Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól tettem e? Férjem miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem e? Férjem miután megtudta van kapcsolatom lekevert egy pofont, valamint kiakart dobni lakás, gyerekek hallották. Én rá 10-napra elköltöztem a barátom lakásába 170-km a gyerekekkel.

Figyelt kérdés
14 év házasság után,elsős gyerekek.Elvittem bútorok,kocsi stb. Feljelentettem könnyű testisértés, van látlelet de csak halvány nyomok 9.napon vettettem le,ekkor szóltam gyermekjólétnek is.illetve beadtam a megelőző távoltartást velem-gyerekekkel szembe.Az elköltözés után 11-nappal meg is ítélték 30 napra addig reggel-este engedtem beszélni gyerekekkel telefonon. Gyerekeket át is írattam ide iskolába. Most várom bontóper-gyermekelhelyezés.
2013. febr. 4. 06:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud reagálni a kérdező, mert most tanulja meg, hogyan kell a ragokat a szavak végére illeszteni! :)


Én is pofán vertelek volna! Aztán mehetsz a szeretődhöz, de kocsi, bútorok és gyerekek nélkül!

A 9. napon vetettél látlelet? Ki fogja elhinni, hogy nem csak megbotlottál és beverted magad?

2013. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 A kérdező kommentje:

....bekezdése szerint a megelőző távoltartást a bíróság akkor rendeli el.ha az eset összes körülményéből,így különösen a bántalmazó és bántalmazott által előadott tényekből,a hozzátartozók közötti erőszakra utaló jelekből,a bántalmazó és a bántalmazott magatartásából és viszonyából a hozzátartozók közötti erőszak elkövetésére megalapozottan lehet következtetni. A..bekezdés értelmében a megelőző távoltartást a bíróság legfeljebb 30 napra rendelheti el.



A fenti bizonyítékok alapján a bíróság kétséget kizáróan megállapította,hogy ténylegesen legalább egy alkalommal megvalósult a hozzátartozók között erőszak. A kérelmezett maga is elismerte egy alkalommal pofon ütötte a kérelmezőt.

2013. febr. 4. 17:16
 53/82 anonim ***** válasza:
100%
Elég undorító vagy. Teljesen jogos volt a pofon,megérdemelted,hisz megcsaltad. A kocsit és a bútorokat nem volt jogod elvinni. Különben is,ezét te feljelentetted? Hát gratulálok.
2013. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm ne! Ha laikus kezdi el betü szerint értelmezni törvényszöveget abból mindíg katasztrófa lesz. Hidd el. Mindegy nem ez a lényeg. Az kérdezted jól tetted-e. Nem. Neki se kellett volna megpofoznia, de némileg érthetőek az indulatai te viszont a gyereket büntetnéd azért mert a férjed megsértette az egód (a pofon nem lehetett túl nagy, nekem egy jó rúgás edzésen 2 hét mire nyom nélkül elmúlik)Ez az egész huza-vona nem tesz jót a gyereknek a gyámügyön is a kapcsolattartási ügyek a legrondábbak, ne árts olyannak is akinek nem kéne. Szerintem alaptalan a felháborodásod a viselkedésed meg gusztustalan. Milyen példát mutatsz a gyereknek? Kettős mércével mérsz gerinctelen és undorító módon, neked mindent lehet? Még ha ok nélkül pofozott volna is meg nem lenne jogod a gyerekét elvenni tőle.
2013. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
80%
Nem olvastam a válaszokat. Félre dugsz és neked áll feljebb? Egy pofon? Én meg is vertelek volna a helyében. (nő vagyok)! 14 év házasság után nincs annyi gerinced, hogy elhagyd mielőtt félre mész? De az új párod sem értem, ugyan úgy csalni fogod, nem bíznék benned. Eltiltattad a gyerekektől??? Tényleg undorító nő vagy. Ezek hidd el számítani fognak a tárgyaláson és hidd el, jó esélye van apának a gyerekekre. Tőled meg úgy elvenném őket mint a huzat! Erkölcsi fertő. Gondolom a vitát is te provokáltad ki! Szégyelld magadat inkább! Ne legyél rá büszke, ne hangoztasd, mert csak leköpnek az utcán! Ennek lett volna emberibb módja is. (szia kedvesem, ne haragudj de már nem vagyok boldog, váljunk el. A gyerekeid továbbra is szeretheted, de köztünk nem működik a dolog) Na majd ez után cuccolni és pasizni. KÖZÖS megegyezéssel osztozni!
2013. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
100%
legalább a bemásolás megy a kérdezőnek.........
2013. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
Ah, megvan!!! Volt egy kerdes, pontosabban 2 par hete, ahol ugyanezt a tortenetet irta le a ferj, csak ott a gyerekek es tanuk elott pofozta fel az asszonyt a ferj.
2013. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
100%

Te csak azzal az egy pofonnal tudsz védekezni...? Hát ez kettőnk közt szólva sem túl "sok"...


Nézd! A te életedet úgy teszed tönkre ahogy jólesik, de egy gyerekét miért kell?

Másik meg az, hogy mit ártott neked a férjed, hogy ennyire ki akarod csinálni illetve már szerintem kicsináltad?


Amúgy meg kár fecsérelni itt a szót, mert eddig semmire sem reagáltál szinte, csak lököd a saját igazad.., nehogy azt hidd, hogy a bíróságon nem fog majd feltűnni senkinek sem, hogy mennyire korlátolt vagy!

2013. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
70%

ugyanmár, a nyakamat tenném rá, hogy a kérdést a férj írta ki, hogy önigazolást nyerjen, és megerősítsék benne, hogy a felesége egy bűnös céda.

ez a pasas nem is egy kérdést írt már ki. az egyikben részletesen leírta az életüket, hozzátéve, hogy az utolsó arcpuszi is dokumentálva van, rém idegesítő volt, tuti hogy nem százas a pasi sem, mégha csúnyán el is bánt vele a neje. ez a történet sem egy jó és egy rossz fél harca, hanem két ostoba ember tragikomédiája, mint általában.

2013. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
81%

Remélem,hogy kamu. Nem hiszem el. Hogy lehet ekkora rossz k.rva egy nő egy ANYA egy FELESÉG,hogy megcsalja a férjét majd kipakol a házból,feljelenti a férjét meg még a gyereket is viszi? Ezzel a húzással tetted tönkre a gyereked életét. Ha majd 5 év múlva vagy 10 megkérdi,hogy aput miért nem láthatom? Akkor te majd azt fogod mondani,hogy Kicsikém,apád adott egy pofont mert r.banckodtam az útszélén. De semmi baj,ha elég jól mész férjhez ugyan azt csinálhatod mint 20 évesen csak leléphetsz az értékekkel.


gratulálok

2013. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!