Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben különbözik az a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben különbözik az a pasi, aki válogathat a csajok között attól, akit még életében nem csókolt meg senki és átnéznek fölötte?

Figyelt kérdés

Döbbenetes belegondolni, hogy A és B pasi között milyen óriási különbségek vannak társkeresési lehetőségek terén. Amúgy ezt a kérdést olvasva fogalmazódott meg bennem a fenti dolog: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Az élet, hogy lehet annyira igazságtalan, hogy ilyen szintű különbségeket teremt férfi és férfi között. Ő nem tud két csaj között választani, velem pedig még életemben nem beszélgetett normálisan 2 csaj sem.



2018. okt. 6. 11:38
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
86%
Ja, hát ha valakinek jó a külseje és a nők maguk kezdeményeznek nála, az könnyen ordibál be a pálya széléről baromságokat. A kocka annak szép ugye, aki hatost dobott.
2018. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
83%

A kevésbé általánosságban vonzónak tartott külső nyilván hátrány, ezt kár tagadni. Előnyt biztosan nem jelent. Ez a realitás.

De viszont nem ok arra, ne lehessen változtatni a dolgokon.

Nyilván egy általánosságban kevésbé szépnek tartott lány, akár fiú nehezebben fog sikeressé válni az ismerkedés kezdeti szakaszában, mint, aki külső és belsőre is egyaránt kiemelkedik valamiben.

(vannak globális emberi általános szépségideálok, rasszonként, kontinensenként, és még sok minden szempontból eltérőek, amit az emberek többsége szépnek tart egy adott helyzetben.)


Szerintem, aki hátrányos külsővel rendelkezik, tudja ezt kompenzálni bizonyos más, akár belső tulajdonságokkal, de sokkal többet kell tenni, és nehezebb lesz számára az ismerkedés. De nem lehetetlen!


Biztos vagyok benne, sokan le fognak pontozni. De alapvető, hogy aki kevésbé szimpatikus elsőre, nagyon megnyerőnek kell lennie, hogy szánjunk rá időt. Akár gondoljunk valami hittérítőre vagy egy kéregetőre.

Fontos szerintem, hogy jó elsőre benyomást keltsünk. Fel tudjuk kelteni a másik érdeklődését. Ez az egész kulcsa.

2018. okt. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
67%

"De ne gondold, hogy ez olyan nagyon irigylésre méltó állapot. Frászt. Semmi élvezet sincs abban, ha minden nap mással vagy egyedül. Senkit sem tudsz igazán becsülni, hisz akkor cseréled le, amikor neked tetszik. Igazi értéke csak annak van az életben, amit nehezen, sok munka, sok küszködés árán szereztél meg!


Szerencsére a szerencsém később sem hagyott cserben, és találkoztam valakivel, aki úgy istenigazából elkapta a tökömet, és azóta sem ereszt. :-))"

Mindjárt megsajnállak. Ja,nem!

2018. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
48%
...
2018. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
62%
A sikertelen pasik közös vonása, hogy mindig a külső (megváltoztathatatlan) körülményekre fogják saját bátortalanságukat. Előnytelen a külsejük, alacsonyak, kicsi a farkuk, nem Ferrarival járnak bulizni, itt az ősz és elmentek a fecskék, stb. Mindegy, csak saját balfa5zságukkal ne kelljen szembesülni.
2018. okt. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
30%
Mondja a jóképű.....
2018. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
31%
Amikor pedig valaki a sikertelenségéért kizárólagosan a pasast okolja, mintegy bemesélve mindenkinek hogy ő maga akarja így, az az áldozathibáztatás leggusztustalanabb formája, némi ténytagadással fűszerezve.
2018. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
69%

Áldozathibáztatás? Ha te nem tanulsz meg úszni, akkor a víz a hibás, vagy te?

Tény, hogy Evolúció bácsi nem egyformán osztotta a lapokat. Van, aki betlire kell hogy játsszon, de nagyot kaszálni azzal is lehet. Csak meg kell tanulni kártyázni.

A csajoknál ugyanez a helyzet. Meg kell tanulni megfelelni az elvárásaiknak. S azok nem csak a külsőségekről szólnak, hidd el.

2018. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
10%
Ez hülye ... b+
2018. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
76%
Nem a külsőségről szólnak? Ugye ez valami rossz vicc akart lenni? Eleget tapasztaltam már, hogy bizony nagyrészt a külsőségekről szólnak. Hiába van ugyan olyan jó szövege egy kevésbé jóképűnek, mint egy jóképűnek, az előnytelen külsejű maximum barátzónába kerülhet, már ha van akkora szerencséje. Annak idején,amikor még taoasztalatlan voltam és azt hittem,hogy a bátorság, humor, jó belső tulajdonság elég egy kapcsolat teremtéshez lazán odamentem bármelyik lányhoz, aztán a sokadik:"Legyünk csak barátok, meg jól ellehet veled beszélgetni, jó a humorod, de több sajnos nem lehet köztünk, vagy a de ronda vagy..." után rájöttem, hogy semmit nem ér magában az, hogy valakinek jó a beszélőkéje, ha mellé nem néz ki elég jól. Ne félj, ha te sem lettél volna jó képű, akkor a szomszéd özvegyasszony, maximum csak elbeszélgetett volna veled, de amint próbáltál volna szexuálisan közeledni felé, egy "Mit képzelsz te taknyos kölyök" kiséretében haza zavart volna. Tudnék még mesélni az ilyen dolgokról, hogy külső, önbizalom stb, de felesleges teljesen más csónakban evezünk.
2018. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!