Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai egyetemista lányokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai egyetemista lányokból miért hiányzik annyira a tisztelet?

Figyelt kérdés

Sajnos elegem van, de nagyon is. Az egyetemista lányokkal lehetetlen ismerkedni, bunkók, visszautasítóak, eleinte nem látszik, de foglaltak, és aki meg nincs lefoglalva, az nem is akar párt. Nem az számít, hogy csúnyával vagy széppel ismerkedek. Mind ilyenek...


Nem kérdeznek vissza ismerkedésnél, semmiről sem lehet velük beszélni csak aha, ühüm-eznek.


Miért ilyenek? Miért nem tudják megbecsülni és tisztelni a fiúkat? Kivételek nincsenek. S egy lány a múltkor elcsábított a kedvességével, odáig volt értem, majd megkerestem neten, s barátja van. Az ismerősnek jelölést meg kéretlennek jelölte.


Ui: Oltásokat mellőzétek, köszönöm.



2019. márc. 2. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

Hogy engem fogadj el. Úgy ahogy vagyok. Én eleve elfogadok azt, aki tetszik nekem. Tudom ez már nem divat.


Utolsó előtti, ez nem feketehumor, elárultad magad... És arra nem is gondoltál, hogy az a fiú esetleg rendes?? A jót persze már nehéz észrevenni benne, ugye?

2019. márc. 2. 16:13
 42/71 anonim ***** válasza:
90%
Tehát ha egy random idegen kinyitja az ajtót, el kell fogadnom őt? Úgy, hogy semmit nem tudok róla?
2019. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
Nem, akkor kell elfogadnod, ha rád vágja az ajtót. Mint Kunhalminak.
2019. márc. 2. 16:19
 44/71 anonim ***** válasza:
90%
De te most ezt komolyan mondod? Hogy aki kinyitja az ajtót, ismeretlenül el kell fogadnom, akkor is, ha agresszív, ha drogos, ha bánt másokat? Csak egy ajtó miatt?
2019. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:
Dehogy, a második vicc volt.... persze hogy a kedvest kell elfogadnod.
2019. márc. 2. 16:21
 46/71 anonim ***** válasza:
91%

De cica, nem ismerem. A kedvesség nem jelent semmit. Nem jelent jóságot. Ha valaki kinyitja az ajtót, az egy viselkedés. Attól még lehet drogos, agresszív, rohadt tetű. Így nem fogok idegeneket elfogadni, csak mert emberként viselkednek. Tiszta beteg vagy.


Tegyük fel, téged egy férfi előre enged a metrón, mikor leszállsz. Akkor őt elfogadod, mert kedves volt? Elfogadod úgy, ahogy van, pedig nem tudod, hogy otthon veri a feleségét meg a gyerekeit.

2019. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
78%
ma megint ajtónyitogatósra ittam magam
2019. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
71%
"Nincs hazugabb szó, mint az "elfogadás"! Egy kertet sem "fogadok el" ha gazos, ha teli van szeméttel. Egy kutyát sem, ha loncsos, bolhás, és büdös. Bármit és bárkit, ha szeretek: gondozom. Mert "fölfelé" látom! És oda akarom emelni, ahol látom. Ez nem örökös elégedetlenséget és bírálgatást jelent, hanem a szív szemének a természetes igényét." Ezen gondolkozz.
2019. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
90%

Én csak azt nem értem ezek miért olyan nagy dolgok. Ha kinyitjak előttem az ajtót, megköszönöm es megyek tovabb. Nem kell ezen lovagolni, nem kell felmagasztalni magad, ez egy olyan alap , tisztelettudó dolog, minthogy az idős néninek kinyitom az ajtót, vagy átadom a helyem a buszon.

Szóval nem értem ezt az ‘elfogadás’ dolgot. Mindig minden előzékenységet megköszönök, de ezenfelül nem elvárható, hogy ismerkedjek is az illetővel és emiatt nem érzem magam bunkónak, nyilván azzal ismerkedek akivel szeretnék.

De egyébként ha mar az ismerkedesnel tartunk, ez a fajta módszer nem éppen célravezető, ha mar egyetemről van szo, sokkal könnyebb barati társaságokon, rendezvényeken, bulikon keresztül ismerkedni. Legalábbis en ezt ajánlanám, ket baratom volt az egyetemről, az elsővel egyetemi bulin ismerkedtünk meg, a másodikkal aki jelenleg is a baratom pedig közös társaság által. Inkabb ezt az ismerkedesi formát javaslom. Bunkók persze vannak mindenhol, de egyáltalán nem mindenki az.

2019. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
87%

Nem olvastam végig a kommenteket, csak belenéztem néhányba.

Kérdező, az alap illem semmit nem jelent. Azért nyitod ki az ajtót, mert udvarias vagy. Itt amúgy az elfogadás mit jelent?

Üdv, egy egyetemista lány

2019. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!