Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mindne rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindne rendben van velem? 22L

Figyelt kérdés
Elég introvertált vagyok, és csak olyannal feküdnék le, akit nagyon szeretek és teljes mértékben képes vagyok megbízni benne. Ha 30 éves koromig nem találok ilyet, akkor 30 éves koromig szűz leszek. Nem különösebben izgat. Addig ott van a kezem. Persze a családom hülyének néz, mert nekik nem fontos, hogy olyan emberrel legyenek együtt, akik hozzájuk illenek, csak vannak valakivel, hogy ne legyenek egyedül. Hát ez nem én vagyok. De nagyon nem!
2018. dec. 24. 12:43
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:

"minden"


bocsánat

2018. dec. 24. 12:43
 2/53 anonim ***** válasza:
0%
Ne légy introvertált az nem jó!
2018. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
68%
Normális vagy. Az, hogy introvertált vagy, nem gond.
2018. dec. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
65%

igen, nagyon is..azt tedd ami jólesik..ne határozzon meg a környezeted

25F

2018. dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
0%
Ne légy introvertált.
2018. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, biztos történt az életedben, a családodban valami trauma, ami miatt ilyen szélsőségesen viszonyulsz a testiséghez.
2018. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
88%

Minden rendben van veled és semmi gond nincs azzal, ha olyannal szeretnél lenni akit nagyon szeretsz és akiben teljes mértékben megbízol. Nagyon sokáig én is hasonlóan éreztem és volt olyan, hogy akinek elmondtam hülyének tartott emiatt, hogy nem akartam ismeretlenekkel vagy olyanokkal szexuális kapcsolatot létesíteni aki nem volt legalább nagyon szimpatikus/vonzó számomra.


Mindenesetre úgy élj ahogy te szeretnél és ne úgy, ahogy más "elvárná".

2018. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
7-es kommentelő nagyon tettszik a kommented
2018. dec. 24. 12:52
 9/53 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy lekésve semmiről én 29évesen vagyok ugyanígy mint te. Ja és fiúként.
2018. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
0%
Jobb is ha az ilyen telhetetlen, válogatós hercegnők nem szaporodnak. Van már belőlük épp elég.
2018. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!