Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel.Mire számíthatok?!

Figyelt kérdés

13 év után 2 gyerekkel (7-12 évessek) vége a házasságomnak !

Én vagyok a hűtlen fél,nem szépíteni,de hogy idáig jutottunk,nem csak az én hibám.

Mostanra az elhatározás is megszületett, elvàlunk! A szeretőm a párom lett,és hogy ez kibontakozhasson úgy ďöntottem,nem várom meg hogy kimondják a válás,elköltözöm albérletbe a gyerekekkel.(a válást a férjem adta be)

Ő szeretne vissza kapni minket,de én már döntöttem!Ő azt is felajánlotta,maradjunk mi a közös otthonunkba,de én nemet mondtam!

A kérdésem a következő lenne.A házon közös hitel van,amit nem tudok fizetni jelen helyzetbe.Már hónapok óta ő fizeti az egészet.

Ha ez így megy,nagyon sokkal fogok tartozni neki.Ezt a későbbiekben a vagyon megosztasnal,vissza tudja rám hárítani?!Ha ő fizetné 6-12 hónapig is akár amíg válást kimondják,akkor már nem 50-50%?!És ha a gyerekek velem vannak,nekem többet ítél a bíróság arányaiban?!



2021. jan. 2. 21:00
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/164 A kérdező kommentje:

#70 na vegyél vissza az arcodból kispajás!

Nem ismered az egész sztorit,ne itélkezz!!!

Nem is kell,hogy ismerd mert egy senki vagy!Lapozz vissza,és keresd meg volt e olyan kérdés,amikre te fröcsögsz! Válással kapcsolatos kérdéseket tettem fel,és volt olyan aki kulturáltan tudott is választ adni,Köszönöm nekik!

Te és más se minősíteni,se mint anya,se mint volt feleség!Fogalmaztok nincs min mentem keresztül,mennyit tettem ezért a házasságért,hogy ne ez legyen a vége! Mennyit voltam egyedül a gyerekekkel,csak rám számíthattak (nem azért mert ő épp nekünk kereste a pénzt)

Fogalmatok nincs,annak a pénznek csak mennyi része került haza..Nem tudtok semmit.De nem is kell.Igen.Gyengédségre vágytam.Igen,volt valaki aki épp az egyik ilyen gyenge pillanatomban meghallgatott,és ezekből sajnos egyre több lett.Megpróbáltam beszélni vele,de nem érdekelte.

Mikor már késő volt,persze akart minket,de már elmúlt a szerelem.Miért kellene előről kezdenem,mikor nekem épp úgy ott az eddig elért álmom,otthonom!Nem a szeretőmhöz költöztem,bár megtehettem volna,nem kérek senkitől olyant ami nem jár így vagy úgy!

2021. jan. 3. 18:58
 72/164 anonim ***** válasza:
80%

Kissé, sőt, sokkal hátrább az agarakkal!!!!


Ki jött ide tanácsot kérni?


Ki próbálta mentegetni magát?


Ki hiteti el most is, hogy nem csak a férjed, de minden válaszoló hülye?


Pontosan mutatja a bejegyzés a jellemed legundorítóbb vonását: ha nem neked van igazad, balhé van. A férjeddel tolhatod, az itteni válaszolók legfeljebb kiröhögnek.


Igen, vannak minősíthetetlen stílusú hozzászólások is. Ennyiben jogos a dolog. De két estéje mindenről és mindenkiről kiderül: hülye ha válaszol, csak éppen Neked nem tetszőt.


Na, EZ nem megy.

2021. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/164 A kérdező kommentje:

Az ha kérdezek,még senkit nem jogosít fel arra,hogy így "beszeljenek" velem.Szerintem igen is turtem a hozzaszolasokat szó nélkül.Nem próbáltam magam védeni,nem próbáltam a férjem alábbi.Nem oltottam le a kommentelőt! De azért álljunk meg!!!Az ha ide jön valaki kérdezni,annak el kell viselni mindent ?!És valóban én lennék a vállalhatatlan,nem az aki provokál??!ki mondta,hogy mindenki hülye?!ki mondta,hogy csak nekem lehet igazam!?

Mit képzelsz magadról???!Kit alàzól?!

Nem!!!!Nem kell szó nélkül tűrnöm!

