Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól tettem e? Férjem miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem e? Férjem miután megtudta van kapcsolatom lekevert egy pofont, valamint kiakart dobni lakás, gyerekek hallották. Én rá 10-napra elköltöztem a barátom lakásába 170-km a gyerekekkel.

Figyelt kérdés
14 év házasság után,elsős gyerekek.Elvittem bútorok,kocsi stb. Feljelentettem könnyű testisértés, van látlelet de csak halvány nyomok 9.napon vettettem le,ekkor szóltam gyermekjólétnek is.illetve beadtam a megelőző távoltartást velem-gyerekekkel szembe.Az elköltözés után 11-nappal meg is ítélték 30 napra addig reggel-este engedtem beszélni gyerekekkel telefonon. Gyerekeket át is írattam ide iskolába. Most várom bontóper-gyermekelhelyezés.
2013. febr. 4. 06:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
annyiban kamu, hogy nem a feleség írta ki. megvan, itt egy korábbi kérdése a férjnek: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__38..
2013. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
mindegy ki írta ki akkor is durva a NŐ
2013. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
egyik kutya másik eb
2013. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
33%

Kérlek, mondd hogy kínai vagy és a google fordítóval ültetted át a szöveget magyarra. Hogy adhat ki normális ember ilyen szöveget a kezei közül? Szerintem nézzd meg a férjed harmadikos bizonyítványát, és ha jobb jegyei voltak irodalomból és nyelvtanból mint neked, akkor hagyd ott a gyerekeket nála nyugodtan. Hidd el, jobb helyen lesznek.

L18

2013. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:

Fogalmazás lehet 2-es!

A gyerekeket eltiltani az apjuktól ?

Közös szerzemény a kocsi bútorok,NEM volt jogod elvinni őket a bírósági vagyonmegosztás előtt.

Ha előtte sosem bántott, a gyereket sem üti, akkor nem volt helyes az amit csináltál.

"A fenti bizonyítékok alapján a bíróság kétséget kizáróan megállapította,hogy ténylegesen legalább egy alkalommal megvalósult a hozzátartozók között erőszak. A kérelmezett maga is elismerte egy alkalommal pofon ütötte a kérelmezőt."

A házasságtörést felhasználhatja ellened a gyermekelhelyezésnél.

2013. febr. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
Válós kérdések között,az egyik legtöbb választ kapó kérdés!
2013. febr. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
100%

Akár kamu, akár nem, sajnos az eset tipikus. A feleség kiprovokál egy pofont, vetet egy látleletet, ami lényegében semmit nem ér, mert nem azonnal vette és nincs rajta a gyógyultsági fok (egy normális bíró kinevetné vele), majd elviszi az ingóságok közül önkényesen azt amit ő gondol, és magához veszi a gyereket önhatalmúlag, holott a gyerekfelügyelet még közös. Aztán meg várja, hogy őt sajnálják, mert megütötte a férje. Persze a feminista mozgalmak meg rögtön mellé állnak, mert hát családon belüli erőszak történt. Az előzményekre és indítékokra meg senki sem kíváncsi.

Nem egy ilyen eset van, és pontozzatok le, de én akkor is azt mondom, hogy egy ilyen nő megérdemli a pofont, sőt egy kiadós verést is megérdemelne. Csak azt a férfit sajnálom, akinek az életét legközelebb tönkreteszi.

2013. febr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt a kérdést két évvel ezelőtt láttam volna, tuti biztos lennék abban, hogy az exnejem írta ki. Dettó ugyanez a módszer, csak én sosem bántottam, viszont a barátja valószínűleg. Csak nekem addigra már elfogyott a pénzem, a barátjának meg nem. Viszont a módszerek, a gondolkodásmód egy az egyben ugyanez. És ő is azt hitte, hogy neki van igaza.

Érdemes utána nézni ennek: DRMMS szindróma. Sajnos nagyon sok nőnél jelentkezik váláskor. Ilyenkor nem számít semmi, a gyerek sem, csak a bosszú.

2013. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
Egy pofon még nem könnyű testi sértés. Az csak tettleges becsületsértés. Tehát ha ezzel jelentetted fel, akkor nagyon ráfaragsz, mert majd neked kell hamis vádért felelned. Különben is mit akarsz egy több mint egy hetes látlelettel? Mennyit fizettél a bírónak, hogy elhiggye, hogy az tényleg az akkori eseményeket tükrözik és a héten közben semmi sem történt? Remélem a férjed feljelent és akkor majd óvatosabb leszel az ilyen dolgokkal. Amúgy meg mivel elköltöztél és beadtad a válást, megszűnt közetek a vagyonközösség, tehát nincs jogod csak úgy magadhoz venni a közös vagyont az ő hozzájárulása nélkül. A gyerek pedig közös felügyelet alatt áll, tehát nála ugyanolyan joggal van, mint nálad. Iskolába pedig nincs jogod egyedül átiratni, ehhez okirathamisítást kellett elkövetned, amiért szintén feljelenthet a férjed. Remélem meg is teszi.
2013. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:

DRMMS szindróma

DRMMS négy fő nagy kritériuma:


”Anya, aki indokolatlanul bünteti elvált, vagy válófélben lévő férjét:

1.) Megkísérli elidegeníteni közös gyermeküket/gyermekeiket az apától.

2.) Az apával szembeni rosszakaratú akcióiba másokat is bevon.

3.) Kitöltik, lefoglalják a túlzásba vitt bejelentések, feljelentések és pereskedések.


1. Az anya (kiváltképpen) megkísérli megtagadni gyermekétől/gyermekeitől:

1.) A szabályos (szabályozott), zavartalan apai láthatásokat.

2.) Az apa telefonon való akadálytalan elérését (különösen, ha azokat az apa kezdeményezte).

3.) Az apai részvételt a gyermek/gyermekek iskolai életében és iskolán kívüli tevékenységében.


2. Ez a viselkedésmintázat átható és rosszindulatú aktusokat tartalmaz a férjjel szemben, beleértve:

1.) A gyermeknek való hazudozást.

2.) A másoknak való hazudozást.

3.) A jog (vagy hivatali előírások) megsértését.„

2013. febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!