Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai egyetemista lányokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai egyetemista lányokból miért hiányzik annyira a tisztelet?

Figyelt kérdés

Sajnos elegem van, de nagyon is. Az egyetemista lányokkal lehetetlen ismerkedni, bunkók, visszautasítóak, eleinte nem látszik, de foglaltak, és aki meg nincs lefoglalva, az nem is akar párt. Nem az számít, hogy csúnyával vagy széppel ismerkedek. Mind ilyenek...


Nem kérdeznek vissza ismerkedésnél, semmiről sem lehet velük beszélni csak aha, ühüm-eznek.


Miért ilyenek? Miért nem tudják megbecsülni és tisztelni a fiúkat? Kivételek nincsenek. S egy lány a múltkor elcsábított a kedvességével, odáig volt értem, majd megkerestem neten, s barátja van. Az ismerősnek jelölést meg kéretlennek jelölte.


Ui: Oltásokat mellőzétek, köszönöm.



2019. márc. 2. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 marcipántea ***** válasza:
90%
Az egyetemet, főiskolát végzett barátnőim egytől-egyig angyalok. Lehet benne van, hogy vidékiek vagyunk, közepes méretű városban élünk és itt kicsit más a stílus, mint a fővárosban, de egyéb tapasztalatok alapján is úgy látom, azért van némi érzelmi intelligencia azoknál, akik ilyen helyre bekerülnek (bár nem minden esetben). Más kérdés, ha valaki nagyképű és azért kaffog veled, meg az is más, ha te váltottad ki ezt a reakciót belőlük. De összességében, szerintem a többség teljesen normális, közvetlen. Viszont ha 50-ből 49-szer kaptad ezt a reakciót, akkor az már... elgondolkodtató. Hogy vajon miért kapod ezt.
2019. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
91%
Én nem bántalak, normálisan válaszoltam, ha nem tudod elviselni a kritikát akkor dolgozz magadon lelkileg és gyűjt önbizalmat. Azt pedig ne várd senkitől sem, hogy pátyolgassa a lelked.. További szép napot!
2019. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem.


Ha te saját döntésből előre engedsz, és én fapofát vágok, bunkó vagyok. Ha köszönetképpen rád mosolygok, te ezt valami flörtnek veszed, és ha nem akarok ismerkedni, bunkó vagyok.


A tisztelet az lenne, hogy térdre vágódom előtted, mert emberként viselkedsz a társadalomban?

2019. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 A kérdező kommentje:
23-as... nem, elfogadsz, mint én téged. Ha neked is a bunkók jönnek be, akkor legyen.
2019. márc. 2. 15:32
 25/71 A kérdező kommentje:
Kapaszkodjatok meg, a külföldi lányok nem utálatosak, mint amilyenek ti vagytok... Akkor hol is a baj? Talán azért nem, mert ők nem önteltek, és egyesek a vallásuk miatt gimiben nem voltak 20 fiúval.
2019. márc. 2. 15:34
 26/71 anonim ***** válasza:
93%

Én nem vagyok egyetemista lány, de te nekem inkább tűnsz egy sértett gyereknek. Confusiontol teljesen normális választ kaptál pl.

Amit meg művelsz az tipikus példája a nice guy jelenségnek. Én is voltam ilyen, csak nőben. Rá kellett jönnöm, hogy nem a több száz másik emberrel van baj, hanem velem.

2019. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
98%
Problem solved, akkor külföldi csajokkal kell ismerkedni. Ha nem megy az ismerkedés a magyar egyetemista csajokkal, akkor hagyni kell, ilyen egyszerű az egész.
2019. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
98%
Uh elolvastam az utolsó válaszod. .na jó ennyire meredek azért nem voltam.
2019. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 A kérdező kommentje:
Csak egy segítséget kérek... mindenki csak oltani tud, mert panaszkodtam. Miért, most mondjam azt, hogy jó fejek, miközben meg nem azok? Nem is képzelek be sokat, de az tényleg nem fair, hogy szimpla haveri-szinten sem akarják velem tartani a kapcsolatot.
2019. márc. 2. 15:47
 30/71 anonim ***** válasza:
92%
"Kivételek nincsenek". Te talán az összes nőt ismered az egész világon? Pont emiatt az ostoba, általánosító, szemellenzős hozzáállásod miatt nem kellesz senkinek. A tiszteletet pedig ki kell érdemelni.
2019. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!