Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben különbözik az a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben különbözik az a pasi, aki válogathat a csajok között attól, akit még életében nem csókolt meg senki és átnéznek fölötte?

Figyelt kérdés

Döbbenetes belegondolni, hogy A és B pasi között milyen óriási különbségek vannak társkeresési lehetőségek terén. Amúgy ezt a kérdést olvasva fogalmazódott meg bennem a fenti dolog: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Az élet, hogy lehet annyira igazságtalan, hogy ilyen szintű különbségeket teremt férfi és férfi között. Ő nem tud két csaj között választani, velem pedig még életemben nem beszélgetett normálisan 2 csaj sem.



2018. okt. 6. 11:38
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
0%

Miben külömbőznek ?


1, magabiztos fellépés

2, anyagi helyzet

3, külső adottságok


Mind a sikeresek javaára !


Aki nem tud mondjuk egy csajt se felszedni 25 éves koráig az bizony selejt! Lehet szépíteni a tényt de nem érdemes !

2018. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
89%
Szóval akkor pl Nikola Tesla is selejt volt ?
2018. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
70%

Az olyan pasas, aki válogathat a nők közt, az semmire se fogja becsülni őket. Tudod, amiből sok van, az inflálódik - közgazdaságtan alaptétel.

A magányos férfi, aki még csókot se kapott életében, örülni fog 1 nőnek is, mint majom a farkának (kivéve persze ha aszex vagy nem keres kapcsolatot).

A #7 válaszadónak igaza van, felpontoztam. Meglepő, hogy lány létére nem azért írt, hogy egy jó nagyot rúghasson a földön fekvőbe.

A #6 meg igazi gerinctelen csatornapatkány véglény, helyből kapta a mínuszt.

2018. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Isten hozott a pokolban
2018. okt. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 PeterN1971 ***** válasza:
83%

Az egyetlen különbség az, hogy a sikeres hapsi megtanulta, hogy kell bánni a nőkkel. Te is megtanulhatod.

Nézd meg, a legrondább, öreg, csóró hapsikat látod nőkkel. Tehát nem ettől függ.

Nekem is volt hasonló problémám és lehet küzdeni. Sajnos ezen a fórumon főleg önző emberek vannak akik csámcsognak rajtad.

A lényeg a következő:

1. Fokozatosan lehet eljutni oda

2. Ismerd meg a lányok reakcióit, amikor tetszel nekik. Te is tetszel lányoknak, de észre sem veszed

3. Nézz rá lányokra bátran és figyelj a reakciókra

4. Nagy számok törvénye. Sokszor menj olyan helyre ahol lányok vannak. Ötvenből lesz egy randi.

5. Flörtölj. Apró érintésekkel, vicces pimasz hozzáállás, enyhén szexuális viccek. Figyeld a reakciót. Viszonozza?

6. Hívd meg valamire. Egy kóla, kávé, sütemény. A lányok nem hülyék, ha belemegy, akkor érdeklődik.

7. Ha nem jön össze elsőre, akkor tapasztalatot nyertél és menj a következőre.

8. Csak pozitív témáról beszélj velük, és legyél izgalmas

9. A félelmed így hamarosan elszáll és sikeres leszel.

2018. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 KJUsul ***** válasza:
100%
A férfi attól lesz jobb férfi, hogy több kwrv@ ágyába bújt bele? Kösz, akkor jó leszek lúzernek is. A kwrváknak meg sz@rok a pofájába ennyi.
2018. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
64%

Sok igazság lett leírva a kérdés kapcsán. Még 6-os válasza sem az ördögtől való, bár sejteni lehetett, hogy a kíméletlen őszintesége kiveri a biztit.

15-ös okfejtése is sok jó gondolatot .

Nekem az a véleményem, hogy több dolog szerencsés találkozása kell ahhoz, hogy valaki igazán sikeres legyen a nőknél. Én elég jól lettem eleresztve külcsín terén. Amellett bődületes szerencsém volt, hogy 16 éves koromban egy csinoska 33 éves özvegy lakott a házunkban, aki a szárnyai alá vett. Megtanított a női test és a női lélek húrjain játszani. Későbbi sikereimet javarészt neki köszönhetem. De szerintem mindez mit sem ért volna, ha nincs bennem a mérhetetlen tudásvágy a férfi és nő különbözőségéről. Mit sem ért volna, ha nincs bennem egy nagy adag becsvágy, amivel meg akartam felelni a nőknek. Amivel mindenkiben szép emléket akartam hagyni. Ahhoz, hogy ez sikerüljön, minden kapcsolatomból tanulnom kellett valami újat. Ezekből a morzsákból tevődött össze az a mértékű ismeret, amely birtokában gyakorlatilag bárkit le tudtam (volna) venni a lábáról, ha elég időt/energiát szánok rá.

De ne gondold, hogy ez olyan nagyon irigylésre méltó állapot. Frászt. Semmi élvezet sincs abban, ha minden nap mással vagy egyedül. Senkit sem tudsz igazán becsülni, hisz akkor cseréled le, amikor neked tetszik. Igazi értéke csak annak van az életben, amit nehezen, sok munka, sok küszködés árán szereztél meg!

Szerencsére a szerencsém később sem hagyott cserben, és találkoztam valakivel, aki úgy istenigazából elkapta a tökömet, és azóta sem ereszt. :-))

60F

2018. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
70%
Miquel: "Én elég jól lettem eleresztve külcsín terén." Innen indul ki minden, ha nem lettél volna eleresztve külső terén, akkor hiába lett volna a tudásvágy megismerni a nők és férfiak közötti különbséget, a szomszéd özvegyed sem igen vett volna a szárnyai alá stb. A személyiség nem sok mindent ér kapcsolat teremtés szempontjából,mint már írtam, először mindenki a külsőt nézi, és ha az nem megfelelő a másik fél számára, akkor abból nem igen lesz kapcsolat. Tapasztalat sajnos. Ezért is hagytam fel a társkereséssel, nekem nincs szükségem arra, hogy ugyanúgy közelítenék egy nő felé, mint egy jóképű férfi, aztán a nő mégis őt választja csak mert jobb külsővel született. Olyan nővel meg nem tudnék összejönni,aki külsőre nem vonz, de én sem várom el egy nőtől sem, hogy annak ellenére jöjjön össze velem, hogy nem tetszem neki. Így maradt az a döntés, hogy egyedül leszek.
2018. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
66%
"Én elég jól lettem eleresztve külcsín terén." Innentől fogva a válaszaid 90%-a semmit nem ér.
2018. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
78%
Ezt magyaráztam én is, ha nem lett volna a jó külső, Miquelnek se lett volna semmi köze a nőkhöz. Ez vonatkozik mindenkire, aki jól néz ki és úgy osztja az észt ebben a témában. Ha lenne rá lehetőség, mondjuk létrehozni egy alternatív világot, amiben a nagy csajozó mesterek átlagos vagy inkább átlag alatti külsővel születnek, kíváncsi lennék mennyire menne nekik a párkeresés. Lesnének amikor 10-ből 8 nő kb.úgy nézne rájuk, mint egy leprásra.
2018. okt. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!