Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól tettem e? Férjem miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem e? Férjem miután megtudta van kapcsolatom lekevert egy pofont, valamint kiakart dobni lakás, gyerekek hallották. Én rá 10-napra elköltöztem a barátom lakásába 170-km a gyerekekkel.

Figyelt kérdés
14 év házasság után,elsős gyerekek.Elvittem bútorok,kocsi stb. Feljelentettem könnyű testisértés, van látlelet de csak halvány nyomok 9.napon vettettem le,ekkor szóltam gyermekjólétnek is.illetve beadtam a megelőző távoltartást velem-gyerekekkel szembe.Az elköltözés után 11-nappal meg is ítélték 30 napra addig reggel-este engedtem beszélni gyerekekkel telefonon. Gyerekeket át is írattam ide iskolába. Most várom bontóper-gyermekelhelyezés.
2013. febr. 4. 06:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
100%

Most jól értem a szituációt: te csaltad meg a férjedet és még neked áll feljebb...??


Szerintem nem tetted jól, gondolom a bútorokért, kocsiért nem csak te dolgoztál meg!


Amúgy meg legalább annyi eszed lehetett volna, hogy nem a 9. napon veteted le a látleletet, mert ez így...

Mellesleg nagyon piti dolgot művelsz ám.

Nem akarok rosszindulatú lenni, de nagyon biztos vagy a jelenlegi kapcsolatodban, maradjon ez így én azt kívánom, de ha esetleg változna a jelenlegi felállás, az apuka nem nézi mag jó szemmel, hogy te ide-oda hurcibálod azt a gyereket.

2013. febr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted? Nem!

Szegény férjed, megcsalod, lekever egyet,és még te jelented fel, meg távoltartást kérsz, a gyerekeket is elveszed tőle??


Békésen nem lehetett volna először elvélni, utána belevágni a viszonyba,ha már nem volt jó a házasságotok?

2013. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
97%

Nem volt jogos a pofon a részéről, nem kellett volna megütnie. De megtette, remélhetőleg azért már tudja, hogy nem így kellett volna reagálni.


Viszont ha előtte sosem bántott, a gyereket sem üti, akkor nem volt helyes az amit csináltál. Sőt nem is ezért tetted meg, csak most ez egy jó indok, tudod magad sajnáltatni. Gondolom egyébként is a szeretődhöz költöztél volna. Csak ha gyereked van már legalább arra gondolhattál volna, hogy a közelben keress valakit magadnak, nem őt rángatod, elszakítod az apjától.

2013. febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
89%
A házasságtörést felhasználhatja ellened a gyermekelhelyezésnél, az, hogy megütött, kettőtök ügye, szerintem nagyobbat kellett volna kapnod, hogy gépelni se tudj.
2013. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, hogy lelki-nyomorékot csinálsz a gyerekedből.

-Apu többé nem létezik, egyik napról másikra beszélni is tilos vele.

-Anyu mindenkit elmart mellőle rokont,szomszédot,barátokat

- Addigi biztos othon bukott s egy vadidegennel egy vadidegen helyen fog lakni

-Az, hogy ő mit akar esetleg apával maradni neked k.rvára nem volt fontos.


Eddig is azért a testrészért mászkáltál ami rajtad nem fityeg, eztán is ezt teszed, minek rángattad bele a gyerek is ebbe meg a férjed ha?

2013. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
100%

9.napon vetettél látleletet? Lehet a palid lekevert egyet és a férjedre fogod.

Remélem a manusod elhagy!!!!!

2013. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
78%
A távol tartási kérelem szerintem túlzás volt, csak akkor látnám indokoltnak, ha az egész házasság alatt vert téged és a gyerekeket. A pofon jogos volt, hirtelen felindulásból adta. Örülj, hogy nem vert meg. Én ugyan nő vagyok, de megmondtam a páromnak, hogyha megcsal, akkor a börtöntől sem riadok vissza, de olyan maradandó sérülést fogok neki okozni, hogy a büdös életben többé nem fog elfelejteni, de legalább elégedett leszek,a kárpótlást is örömmel fizetném élete végéig. Szóval járhattál volna rosszabbul is, már akkor le kellett volna vele ülnöd megbeszélni, amikor véglegessé vált, hogy mást választasz és elindítani a válást.
2013. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
100%
de miért pont most mondtad el a férjednek,miért nem előbb?vagy miért nem próbáltad elsőnek helyrehozni a házasságod?vagy elválni nyugodtan?
2013. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 A kérdező kommentje:
A gyermekjólléti és az ügyvéd tanácsára léptem!
2013. febr. 4. 10:12
 30/82 anonim ***** válasza:
100%
Ragozni nem tudsz?
2013. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!