Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel.Mire számíthatok?!

Figyelt kérdés

13 év után 2 gyerekkel (7-12 évessek) vége a házasságomnak !

Én vagyok a hűtlen fél,nem szépíteni,de hogy idáig jutottunk,nem csak az én hibám.

Mostanra az elhatározás is megszületett, elvàlunk! A szeretőm a párom lett,és hogy ez kibontakozhasson úgy ďöntottem,nem várom meg hogy kimondják a válás,elköltözöm albérletbe a gyerekekkel.(a válást a férjem adta be)

Ő szeretne vissza kapni minket,de én már döntöttem!Ő azt is felajánlotta,maradjunk mi a közös otthonunkba,de én nemet mondtam!

A kérdésem a következő lenne.A házon közös hitel van,amit nem tudok fizetni jelen helyzetbe.Már hónapok óta ő fizeti az egészet.

Ha ez így megy,nagyon sokkal fogok tartozni neki.Ezt a későbbiekben a vagyon megosztasnal,vissza tudja rám hárítani?!Ha ő fizetné 6-12 hónapig is akár amíg válást kimondják,akkor már nem 50-50%?!És ha a gyerekek velem vannak,nekem többet ítél a bíróság arányaiban?!



2021. jan. 2. 21:00
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/164 A kérdező kommentje:
#80 Azt hiszem akkor így lesz egyenlőre,ő feladja a közös hitelt,én nem fogadom addig el a gyerektartást
2021. jan. 3. 20:34
 82/164 anonim ***** válasza:
35%

Na a stílusod alapján nem nehéz kikövetkeztetni, hogy miért keresett máshol vigaszt - már ha ez valóban igaz és nem csak azért hánytad ide, mert a többség a fejedhez vágta, hogy milyen ócska módszerrel próbálod lehúzni a férjedet.


Figyelj, ha nincs annyi megtakarításod, nincs annyi alapod akár családilag, akár önerőből, hogy legalább néhány hónapig korrektül kihúzd, akkor mire vered magad? Egyáltalán ha a nadrágból kilóg a feneked - márpedig ha havi 50 ezer nagy tétel, akkor nem vagy középosztálybeli - akkor minek kellett két gyerek? Tudod mi is tervezzük a másodikat, de még úgy is jól meggondoljuk, hogy saját ingatlanunk, saját autónk és mindkettőnk mögött nagyon fix családi háttér van. Nem a magunk kényelme miatt, hanem a gyerek, gyerekek jövőbeli biztonsága miatt. Na ez az, amit te nem tudsz garantálni.


Eleve nekem nagyon furcsa, hogy kétgyerekes anyaként neked a másik pasi az előrébbvaló. Szerintem először meg kellene teremteni a nyugodt élet alapjait a gyerekeidnek és utána gondolni a nemiszervedre meg a bikádra.

2021. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/164 A kérdező kommentje:

#82

Nem értem miről beszélsz! Hogy jön ez ide?! 70 valaszon keresztül alaztok amit szó nélkül türök, pedig semmit nem tudtok az egészről.Es ítélkezel a stílusom miatt!Alaztak eleget az életben,és hagytam,turtem szó nélkül,mert a gyerekeket néztem.Szerinted minden kapcsolat happyendel végződik?!Ne itelkezz...tudod,a karma!!!! Én sem hittem hogy ez lesz! Ha olyan rossz lennék,ha olyan elviselhetetlen,miért hoz most virágot?!miért könyörög,sír,hogy megváltozik?!sorolhatnam!

Miert nem enged el,hogy végre megszabadulhat tőlem??

És ha itt tartunk,a ti stilusotok is gyönyörű.Itelkeztek olyanról amit nem is ismertek! Tudsz nekem a válasal kapcsolatos kérdéssel kapcsolatban válaszolni érdemben?!jaa,nem?!Akkor miről is beszélünk most?!


Innentől nem válaszolok a provokatív kommentekre!Jelentem!

2021. jan. 3. 21:07
 84/164 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem fogadd el a gyerektartást mert az a biztos pénz ami nálad van. Nek függ ez össze olyan módon a hitellel, ahogy te gondolod.

Köztetek minden pénzmozgás legyen utalás, főleg ha te fizetsz valamit.

A családi pótlék is neked kéne hogy járjon.

2021. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/164 A kérdező kommentje:

Sőt,fröcsögjetek csak tovább,majd a Karma körbeér,hiába a ház a kocsi,a családi háttér!Mikor a férjed,feleséged csal,ver,hazudik,te csak gondolj arra,hogy akkor lépsz ki mindebből ha már házasság alatt eleget felreraktal arra a közös kasszába,hogy lelephess,és ne kelljen azon törlöd a fejed,a válás milyen változásokat hoz,hogy,s mi fog történni veled,veletek!

Mindenkinek sok sikert az életbe,és köszönöm azt a 10-25 normális választ.Segitettetek!sziasztok!

2021. jan. 3. 21:14
 86/164 A kérdező kommentje:

10-15 választ akartam írni!


#85 Koszonom!

2021. jan. 3. 21:15
 87/164 anonim ***** válasza:
22%

Karma 😅

De sokszor hallottam már ezt :D mégis sikeres, boldog, egészséges vagyok. Hmmm...

2021. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/164 anonim ***** válasza:
8%

Akkor most azt mondod, h férjed csal,ver,hazudik és te közben felrerakosgattad a pénzt magadnak, h lelephess?

De azzal kezdted a kérdést, h te voltál a hűtlen... Na most akkor mi van? Már nem ertem

2021. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/164 A kérdező kommentje:

Pont azt mondom,hogy nem ezzel voltam elfoglalva,hogy a közös kasszábol a pénzt felrerakosgattam arra,hogy ha majd leletek,ne kelljen ezeken gondolkodnom!

Igen,a válás most ezért történik meg,mert megcsaltam (én is) amit mikor elmondtam,beadta a valast.mar megbanta!Ennek tudatában pokol lett itthon,ha elutasítást kapott.Ezert döntöttem a költözés mellett.Nem akartam a részletekbe Bereményi,mert szégyenlem azt is,hogy csaltak évekig,hogy nem tudtam osszetartani a családot.. Kudarcot vallottam.Ki büszke erre?!

Azt,hogy közben én is találtam gyengéd kárt,és fülét ami meghallgat,elmondtam,mert a válassal kapcsolatban volt jelentosege!A többinek nem volt!! De ha elmodom azért támadtak,ha nem,azért 😢 elfáradtam!

2021. jan. 3. 21:38
 90/164 anonim ***** válasza:
87%
Lőtéri kutyát nem érdekli hogy miért váltok. Nem releváns a kérdés szempontjából. Az embereknek itt az böki a csőrét hogy te nem tudod fizetni a ház törlesztőjét de azért tartanad a markod a házra. Arra a részre is amit most a férjed fizet. Hiszen erről érdeklődtél hogy ő tudja e azt bizonyítani hogy ő fizette, neked azt később még kell e adnod stb. Elkered azt a pénzt amit eddig beleadtal, megallapodtok a gyerektartasban és kész vége. Legalábbis így lenne normális.
2021. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!