Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól tettem e? Férjem miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem e? Férjem miután megtudta van kapcsolatom lekevert egy pofont, valamint kiakart dobni lakás, gyerekek hallották. Én rá 10-napra elköltöztem a barátom lakásába 170-km a gyerekekkel.

Figyelt kérdés
14 év házasság után,elsős gyerekek.Elvittem bútorok,kocsi stb. Feljelentettem könnyű testisértés, van látlelet de csak halvány nyomok 9.napon vettettem le,ekkor szóltam gyermekjólétnek is.illetve beadtam a megelőző távoltartást velem-gyerekekkel szembe.Az elköltözés után 11-nappal meg is ítélték 30 napra addig reggel-este engedtem beszélni gyerekekkel telefonon. Gyerekeket át is írattam ide iskolába. Most várom bontóper-gyermekelhelyezés.
2013. febr. 4. 06:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk ha apukanak szerencséje van, akkor egy környezet tanulmány es a gyerekek esetleges meghallgatása kideríti, hogy egy pofon volt, semmi más es nála helyezik el a gyerkeket.
2013. febr. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 A kérdező kommentje:
úgy tudom fellebbeztek a távoltartás ellen
2013. febr. 4. 07:08
 13/82 anonim ***** válasza:
100%
Jol tette. Nem szégyenled magad kicsit se? Felredugsz, aztán a gyerekeidet a szeretodhoz koltozteted, az apukát feljelented egy jol megerdemelt pofon miatt es eltiltod a gyerekektől.... En nem tudnék többet tükörbe nézni.... Arra gondoltál mar, hogy mi lesz, ha vége a rózsaszínkodnek es kidob a pasid?
2013. febr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
91%
Megcsaltad, nem is futó kaland hanem kapcsolat..Legalább volt annyi gerinc benned, hogy Te mondtad el neki?? Én nem vagyok az erőszak híve, de jogos a pofon. A gyerekeket pedig kár eltiltani az apjuktól, nem őket pofozta fel. Gondolom nem fog és nem is tud 170Km-t autózni naponta, hogy zaklassa őket.
2013. febr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
86%
elköltözöl oké viszed a ygereket gondolom ez is, de sztem a feljelentés nem jogos mert ha ugy vesszük te provokáltad ki és ha máskor nem fordult elö(magyarul nem agressziv a párod) akkor nagyon is megérdemled.én is nö vagyok.
2013. febr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor szégyenlem, hogy én is nő vagyok. Az ilyenek miatt ítélik el a nőket az emberek.

Remélem, hogy a férjed rendes bírót és jó ügyvédet talál, és nála fogják elhelyezni a gyerekeket. Milyen példát mutatsz a gyerekeidnek? Fontosabb neked a dugás, mint a gyerekeid érdeke? Miért hiszed, hogy a szeretőd jó apja lesz a gyerekeknek? A gyerekeid elfogadják-. e majd apjuknak?

Ha ilyen könnyen költöztél, akkor a férjed tartott el téged is, mert te nem dolgoztál.

Ha közös a ház, közös szerzemény a kocsi bútorok, akkor NEM volt jogod elvinni őket a bírósági vagyonmegosztás előtt. Egyszerűen kiraboltad a férjedet. Ha elváltok, a férjed a Bíróság (sem a rendőrség) nem tilthatja ki a saját tulajdonából. Te pedig ezt tetted.

A gyerekeket pedig nem tilthatod el az apjuktól! Ha még is neked ítélik őket, akkor neked kell gondoskodnod arról, hogy az apjukkal találkozhassanak. A szeretőddel fizettetheted az apa vagy a gyerekek utazási költségeit.

Számító, jellemtelen nő vagy.

2013. febr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
97%
Te aztán szép vagy kérdező. Remélem az új párod elhagy egy újabbért, és a gyerekeid is elperelik tőled.
2013. febr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
100%

Csak a gyerekeket sajnálom, a többi a te és a férjed dolga. Felnőttek vagytok, intézitek, ahogy tudjátok.

Amiért semmibe veszlek, még csak nem is az, hogy szeretőd volt, pedig az is megér pár szót, de inkább az, ahogyan te semmibe veszed a gyerekeid, ahogy azt képzeled, csak úgy kedved szerint rángathatod őket ide-oda. Ha idegroncsokat akarsz belőlük nevelni, gratulálok, ha még nem sikerült, akkor is jó úton vagy.

Biztos a férjed is azon gondolkodik most, mit láthatott benned, és hogy nem láthatta eddig, valójában ki vagy. Hogy a gyerekeidről ne is beszéljünk, bár ők feltétel nélkül szeretik a szülőket...

Örülök, hogy nem az anyám vagy, és hogy az enyém nem volt ilyen.

2013. febr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem a férjed most gondolkodóba esett hogy hogy a francba tévedhetett ekkorát 14 éve. De ha a arátod ehhez jó pofával asszisztál és nem fordul fel a gyomra tőled akkor megtaláltad az igazit. Szegény gyerekeidnek nem lennék a helyébe.
2013. febr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem "kedves" kérdező, képzeld el, hogy fordítva történik az eset: kiderül, hogy a férjed szeretőt tart, te első dühödben és megalázottságodban lekeversz neki egyet. Erre ő elvisz mindent alólad, a gyerekeidet az ország másik végébe költözteti, és el akarja érni, hogy ne is találkozhassatok. Igaza lenne? Na?
2013. febr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!