Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai egyetemista lányokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai egyetemista lányokból miért hiányzik annyira a tisztelet?

Figyelt kérdés

Sajnos elegem van, de nagyon is. Az egyetemista lányokkal lehetetlen ismerkedni, bunkók, visszautasítóak, eleinte nem látszik, de foglaltak, és aki meg nincs lefoglalva, az nem is akar párt. Nem az számít, hogy csúnyával vagy széppel ismerkedek. Mind ilyenek...


Nem kérdeznek vissza ismerkedésnél, semmiről sem lehet velük beszélni csak aha, ühüm-eznek.


Miért ilyenek? Miért nem tudják megbecsülni és tisztelni a fiúkat? Kivételek nincsenek. S egy lány a múltkor elcsábított a kedvességével, odáig volt értem, majd megkerestem neten, s barátja van. Az ismerősnek jelölést meg kéretlennek jelölte.


Ui: Oltásokat mellőzétek, köszönöm.



2019. márc. 2. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
Aki a továbbiaknak csak bántani akar, az tartsa meg magának a véleményét. A kérdésre eddig senki sem válaszolt. Csak mindenki oltott.
2019. márc. 2. 15:04
 12/71 anonim ***** válasza:
93%

Miért teszel fel kérdést, ha nem vagy kíváncsi a válaszokra.


Senki sem oltott, csak leírták a véleményüket normális hangnemben.


Ja, nálad az oltás = “nem értenek egyet velem, nem helyeselnek mindent, amit leírok”

2019. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:
Félreértettél, utolsó, nekem ebből egyik sincs.. akinek meg van, az sikeres.
2019. márc. 2. 15:06
 14/71 A kérdező kommentje:
Neked sem esne jól, ha így válaszolnának neked. Mindig könnyebb bántani a másikat, mint segíteni neki.
2019. márc. 2. 15:06
 15/71 anonim ***** válasza:
92%
Nyilvánvaló volt, hogy neked nincsen, de pont azok hajtogatnak hasonló dolgokat akik koránt sem normálisak, hanem frusztrált gyerekek..
2019. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
Kösz szépen, jólesett b*zmeg. Mégis hogyne legyen frusztrált??? Könnyebb bántani a másikat, s mivel te már harmadjára oltasz, Land of confusion, ezért hagyj békén s bánts mást. Nézz szét a többi kérdés között, tuti van még egy nyomorék, aki nem talál párt. Na, bántsd őt.
2019. márc. 2. 15:09
 17/71 anonim ***** válasza:
91%
#14 Már bocs, de én nem szoktam így lereagálni, ha válaszolnak nekem. Elolvasom az õszinte, jóindulatú válaszokat, még akkor is, ha nem értenek egyet velem, emiatt nem szoktam megsértõdni.
2019. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 A kérdező kommentje:
Mivel nem neked írták, ezért nem sértődtél meg. Bezzeg ha neked.... akkor aztán mi lenne. Az a divat, hogy megalázzuk a másikat. csak legyen ennek vége.
2019. márc. 2. 15:11
 19/71 A kérdező kommentje:
A továbbiakban csak segítséget kérek.
2019. márc. 2. 15:11
 20/71 anonim ***** válasza:
93%
Aki csak addig kedves amíg lát esélyt a csajjal, utána meg jön a "jajj egoista pcsák nagy igényekkel dögöljenek meg", az valójában kicsit sem kedves. Az a baj, hogy ezt nem értik meg sokan. Ha csak bizonyos pozitív feltételek meg visszajelzések mellett vagy kedves meg rendes akkor NEM VAGY KEDVES! Ennyire egyszerű.
2019. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!