Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben különbözik az a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben különbözik az a pasi, aki válogathat a csajok között attól, akit még életében nem csókolt meg senki és átnéznek fölötte?

Figyelt kérdés

Döbbenetes belegondolni, hogy A és B pasi között milyen óriási különbségek vannak társkeresési lehetőségek terén. Amúgy ezt a kérdést olvasva fogalmazódott meg bennem a fenti dolog: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Az élet, hogy lehet annyira igazságtalan, hogy ilyen szintű különbségeket teremt férfi és férfi között. Ő nem tud két csaj között választani, velem pedig még életemben nem beszélgetett normálisan 2 csaj sem.



2018. okt. 6. 11:38
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
62%
#28 úgy van, áldozathibáztatás. Elindítasz futóversenyen egy csomó bajnokot nyomorékokkal együtt, aztán kiröhögöd a nyomorékot amikor otthagyják. Olyasmiket versz le a sikertelen férfiakon, amiről nem tehetnek...de legalább nem lógsz ki a sorból, itt úgyis divat mások rovására szórakozni.
2018. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
64%

Tisztelt #31-es:

Egyáltalán nem jó a példád véleményem szerint. A nyomorékságáról senki nem tehet. De nincs megtiltva, hogy ellene igen.


A példádhoz ennyit szeretnék hozzá fűzni:

https://www.youtube.com/watch?v=vB_g-RSIGfM



Itt a legtöbb "nyomoréknak" a gondolkodásával van a baj, én tartom magam ehhez.

2018. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

#32 a genetikájáról se tehet senki, ennek ellenére rengetegen vannak, akik emiatt kerülnek hátrányba.

Persze, lehet pufogtatni a közhelyeket, hogy há' ezt dobta a gép, meg minden, csak akkor nem kéne arról hantázni, hogy a belső értékekkel mennyire lehet kompenzálni - mert semennyire sem.

2018. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
32%

A mentalitásom része az, hogy a győzelem még szebb, ha hendikeppel indulok. Nehezebb, de nagyobb értékű siker.


Szerinted nem lehet a külső tulajdonságokat kompenzálni. Teljesen elfogadom az álláspontodat, nem is kívánlak befolyásolni, sem mást, ki miben hisz.


De szerintem lehet, én képes vagyok rá, és nagyon sokan mások is.

2018. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
25%

Pont most olvastam egy idézetet:


"Aki nyavalyog, de nem változtat, annak még nem fáj eléggé"

Dr Bubó :)))

2018. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
76%
Akkor olvasgasd tovább te barom.
2018. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
25%

Az a vicces bennetek, Kedves 36-os, hogy nem értitek se a humort, se pedig más véleményét nem tudjátok elfogadni, nemhogy egyetérteni másokkal. Csak a saját igazatokban hisztek.

Felőlem nyugodtan, de annyi különbség van köztem és közted, más normális véleményére nem lepontozással és "te barom" így reagálok.

Csak saját magadat minősíted le még egy anonim oldalon is.

2018. okt. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
16%
Örülök hogy jól szórakozol.
2018. okt. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
21%
"nem értitek a humort" De értjűk a humort. Csak ebben semmi vicces nincs.
2018. okt. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
73%

Egyeseknek olyan kezdetleges a humorérzékük hogy mások nyomorán szórakoznak. Legszebb öröm a káröröm ugye.

Aztán ők vannak a legjobban felháborodva, amikor velük teszi ezt meg valaki...

2018. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!