Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai egyetemista lányokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai egyetemista lányokból miért hiányzik annyira a tisztelet?

Figyelt kérdés

Sajnos elegem van, de nagyon is. Az egyetemista lányokkal lehetetlen ismerkedni, bunkók, visszautasítóak, eleinte nem látszik, de foglaltak, és aki meg nincs lefoglalva, az nem is akar párt. Nem az számít, hogy csúnyával vagy széppel ismerkedek. Mind ilyenek...


Nem kérdeznek vissza ismerkedésnél, semmiről sem lehet velük beszélni csak aha, ühüm-eznek.


Miért ilyenek? Miért nem tudják megbecsülni és tisztelni a fiúkat? Kivételek nincsenek. S egy lány a múltkor elcsábított a kedvességével, odáig volt értem, majd megkerestem neten, s barátja van. Az ismerősnek jelölést meg kéretlennek jelölte.


Ui: Oltásokat mellőzétek, köszönöm.



2019. márc. 2. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:
26-os mi volt veled a baj? Remélem nem az, hogy legyerekezték másokat, amiért segítséget kértek?
2019. márc. 2. 15:49
 32/71 A kérdező kommentje:
30-as .. biztos vannak, de nem mehetek végig az összes lányon. Mindig az izésekbe botlok bele.
2019. márc. 2. 15:49
 33/71 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem érted meg, hogy ez a segítség amit jelenleg kapsz. Mert nincs igazad és teljesen rosszul gondolkodsz. Ez minden problémádnak a forrása. Az, hogy megmondjuk, hogy a hiba te vagy az egyenletben a legnagyobb segítség amit kaphatsz.
2019. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:
4. oldalnál tartunk. Még mindig senki sem válaszolt a kérdésre... Azért vagytok ennyire kiakadva, mert féltek beismerni az igazat, mert valaki ezt leírta.
2019. márc. 2. 15:51
 35/71 A kérdező kommentje:

Oké, én vagyok a hibás. Hülye vagyok, mert meglepném a lányt rózsával.


Hülye vagyok mert érdekelne a hogyléte, jóban-rosszban támogatni.


Hibás vagyok, mert fontosak az érzései, s törődnék vele.

Valóban hibás vagyok. Jobb lenne ha nem lennék ilyen, ugye?

2019. márc. 2. 15:53
 36/71 anonim ***** válasza:
91%

"Csak egy segítséget kérek..."


Na és mégis milyen segítséget szeretnél? Pontról pontra írja le valaki hogyan szerezz barátnőt vagy azt szeretnéd talán, hogy valaki rád írjon, hogy ő akar az lenni?


Te nem segítséget akarsz, csak nyafogsz és ahhoz pedig semmi közöd, hogy egy lány hány fiúval feküdt eddig le, de mivel felhoztad ezt is, ahogy a pénz dolgot nyilvánvaló az amit már más is leírt, hogy addig a pontig vagy te kedves és adod a jófiút ameddig jutalmat (érts: puncit) remélsz, de miután kibukik a dolog, hogy nincs rá esélyed megmutatod az igazi arcodat.


Ezek után én egyáltalán nem csodálkozom, hogy az összes épeszű nő elkerül vagy elhajt és nem érdekled őket.


Nyilvánvalóan ez a hozzászólás sem fog tetszeni számodra de, ha mélyen magadba nézel és egy kis igazságod vélsz benne felfedezni akkor azon gondolkozz el, hogyan tudnál megváltozni amennyiben normális életet szeretnél élni, ha pedig neked jó így, akkor egyéb teendőd nincsen, mint nem venni figyelembe amit írtam.

2019. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:
Arra kérek végre választ, hogy miért ilyenek?? Hogy miért nem tisztelik a másikat? S ez általánosságban van így. Nem csak velem ilyenek. Szia
2019. márc. 2. 15:55
 38/71 A kérdező kommentje:

Mi az hogy azt remélem?? Ilyet nem is mondtam, hanem te...elég a lány kedvessége és törődése.


Mivel felbosszantottatok, ezért írtam ezt. Mit vártatok, hogy bántás után is legyen rendes veletek, amíg ti alapjáraton nem vagytok azok?

2019. márc. 2. 15:57
 39/71 anonim ***** válasza:
98%

Akkor elmondom az igazságot: a mai egyetemista lányokból hiányzik a tisztelet. Sajnos, sokan elmennek hazulról tanulni, kikerülnek a családi hatókör alól, ahol a férfirokonoktól néha egy-egy pofon után tudták biza, hogy hol a helyük. Annyira elvannak kanászodva, hogy nem hajlandóak bárkivel szóba állni, haverkodni(!). Szenvtelen egy népség ez.


A feketehumort félretéve, mindenkinek azzal van joga ismerkedni, akivel csak akar.


Nálunk van egy srác az egyetemen, aki szabályosan vadászik. Nem túlzok, minden szünetben/előadáson más próbál befűzni, elhívni egy kávéra stb. Pár ilyen eset után el is neveztük predatornak. :D Beszélgettem pár sráccal, akik ismerik őt és elég tisztelendő, hogy ennyire bátran odamegy bárkihez, olyan is előfordult, hogy engem és egy barátnőm próbált felszedni egyszerre. Őt például azért nem tiszteljük, mert látványosan mindenkinél bepróbálkozik és olyan 10 centivel a föld fölött tekintettel jár-kél az egyetemen.

2019. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
98%

"nem, elfogadsz, mint én téged"


Tehát ha előre engedsz, el kell fogadnom téged... ez mit jelent? Hogy érted, hogy elfogadni?

2019. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!