Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem minden rendben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem minden rendben van velem, mégsem kellek egy nőnek sem?

Figyelt kérdés

A külsőmet kimaxoltam amennyire csak lehet az utóbbi 1-2 évben. Fodrászhoz járok, az arcomra is odafigyelek (bőr, fogmosás, szemöldök, persze csak középen). A szemeimet egyébként is sokan kiemelik, hogy szépek, úgy en bloc szerintem sincs csúnya arcom. Annyi pénzünk is van éppen, hogy jobb helyekről elegánsan öltözködhessek, kapok is dicséreteket a stílusomra. Utcán is sokszor végigmérnek, tehát az öltözködésem sem rossz.

Középmagas vagyok (184 cm) és vékony, de sportolok.

Fősulira járok, de még sincs soha olyan alkalom, hogy idegen lányok közé keveredjek és ismerkedjek valaki által például. A személyiségem is inkább visszahúzódó,

igaz nem vagyok nagy társasági ember, de akkor is sokszor úgy érzem magam, hogy valamiféle burokba létezem. Valahogy sosincs az, hogy megismerkedem valakivel és vagy így, vagy úgy alakul. Régebben kezdeményezett nálam néhány lány, manapság már egyáltalán. Aztán megpróbáltam én annál a három lánynál, akik tetszettek, de finoman lekoptattak, úgyhogy még a maradék önbizalmam is elment most.

Több ismerőssel, haverral ha beszélek úgy alapból természetesnek veszik, hogy csajozok, tanácsokat kérnek, hogy én mit-hogy szoktam tenni aztán mindenre muszáj kitérő, semleges válaszokat adnom. Nem értem, hogy hol lehet a gond. Ennyire rossz volna a személyiségem?



2019. jan. 8. 16:26
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
29%

Ezek a nők számára nagyon vonzó belső tulajdonságok alapvetően hiányoznak belőled:


viccesség, nagydumásság/jó dumásság, tökösség, kezdeményezőkészség, magabiztosság.


Ezért vagy sikertelen a nőknél. Ezek mágnesként vonzzák a nők többségét. Ezeket kell magadon fejlesztened. Önmagában már az elég sokat elárul, hogy konkrétan nem mersz odamenni egy ismeretlen, neked tetsző lányhoz és beszélgetést kezdeményezni vele soha, sehol, semmilyen körülmények között.

2019. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy elég jóképű :)
2019. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
30%
Túlságosan lányos vagy. Csak az arcoddal 10x annyit törődsz mint én magammal mindent egybevetve. Mégis van baratnőm. :)
2019. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Ezt a magabiztosság dolgot nem tudom hova tenni magamban. Az élet területein magabiztos vagyok. Az voltam a tanulásban is, ezért folytattam, a sportban is az vagyok, a volán mögött is magabiztos vagyok, az is voltam az első perctől. Mindenbe bele merek vágni és olyan még nem volt eddig, hogy nagyot koppanjak. Ez a magabiztosság akkor nem ér semmit vagy ez más mint a nőkkel való magabiztosság?

Azt, hogy nem merek odamenni egy nőhöz azt nem úgy értettem, hogy egyáltalán, hanem, hogy ismerkedési szándékkal, hogy: Szia, mit csinálsz? Leülhetek? Ha van rá valamilyen okom akkor bárkit le merek szólítani.

Az, hogy nem vagyok vicces megint... Az vagyok, aki ismer tudja. Aki nem ismer annak, hogy mutassam meg, hogy nagyon jó a humorom?! Ha viháncolva mennék végig az utcán, nos, azt sem tartom túl jó ötletnek.

2019. jan. 8. 17:33
 15/42 anonim ***** válasza:
62%

Na jó, remélem még 20 körül vagy, vagy 25 alatt, azért nem tudsz ilyeneket. Igen, ezek a magabiztosságok nem ugyanazok, mint a nőknél való. Nyilván ér valamit a nőknél is, hogyha anyagilag vagy a sportokban sikeres ( = magabiztos) vagy, de ez nem elég. Abban legyél magabiztos, hogy tudod hogyan kell odamenni egy nőhöz. Tudod alapvetően hogyan kell vonzalmat kelteni és megtartani. Tudod, hogy kell eljutni nagyjából legalább a megszólítástól a bugyi lehúzásáig. Ezeket most még nem tudod, de ezek tanulható dolgok (nem, nem filmekből, sorozatokból, a popkultúrából).


"Azt, hogy nem merek odamenni egy nőhöz azt nem úgy értettem, hogy egyáltalán, hanem, hogy ismerkedési szándékkal, hogy: Szia, mit csinálsz? Leülhetek? Ha van rá valamilyen okom akkor bárkit le merek szólítani."

Igen, kizárólag erről van szó. Senkit nem érdekel (még téged sem, ismerkedési szempontból) hogy a többi módon oda mersz menni emberekhez. Ismerkedési szándékról beszélünk.


"Az, hogy nem vagyok vicces megint... Az vagyok, aki ismer tudja. Aki nem ismer annak, hogy mutassam meg, hogy nagyon jó a humorom?! Ha viháncolva mennék végig az utcán, nos, azt sem tartom túl jó ötletnek."

Hogy mutasd meg a humorod? Beszélgetés közben előjön a humor már két perc alatt.

2019. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

A másik pedig, hogy honnan tudják a nők egyáltalán, hogy ezekkel rendelkezem vagy sem, ha csak annyit találkozom és beszélek velük míg annyit mondok, hogy: szia.

Ennyiből nem sok mindent lehet leszűrni véleményem szerint. Az utcán nem úgy járok, hogy nem merek senkinek sem a szemébe nézni, összeroskadva, lesütött tekintettel.

Azt is hallottam már vissza, hogy biztos kifejezetten nagyképű, egoista vagyok.

2019. jan. 8. 17:49
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg a testbeszédeddel és a mimikáddal kellene kezdened valamit, hm?
2019. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezett nálad néhány lány. Azokkal miért nem lett semmi?
2019. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
61% Mert te nem hőbörögsz itt folyamatosan marha agresszívan. :D Nagyon kedves ember lehetsz.
2019. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
"Azt is hallottam már vissza, hogy biztos kifejezetten nagyképű, egoista vagyok." Visszahúzódó, csendes emberekre szokták ezt mondani, azt hiszik, azért nem beszélgetsz, nevetsz folyamatosan, mert lenézed őket.
2019. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!