Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai egyetemista lányokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai egyetemista lányokból miért hiányzik annyira a tisztelet?

Figyelt kérdés

Sajnos elegem van, de nagyon is. Az egyetemista lányokkal lehetetlen ismerkedni, bunkók, visszautasítóak, eleinte nem látszik, de foglaltak, és aki meg nincs lefoglalva, az nem is akar párt. Nem az számít, hogy csúnyával vagy széppel ismerkedek. Mind ilyenek...


Nem kérdeznek vissza ismerkedésnél, semmiről sem lehet velük beszélni csak aha, ühüm-eznek.


Miért ilyenek? Miért nem tudják megbecsülni és tisztelni a fiúkat? Kivételek nincsenek. S egy lány a múltkor elcsábított a kedvességével, odáig volt értem, majd megkerestem neten, s barátja van. Az ismerősnek jelölést meg kéretlennek jelölte.


Ui: Oltásokat mellőzétek, köszönöm.



2019. márc. 2. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:
56-os nem várom el, csak ne rögtön utálatosak legyenek egy kedves fiúval...
2019. márc. 3. 10:13
 62/71 anonim ***** válasza:
95%
Mit jelentett a te kontextusodban az elfogadás?
2019. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
20%

Bevallom én sem olvastam el mindent választ. Én is tapasztaltam már ezt a flegmás viselkedést a lányok részéről, amit én annak tudok be, hogy mivel ez egy olyan egyetemen, ahol az emberek 15% a lány, így talán nagyra vannak magukkal(?). Egyetemi bulikba is, ha elmegyek (annyira nem szoktak jók lenni), akkor is ezt a teljesen passzív viselkedést nyújtják, még azok is akiket kb. soha nem környékezik meg emberek(ez egy nagyon jó pc-s megfogalmazás volt, igen). Más egyetemen lévő lányoktól, amúgy ezt nem szenvedem el, szóval itt lehet a probléma lokálisan. Az amúgy tényleg idegesítő, hogy minden szép lánynak van valakije, de mivel nem lehet ellene semmit sem tenni(vagy biztos lehet, de én nem fogok párkapcsolatokba bezavarni), ezért nem is fogok időt szánni az idegeskedésre, inkább barátilag közeledek hozzájuk, mert amúgy is szeretek új embereket megismerni.

Továbbá: Kedves Kérdező. Ne várd el, hogy megbecsüljenek és tiszteljenek, azt ki kell érdemelni. Egy férfi nem rinyál, nem sajnáltatja magát. Próbálj nem ráfeszülni az ismerkedésre, mert amúgy azt is nagyon érzik a nőstény egyedek, ilyenkor túlságosan izzadságszagú az egész. Ez meg nem oltás, hanem tanács.

2019. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
31%

Pedig az van, hogy egyetemen is be lehet csajozni, mint bárhol máshol, csak jól is kell kinézni.

Nálunk volt akinek kb 50 csaj megvolt 4 év alatt.

Most ha ilyen 10/3-as csávó vagy lehetsz te akármilyen kedves.. jó h csak flegmáskodnak veled, főleg a csinosabb lányok fognak semmibe venni.

2019. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
91%

"Szükségem van egy szerető kedves aranyos lányra. Olyan sokat kérek???"


Csupáncsak egy másik ember életét. Igen, ez sok. Mellesleg ha neked ez alap szükséglet ahhoz, hogy egyáltalán működőképes maradj, na, ott van a probléma gyökere.

2019. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
82%
Fura lehet pasinak lenni, mikor érthetetlen számodra, hogy nem lesz együtt veled senki, csak mert te úgy akarod. Beképzeltség felsőfokon.
2019. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
88%
Szóval szerinted mindenkinek aki lélegzik és szinli kötelező ismerkednie veled. Ez nem így működik. Az, hogy nem érdekled őket, nem bunkóság, minden joguk megvan hozzá, hogy ne foglalkozzanak veled.
2019. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 A kérdező kommentje:

"Csupáncsak egy másik ember életét. Igen, ez sok. Mellesleg ha neked ez alap szükséglet ahhoz, hogy egyáltalán működőképes maradj, na, ott van a probléma gyökere"


Nem alap szükséglet, csak azért kellene, s örülnék egy szerető lánynak. Ha neked ez nem számít, nem baj. A többi válaszra nem reagálok.

2019. jún. 10. 12:56
 69/71 A kérdező kommentje:
Csúnya nem vagyok, mellesleg, ha ez olyan fontos.
2019. jún. 10. 12:57
 70/71 anonim ***** válasza:
83%

52:

"A neveltetésük miatt ilyen arrogánsak. Amikor erkölcsöt próbálsz tőlük elvárni az olyan mintha egy csimpánztól várnád el hogy értsen meg egy József Attila verset."


kérdező:

"Szegény 52-est jól lepontoztátok pedig csak az igazat mondta meg.. én zöldet adtam neki. Mert amint valaki megmondja az igazat, odáig vagytok...

Akkor máshogy teszem fel a kérdést?

Miért nem tekintitek jó pasinak azt, aki:

-rendes és kedves a lányokkal"


Kérdező, te jó ég...Aki a lányokat csimpánzhoz hasonlítja, az nem igazán KEDVES ÉS RENDES a lányokkal... :))


Kérdés, téged HOGY vettek fel az egyetemre ekkora logikával.

2019. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!