Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem minden rendben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem minden rendben van velem, mégsem kellek egy nőnek sem?

Figyelt kérdés

A külsőmet kimaxoltam amennyire csak lehet az utóbbi 1-2 évben. Fodrászhoz járok, az arcomra is odafigyelek (bőr, fogmosás, szemöldök, persze csak középen). A szemeimet egyébként is sokan kiemelik, hogy szépek, úgy en bloc szerintem sincs csúnya arcom. Annyi pénzünk is van éppen, hogy jobb helyekről elegánsan öltözködhessek, kapok is dicséreteket a stílusomra. Utcán is sokszor végigmérnek, tehát az öltözködésem sem rossz.

Középmagas vagyok (184 cm) és vékony, de sportolok.

Fősulira járok, de még sincs soha olyan alkalom, hogy idegen lányok közé keveredjek és ismerkedjek valaki által például. A személyiségem is inkább visszahúzódó,

igaz nem vagyok nagy társasági ember, de akkor is sokszor úgy érzem magam, hogy valamiféle burokba létezem. Valahogy sosincs az, hogy megismerkedem valakivel és vagy így, vagy úgy alakul. Régebben kezdeményezett nálam néhány lány, manapság már egyáltalán. Aztán megpróbáltam én annál a három lánynál, akik tetszettek, de finoman lekoptattak, úgyhogy még a maradék önbizalmam is elment most.

Több ismerőssel, haverral ha beszélek úgy alapból természetesnek veszik, hogy csajozok, tanácsokat kérnek, hogy én mit-hogy szoktam tenni aztán mindenre muszáj kitérő, semleges válaszokat adnom. Nem értem, hogy hol lehet a gond. Ennyire rossz volna a személyiségem?



2019. jan. 8. 16:26
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Mimika? Próbálom mindenkinek megadni az alapvető tiszteletet, vagyis előre köszönök, mosolygok és kedves vagyok, de ezek nem mindig sikerülnek. Mivel nem vagyok egy végtelenségig laza alkat, és alapvetően van bennem egy büszke tartás, amit már a szüleim is megerősítettek mikor próbáltam finoman elmagyarázni, hogy mi lehet velem a probléma, és miért szűrnek le rólam olyasmit, ami nem is igaz. Már az lenne a furcsa szerintem ha megváltoznék, de ez ugye nem egy kétperces folyamat. Egy másik, új közösségben viszont majd működhet, érdemes lesz rá odafigyelni, bár akkora fordulatot már biztosan nem fogok venni.

Azok a lányok, akik kezdeményeztek nekem nem jöttek be, leszámítva egy valakit, de vele is vége lett időnap előtt (az én hibámból kifolyólag). Egy lánynál voltam eddig sikeres, akinél úgy igazából próbálkoztam ismerkedési szándékkal, de vele is vége lett, igaz az már egyáltalán nem miattam. Tehát körülbelül 5-ből 1 az arányom. Most persze a 18 éves kortól felfelé beszélek, nem az általános iskolás "szerelmekről".

2019. jan. 8. 19:10
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne görcsölj a témán sokat. Sok ilyen van mint te, ne add fel a kezdeményezést ha van rá alkalmad, és ne veszítsd el az önbizalmad, előbb utóbb biztosan összejössz olyan lánnyal, akire vágysz.

Ismerem az érzést, sokszor lúzernek érzi magát az ember, pedig nem is az

2019. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Dettó ugyan ez 22f
2019. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
53%

Te még visszahúzodóbb vagy, mint a kevésbé extrovertált barátaid.


Lehet, hogy bennük még van némi szocializáltság, ami még belefér, benned meg túl kevés. Ennyike.

2019. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

#16 “annyit mondok, hogy: szia”

xDxD


Min vagy meglepődve? Ne haragudj, de ez elég gáz, elég nevetséges a gondolkodásod. Itt nem arról van szó, hogy a nők elítélnek, jóformán nincs is véleményük rólad, nem ismernek, ezért nem is érdekled őket. Épp az lenne a cél (ha egyáltalán akarsz te valamit a nőktől), hogy megismerjenek, és túl jussatok a sziá-n. Nem tudják, hogy milyen vagy, de nem is érdekli őket és nem is fogja ez őket ez érdekelni, amíg nem ismerkedtek.

2019. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Igen, ha valamiért mégis elmegyek nagy ritkán valakikkel egy kisebb társaságba ott is mindig a legnagyobb csendben vagyok és megpróbálok minél hamarabb lelépni. Nem tehetek róla.

Az nem lehetséges, hogy azért nem érdeklem a lányokat, mivel fel sem keltem az érdeklődésüket? Ha igazán olyanok lennének az arcvonásaim, személyiségem akkor biztos egyből kíváncsibbak lennének és ők akarnának megismerni.

2019. jan. 22. 12:09
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

"A szemeimet egyébként is sokan kiemelik, hogy szépek"


Kik? A nagyi és az anyu? A bók csak attól számít, aki úgy általában szóba jöhet nálad.

2019. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csak ők, hanem olyan lányok is, akik szóba jöhetnek. Ha egy lány az ágyban dicséri meg a szemeimet akkor azt már vehetem úgy, hogy igazat mond. De nekem mindenkitől jól esik a dicséret, még fiúktól is.
2019. jan. 22. 12:13
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

#26 Mindenki abból “gazdálkodik” amije van, fölösleges ecsetelgetned a külső hiányosságaidat.


Amúgy a szociális visszásságaid épp annyira nem keltik fel az érdeklődésüket, mint az arcvonásaid, tehát nem tudom milyen jelentősége van ennek.

Sok tulajdonság taszíthat vagy vonzhat egy embert, nem csak a kinézet...

2019. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
76%

Már ne haragudj, de ha ennyire nem szeretsz ismerkedni, akkor minek neked egyáltalán nő? Ez elég ellentmondásos.

A leírásaid alapján nem hinném, hogy minden rendben veled és azt sem, hogy nem tehetsz róla...


Ha a körülményekkel van a bajod, pl. ha nem szeretsz buliban ismerkedni, akkor keress más hozzádillőbb környezetet és ott ismerkedj.

2019. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!