Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben különbözik az a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben különbözik az a pasi, aki válogathat a csajok között attól, akit még életében nem csókolt meg senki és átnéznek fölötte?

Figyelt kérdés

Döbbenetes belegondolni, hogy A és B pasi között milyen óriási különbségek vannak társkeresési lehetőségek terén. Amúgy ezt a kérdést olvasva fogalmazódott meg bennem a fenti dolog: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Az élet, hogy lehet annyira igazságtalan, hogy ilyen szintű különbségeket teremt férfi és férfi között. Ő nem tud két csaj között választani, velem pedig még életemben nem beszélgetett normálisan 2 csaj sem.



2018. okt. 6. 11:38
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
91%

Kedves KISAPÁM!

#41-es vagyok. Ha vetted volna a fáradságot, és elolvasod a belinkelt cikket, amivel az előttem szóló bizonyítani akarta, hogy itt "áldozathibáztatásról" van szó, akkor értenéd, miről beszéltem, nagyapám. Ezt a fogalmat bűncselekmények és igazságtalan cselekedetek áldozataira használják. Igazságtalan cselekedet pl, ha ok nélkül kirúgnak a munkahelyedről.

Az igazságtalan, hogy x-nek nem tetszel? Szerintem meg az lenne igazságtalan, ha x nem döntheti el szabad akaratából, hogy ki tetszik neki. Tegyél érte, hogy megkedveljen, hogy téged válasszon. Ennyi.

2021. jan. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Ja, és pont az én példámat használva akarsz kioktatni? 😂 Írtam, hogy a nemi erőszak ÁLDOZATA esetén van szó pl. áldozathibáztatásról.


Nyilván az én értékrendemmel van gond, ha szerinted egy lapon említhető az, ha valakit megerőszakolnak azzal, hogy Jancsi nem tetszik Juliskának.

2021. jan. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
49%

"Ha vetted volna a fáradságot, és elolvasod a belinkelt cikket, amivel az előttem szóló bizonyítani akarta, hogy itt "áldozathibáztatásról" van szó, akkor értenéd, miről beszéltem, nagyapám. Ezt a fogalmat bűncselekmények és igazságtalan cselekedetek áldozataira használják. Igazságtalan cselekedet pl, ha ok nélkül kirúgnak a munkahelyedről."


ha olyasmiért tesznek felelőssé amiről nem tehetsz, mert rajtad kívül áll, az szintén áldozathibáztatás

vagy szerinted ez full igazságos dolog? ha igen, nincs miről beszélni...

ha pedig nem az, akkor vastagon belefér az "igazságtalan cselekedetek" közé szerintem


"Az igazságtalan, hogy x-nek nem tetszel? Szerintem meg az lenne igazságtalan, ha x nem döntheti el szabad akaratából, hogy ki tetszik neki."


hol írtam ilyet? az igazságtalan hogy olyasmiért hibáztatják az illetőt, amiről nem tehet!


"Nyilván az én értékrendemmel van gond, ha szerinted egy lapon említhető az, ha valakit megerőszakolnak azzal, hogy Jancsi nem tetszik Juliskának."


ez meg csak sima mellébeszéd

2021. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!