Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel.Mire számíthatok?!

Figyelt kérdés

13 év után 2 gyerekkel (7-12 évessek) vége a házasságomnak !

Én vagyok a hűtlen fél,nem szépíteni,de hogy idáig jutottunk,nem csak az én hibám.

Mostanra az elhatározás is megszületett, elvàlunk! A szeretőm a párom lett,és hogy ez kibontakozhasson úgy ďöntottem,nem várom meg hogy kimondják a válás,elköltözöm albérletbe a gyerekekkel.(a válást a férjem adta be)

Ő szeretne vissza kapni minket,de én már döntöttem!Ő azt is felajánlotta,maradjunk mi a közös otthonunkba,de én nemet mondtam!

A kérdésem a következő lenne.A házon közös hitel van,amit nem tudok fizetni jelen helyzetbe.Már hónapok óta ő fizeti az egészet.

Ha ez így megy,nagyon sokkal fogok tartozni neki.Ezt a későbbiekben a vagyon megosztasnal,vissza tudja rám hárítani?!Ha ő fizetné 6-12 hónapig is akár amíg válást kimondják,akkor már nem 50-50%?!És ha a gyerekek velem vannak,nekem többet ítél a bíróság arányaiban?!



2021. jan. 2. 21:00
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/164 anonim ***** válasza:
89%
Ha alberletre telik, akkor hitelre miert nem?
2021. jan. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/164 anonim ***** válasza:
85%
Hát szerintem semmi jóra 🤣
2021. jan. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/164 A kérdező kommentje:
Most akkor mégis van esély arra,hogy osztrák fizetés alapján ítélik meg a gyerektartást?!
2021. jan. 3. 09:24
 54/164 anonim ***** válasza:
78%
Miért kéne egy buta, kapzsi nő élősködését megfinanszíroznia gyerektartás címén? Honnan veszed ezt a baromságot? Ha nő létedre hülye vagy előteremteni a pénzt akkor el kell venni tőled a gyerekeket. Áruló és még ez követelőzik. Hol él ez?
2021. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/164 A kérdező kommentje:

Csak arra vagyok ki amcsi mi vár rám.Jogilag is!


Pl ő adta be a valast,nekem is fizetnem kell?

2021. jan. 3. 10:04
 56/164 anonim ***** válasza:
86%

Nem-nem kell. Ha te nagyon kivagy, a jog biztosít egy olyat, hogy mindent a férj meg az állam fizet.


Csak le kell írnod és aláírnod, hogy kivagy és kész.


Ehhez a bíró házhoz megy.


(Most komolyan.....felfogod, hogy a gyerekeid is elveszítheted? Mert ez az utolsó zárójeles gondolat komoly!)

2021. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/164 anonim ***** válasza:
89%

Ajjaj... ha egy 30ezer forintos illetékbélyeg kifizetése gondot okoz, szerintem húzz vissza a férjedhez. Vagy kesseljen a szeretőd.


A feltételezett, azonos munkakörben járó, magyarországi fizetése alapján ítélik meg a gyerektartást.

2021. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/164 anonim ***** válasza:
100%

Te nem kicsit vagy buta.

Én is nő vagyok, és ellene vagyok hogy mindenáron az anyának ítéljék a gyereket. Látván sok rossz példát, pl téged.

Azt hiszed mert kipottyantottál két gyereket,a volt férjeden élősködhetsz, miközben szeretőd va, a hiteledet meg nem fizeted? Szerencsére nem, és remélem, a férjed meglátja az igazi arcodat és nem fog jószívűségből aládtolni mindent.

Amúgy ha kis gógyid lenne, ügyvédtöl kérdeznéd ezeket, nem egy olyan oldalon, ahol húsz év a válaszolók átlagéletkora. És váláskor a felperesnek jobb a helyzete, szóval ezt is buktad.

2021. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/164 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező! Ne haragudj, de válaszaid alapján nem lehetsz egy tudós szellem, na :D ALAPESETBEN nem a bíróság ítéli meg a tartásdíjat, hanem szépen leülsz a (volt) férjeddel és megegyeztek. Normáliséknál ez így szokás. Persze normáliséknál anyuka nem egy szál bugyogóban megy el a két gyerekkel, de mindegy...


Szóval leültök, megbeszélitek és majd szépen közlitek a bíróval, hogy a megegyezés megszületett a tartásról, foglaljátok okiratba. Tudod az azért nagyon furcsa, hogy a külföldön güriző férjed háta mögött van eszed félrekrni, de arra nincs agyad, hogy megnézd a vonatkozó törvényt... Nem lenne jobb azoknak a gyerekeknek az apjukkal? Milyen példa vagy te?

2021. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/164 A kérdező kommentje:

Azért kérdezek,mert még nem váltam el soha életemben.Azért itt (is),mert nem szeretnék úgy odamenni,hogy nincs valami rálátásom,olyan vélemények akik ezt már atelték pl.

Minden eset más,de azért mégiscsak vannak olyanok amikből lehet elore látni mi lesz!

Természetesen élmegyek ügyvédhez,természetesen nem vagyok nincstelen senki.Egyszeruen arra vagyok kíváncsi,ha már így alakult,mi az amit a törvény megenged előír!

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.Ennyi.Ettől még nem vagyok sem buta,sem rossz ember!

Eljutottunk ide,és nem csak én vagyok a hibás.Nem akartam részletezni mert nem fontosak a részletek.Ha olyan lett volna eddig mint amit most mutat,soha nem jutunk el a válasig!!

2021. jan. 3. 12:57
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!