Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem minden rendben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem minden rendben van velem, mégsem kellek egy nőnek sem?

Figyelt kérdés

A külsőmet kimaxoltam amennyire csak lehet az utóbbi 1-2 évben. Fodrászhoz járok, az arcomra is odafigyelek (bőr, fogmosás, szemöldök, persze csak középen). A szemeimet egyébként is sokan kiemelik, hogy szépek, úgy en bloc szerintem sincs csúnya arcom. Annyi pénzünk is van éppen, hogy jobb helyekről elegánsan öltözködhessek, kapok is dicséreteket a stílusomra. Utcán is sokszor végigmérnek, tehát az öltözködésem sem rossz.

Középmagas vagyok (184 cm) és vékony, de sportolok.

Fősulira járok, de még sincs soha olyan alkalom, hogy idegen lányok közé keveredjek és ismerkedjek valaki által például. A személyiségem is inkább visszahúzódó,

igaz nem vagyok nagy társasági ember, de akkor is sokszor úgy érzem magam, hogy valamiféle burokba létezem. Valahogy sosincs az, hogy megismerkedem valakivel és vagy így, vagy úgy alakul. Régebben kezdeményezett nálam néhány lány, manapság már egyáltalán. Aztán megpróbáltam én annál a három lánynál, akik tetszettek, de finoman lekoptattak, úgyhogy még a maradék önbizalmam is elment most.

Több ismerőssel, haverral ha beszélek úgy alapból természetesnek veszik, hogy csajozok, tanácsokat kérnek, hogy én mit-hogy szoktam tenni aztán mindenre muszáj kitérő, semleges válaszokat adnom. Nem értem, hogy hol lehet a gond. Ennyire rossz volna a személyiségem?



2019. jan. 8. 16:26
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
De most ha ágyba tudod vinni azokat a lányokat, akik tetszenek, akkor mi a bajod?
2019. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Nem tudom mindet, csak ritkán.
2019. jan. 22. 12:40
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
szóval életedben eddig háromszor próbáltál udvarolni? majd gyere vissza ha ez a szám eléri a százat és adunk tanácsot.
2019. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Nincs hol megpróbáljak udvarolni, mert nincs meg hozzá a társaságom. Az egyetemnek is lassan vége, nincs mihez kezdjek. De ha tegyük fel meg is tetszene valaki, élőben nem megyek oda hozzá úgysem. Eddig csak neten próbáltam meg kezdeményezni, az pedig csak egyszer vált be. Van egy szimpatikus lányt egy másik szakról, de nagyon ritkán látom, és már ismerem is két éve, szóval kicsit késő. Bejelölni meg nem fogom és utána írni neki, hogy: szia, hogy mennek a vizsgák...

Fogalmam sincs, hogy más, hogy csinálja vagy, hogy szed össze sok csajt, nemhogy egyet, hanem sokat.

2019. jan. 30. 14:20
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzi magát abban a közegben, úgy tud csajozni.


Egyetemen és buliban 0 lányt érdekeltem. Nullát egész életemben. Engem napközben szoktak észrevenni vagy az edzőteremben vagy a természetjáró túrákon.

Azokon a helyeken vagyok otthon. Egy buli nekem stressz. Villogó fények, mindenki részeg, üvölt a zene, csak húspiac, képtelen vagyok ott csajozni, a lányok részegek, csak vihognak.


Keresd meg a te világod.

28/F

2019. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
50%
Ja igen, napközben bárhol sikerem van, azok a csajok is kiszúrnak,akik egy bulin észre sem vennének.
2019. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Valóban úgy van, nekem is kínszenvedés az az egy buli is ahova elmegyek egy évben egyszer.

A gond az, hogy máshova meg nem igazán járok, ahol tényleg vannak lányok is, különben engem nem fedeznek fel. Ahogy mondtam is komoly vagyok mindig, távolságtartó így úgy veszem észre, hogy senki, még csak tudomásul sem vesznek. Lehet úgy en bloc amúgy sem jövök be nekik valami miatt, de így meg aztán főleg.

2019. jan. 30. 14:46
 38/42 anonim ***** válasza:
89%
Ez olyan fura, ha nem érzed jól magad és feszengsz, minek mész oda egyáltalán? Mármint ez a feszengő testbeszéd az, ami elriasztja a csajokat. Menj ismerős terepre csajozni, ami bármi lehet, még egy könyvtár is. De akár egy számodra szimpatikus csajt egy közértben is le lehetne szóllítani, ha csak nem robotüzemmódban létezel. Szóval számtalan lehetőség van. Bármilyen apropót fel lehet használni. Pl. ajánlasz xy stílusú olvasnivalót. Szerinted ez a mosópor milyen? ... utána megkérdezheted a nevét, és esetleg megkérdezed, ha nem túl elfoglalt eljönne e kávézni? Ha elutasít az már nem a te gondod, de ha az ilyen helyzeteket elszalasztod akkor ne csodálkozz. És igen, lehet, hogy az első 10- 15 próbálkozás elutasítással vagy fura randival végződik, de gyakorlat nélkül várni hogy az öledbe hulljon valaki nem értem. Sok esetben még helyzetet se kell teremteni, hanem alakul magától, de ha nem hagyod el a koliszobát, akkor mit vársz?
2019. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
69%
Hát én lány vagyok, de egyszer egy nagy csajozós haverom fülem hallatára adott tanácsokat a visszahúzódó helyes srác másik haveromnak. Be is mutatta hogy kell, szépen lassan határozott mozgással ment a pulthoz (át kellett menni ehhez a termen) és hozott nekünk innivalókat, közben így "férfiasan vonult":) nem tudom máshogy kifejezni. Erre el is kezdte nézni 1-2 csaj. Utána a csajok többször nézegettek arra, odament hozzájuk és végül el is kezdtek beszélgetni. Úgyhogy neki ez a módszere :)
2019. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

"Fogalmam sincs, hogy más, hogy csinálja vagy, hogy szed össze sok csajt, nemhogy egyet, hanem sokat."

+

"Bejelölni meg nem fogom és utána írni neki, hogy: szia, hogy mennek a vizsgák..."

+

"De ha tegyük fel meg is tetszene valaki, élőben nem megyek oda hozzá úgysem"


Na látod, pont így csinálják azok, akik aktívan udvarolnak és randikat hoznak össze. Utcán érdeklődsz, bármilyen eseményre elmész, ahol emberek vannak, vagy csak egy régi ismerősre ráírsz.


Tudod mi a legviccesebb? Hogy az égvilágon semmit, MAX 5 percet az életedből veszíthetsz, a másik oldalt meg két nyeremény van:

1: lehet, hogy tényleg összejön a randi

2: nagyon sokat tanulsz arról, hogy hogyan kell egy idegen lánynak udvarolni és minden egyes leszólítás már profibban megy, egyre több lesz a siker.


De figy, tőlem kimaxolhatod a külsődet meg sportolhatsz, de meg kell értened, hogy ettől még nem lesz barátnőd. Barátnőhöz oda kell menned lányokhoz és beszélgetni kell velük, nem pedig fodrászhoz járni vagy pénzt lóbálni.


Ha meg túlságosan félsz, akkor fogadd el, hogy nem lesz kapcsolatod a félelmed miatt és lépj tovább az életben, csinálj valami könnyűt és félelemmenteset és várd a csodát.

2019. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!