Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel.Mire számíthatok?!

Figyelt kérdés

13 év után 2 gyerekkel (7-12 évessek) vége a házasságomnak !

Én vagyok a hűtlen fél,nem szépíteni,de hogy idáig jutottunk,nem csak az én hibám.

Mostanra az elhatározás is megszületett, elvàlunk! A szeretőm a párom lett,és hogy ez kibontakozhasson úgy ďöntottem,nem várom meg hogy kimondják a válás,elköltözöm albérletbe a gyerekekkel.(a válást a férjem adta be)

Ő szeretne vissza kapni minket,de én már döntöttem!Ő azt is felajánlotta,maradjunk mi a közös otthonunkba,de én nemet mondtam!

A kérdésem a következő lenne.A házon közös hitel van,amit nem tudok fizetni jelen helyzetbe.Már hónapok óta ő fizeti az egészet.

Ha ez így megy,nagyon sokkal fogok tartozni neki.Ezt a későbbiekben a vagyon megosztasnal,vissza tudja rám hárítani?!Ha ő fizetné 6-12 hónapig is akár amíg válást kimondják,akkor már nem 50-50%?!És ha a gyerekek velem vannak,nekem többet ítél a bíróság arányaiban?!



2021. jan. 2. 21:00
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/164 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, a világ legunalmasabb nője vagy.
2021. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/164 anonim ***** válasza:
29%

Miért 161-es?! 🤔

Mert nem teregeti ki a szennyesét mint egyesek?!Az igaz,így nehéz a kérdéseire válaszolni ha nem ismerjük a részleteket,de ugy általánosságban lehetne mégis!

Pl azért jó neki,hogy vissza vonta a férje a válást,mert mire oda kerül a sor ismét ,talán össze szedi magát annyira,hogy kialakul hogy tovább,és nem veszik el tőle a gyerekeit!

Vagy esetleg vissza megy hozzá,és nem kell a sok herce húrca!

Hogy a férjének miért jó,azt nem tudom!

2021. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/164 anonim ***** válasza:
52%
Nem azért, hanem látszik, hogy milyen habitusú.
2021. jan. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/164 anonim ***** válasza:
100%
Van fejlemeny azota?
2021. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!