2021. jan. 3. 19:21
 74/164 anonim ***** válasza:
75%
Most csak rövid leszek: De!
2021. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/164 A kérdező kommentje:

74# tévedsz!!!NEM!


NEM TETSZIK A KÉRDÉS VAGY ÉN,AKKOR LAPOZZ!

VÁLÁSSAL KAPCSOLATBAN KERDEZTEM!

Valószínű te azért itt csamcsogsz mert vagy veled is mentették,vagy te tetted meg mással.Vagy életedben nem volt kapcsolatod,és fogalmad sincs miről beszélsz!

Befejeztem!


KÖSZÖNÖM AZ ÉRTELMES VÁLASZADÓKNAK A VÁLASZT!

2021. jan. 3. 19:31
 76/164 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, te ba.sztal félre, úgyhogy már volt 2 gyereked meg férjed.

Albira meg ügyvédre van pénzed, de a lakashitel felére már nincs, de azért jó lenne ha kapnál belole valamit...

Elvarnad, h a külföldi fizujabol adja neked a magasabb gyerektartast.

Gyanitom az új bikad nincs olyan anyagi helyzetben, mint a férjed ezért próbálnad az utolsó bort is lehuzni a szerencsetlenrol.

Neked kellett volna beadni a válast, kifizetni azt a nyamvadt 30ezret és boldogan menni az új bikahoz a 2 gyerekkel, h szabad vagy és kezdhetitek az új boldog életet (gyerektartast kaptál volna így is, nyugi, igaz a magyar fizu alapján, de akkor is)

Nyilván az új pali tudta azt, h neked van 2 gyereked és ha osszejon veled, akkor az bizony az anyagilag is megterhelobb lesz, mintha gyermektelen lennél...

2021. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/164 A kérdező kommentje:
#76 -------
2021. jan. 3. 20:03
 78/164 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj szerintem,hogy elválsz. Mindenki szerintem megérti, hogy mondjuk nem úgy képzelted el hogy szinte nem is látod a férjedet mert külföldön melózik. Én se bírnám.

Ami szerintem visszatetsző, hogy egyrészt a nulla háttérre elcibáltal két gyereket otthonról (felelős anya vagy, nem csak a szerelem van a világon) másrészt azt nézed hogy tudnál minél több bőrt lehúzni a férjedről.

A válás kisembereknél nem arról szól, hogy most meggazdagszol a másik kárára. Nagy valószínűséggel összébb kell húznod a nadrágszíjat. A gyerektartás nem lesz annyi, amennyiből ragyogóan megélsz. Az hogy hogy fizeted a lakbéredet, nem a volt férjed felelőssége. Nagy eséllyel ki kell hogy fizesse a részedet az ingatlanból. Mivel kölcsön van rajta, ráadásul mar nem is fizeted, ezért szerintem az önerő fele + a költözésedig a tőkebefizetések fele ami jár neked. Azért mert nálad vannak a gyerekek, még nem jár neked több mint a fele az ingatlanból.

Plusz a gyerektartás jár ugye, ami nem sokra lesz elég, és a gyerekekre kell költeni. Ha egyáltalan neked ítélik a gyerekeket, mert megosztott felügyelet is lehet vagy a férjednek is ítélhetik, és akkor te fizeted a gyerektartást.

Mivel te vagy az alperes és elég amatőr módon állsz hozzá az élethez, a per után a perköltséget is rádterhelhetik. Az ügyvéd se lesz ingyen.

2021. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/164 A kérdező kommentje:

#78

Köszönöm a kulturált válaszod! Nem "csak" azért voltam egyedül mert dolgozot! A haverok előbbre voltak mint mi!

Az ital,a nők!De ez nem ide tartozik.

Elköltöztünk,mert mióta elmondtam,hogy elég volt,és van más,érthető módon elviselhetetlen lett minden nap.A könyörgés és az agresszió felváltva .Már a gyerekek előtt is !

Az értelmetlen reménykedés,hogy meggondolom magam,a gyerekek lelki zsarolása!

Úgy gondoltam így mindenkinek könnyebb lesz!És mivel még nem váltam, elkövetett azt a hibát,hogy feltettem itt ezt a kérdést!

2021. jan. 3. 20:26
 80/164 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi hogy ha most nem fizeti a gyerektartást azt utólag megfizettetik vele.
2021. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!