Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól tettem e? Férjem miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem e? Férjem miután megtudta van kapcsolatom lekevert egy pofont, valamint kiakart dobni lakás, gyerekek hallották. Én rá 10-napra elköltöztem a barátom lakásába 170-km a gyerekekkel.

Figyelt kérdés
14 év házasság után,elsős gyerekek.Elvittem bútorok,kocsi stb. Feljelentettem könnyű testisértés, van látlelet de csak halvány nyomok 9.napon vettettem le,ekkor szóltam gyermekjólétnek is.illetve beadtam a megelőző távoltartást velem-gyerekekkel szembe.Az elköltözés után 11-nappal meg is ítélték 30 napra addig reggel-este engedtem beszélni gyerekekkel telefonon. Gyerekeket át is írattam ide iskolába. Most várom bontóper-gyermekelhelyezés.
2013. febr. 4. 06:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
94%

A „jog” egyre sűrűbben áll apák mögé!

Pontosan az ilyen esetek miatt!


A gyermekjóléti valamint Gyámügy, Ügyvéd nem korrekt tájékoztatása ?

Gondolom nem Ők ajánlották a „szeretőhöz” költözést gyermekkel!

A könnyű testi sértés?

rendőrség nem hülye,Mindent ki fognak vizsgálni!

Az ingóságokat és a kocsit elvinni?

Még közös tulajdon!

A gyerekeket eltiltani jogtalanul édesapától ?

Telefonon beszélhettek! VICC !

A „szeretőhöz” költözést gyermekkel ?

Szerdán Ő az apukád csütörtökön meg Már Ő ? Gyermek sérülhet,erkölcsös nevelés,iskola, környezet!

Az ideiglenes megelőző távoltartást, valamint a megelőző távoltartást ÁTMENETILEG korlátozza a bántalmazó tartózkodási szabadságát, a tartózkodási hely szabad megválasztásának jogát, szülői felügyeleti jogát, valamint gyermekével való kapcsolattartási jogát.

Ön valamint gyermek biztonságban volt! Mégis gyermek életpálya módosítást hajtott végre!Családból kiragadás! Önös érdekből kényelemből!


Kérdések önhöz!


Nagyon biztos a jelenlegi kapcsolatban ?

Az lesz 3-6-hónap múlva is?

Esetleges szakítás után,kihez fog menekülni?


Tanács a Férjnek!


Keressen egy jó ügyvédet!

Ez a per nyerhető!

2013. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
81%

A Bírák általában önvédelemből ítélik meg a távoltartást.

De ha fellebbeznek ellene és látják gyermekkel mit tettél

2013. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azt mondom, hogy "jogos" volt a pofon, viszont teljesen megértem a férjedet, hogy mégis ezt tette, nem tudnám elítélni érte (főként, ha korábban nem tett ilyet soha). Neked ezek után még volt képed feljelenteni és eltiltani tőle a gyerekeket?

Ha már nem volt jó a házasságotok, miért a háta mögött álltál össze valakivel, miért nem vele beszélted meg, hogy neked ez már így nem jó?

De ezt a távolságtartásos dolgot sem értem, nekem a leírásod alapján a férjed nem tűnik egy dühöngő vadembernek (függetlenül attól, hogy a pofont még mindig nem tartom jogos megtorlásnak semmilyen körülmények között), egyszerűen arról van szó, hogy elszakadt nála a cérna, teljesen érthető módon.


Amúgy nagyon furán fogalmazol, a tárgyragokat nem ismered?

2013. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
100%

Egy pofonról hogy lehet 9 nap múlva látleletet venni? Most komolyan, péklapáttal vert pofon?


Neked ez az egyetlen "ütőkártyád" a férjed ellen, ellenben te megcsaltad, lényegében kiraboltad, és a gyerekek nagyobb "veszélyben" vannak a szeretődnél, mint az apjukkal voltak. Te egyáltalán nem törődsz a gyerekeiddel.

2013. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a szeretőd az utcára fog dobni,és elveszik tőled a gyerekeket!!!

Még te vagy felháborodva???

Én nem csak egy pofont adtam volna neked!!!

Nagyon sajnálom a férjed!!!!!!!!!!!!

2013. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
92%

Itt valami ferdítésnek kell lennie a dologban!


Jogászként eddigi pályafutásom alatt -sajnos- még nem láttam olyat, hogy egy pofon miatt valaki ellen távoltartási kényszerintézkedést rendeltek volna el a bíróság, főleg nem egy egyszeri eset miatt!!! Itt vagy egy valós/nem valós folyamatos fizikai/pszichikai bántalmazásról van szó, vagy nem értem az egészet.

2013. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
100%
Persze gondolom a hölgy előadta a drámát :(
2013. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
100%

pont ezt nem értem én se, hogy egy pofonért nincs távoltartás a rendőrség részéről se. Ahozz rendszeresnek, vagy legalábbis pár alkalmasnak kell lennie. Meg az ,hogy a 9. napon vetett látleletet a pofonról....

Kérdező szerintem eléggé összehazudott mindent.....vagy legalább valamit reagálhatna,hogy a valóságban hogyan is történt minden,mert ez így elég kamu szagú

2013. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:

Az eddig leírt véleményekkel egyet értek, úgy látom Te is kedves kérdező, hisz hallgatsz nagyon, és ugye a hallgatás beleegyezés.

Viszont lenne egy kérdésem:csak úgy egyik napról a másikra kivetted a gyerekeket az iskolából és felmondtál a munkahelyeden? Akkor most miből éltek, hol tanulnak a gyerekek?

2013. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, 170 km-t utazott, hogy megf@rkalják?? Közelebb nem volt??


Én csak a gyerekeket sajnálom, ha meg hozzád kerülnek, akkor végképp csak őket tudom!

Remek anya vagy és remek feleség! A gyerkőcöknek is biztosan tökéletes, hogy 1 teljesen idegen férfivel kell együtt élniük(mert anyuci úgy döntött) 1 teljesen idegen ház/lakásban, anyucit meg az idegen férfi ágyában.

Tökéletes családi harmónia ez!



"Most várom bontóper-gyermekelhelyezés."


Most a kocsiról-gyerekről van szó? Szerintem kérdező nem lenni magyar...

2013. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!