolul,hogy egy sört ki tudjon kérni magának,ne nekem kelljen ezt is,ha nyaralunk.Arról nem is beszélek,hogy diploma után nyugatra szeretnék dobbantani,ott azért nem olyan autisztikus dolog ez.


-ne hódoljon semmilyen szélsőséges ideológiának-pl. rasszizmus,neonácizmus,stb.-


-néha napján legalább nézzen meg egy irodalmi mű alapján készült filmet,ha nem olvas és ha kiejtem pl. Dickens nevét,ne nézzen rám úgy,mint egy marslakóra


-haaz anyanyelve magyar és Magyarországon él,tudja normálisan használni a -ba,-be,-ban,-ben toldalékokat


-ha külföldi,próbáljon meg 2-3 hónap alatt legalább 1-2 magyar szót megtanulni.Ha erre fél év alatt semmilyen igyekezetet nem látok,mehet,amerre lát.Ha nem beszélem az anyanyelvét,én is törekednék minimum erre a szintre.


-ha a magyar az anyanyelve,egy alapszintet üssön meg helyesírásból,pl. az ilyent ne j-vel írja.Hülyét tudok ettől kapni.


-külföldi országok esetén ne mondja,hogy "nyaraltam Olaszba'. ",ráadásul rossz toldalékkal és mondja ki azt a nyamvadt ország nevet.Sajnálom,az ilyentől falnak tudok menni és soha nem fogom megszokni.



Na,készen állok,lehet engem lepontozni!!!

2018. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
0%

"az én humorommal kompatibilus humor"

ezt honnan tudjam? :D

a halott csecsemős vicceken vajon nevet a lány?


"legyen nálam magasabb"

ezt se tudom :)


"ne legyenek irreális elvárásai velem szemben"

mi számít irrelevánsak?

2018. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!