Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól tettem e? Férjem miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem e? Férjem miután megtudta van kapcsolatom lekevert egy pofont, valamint kiakart dobni lakás, gyerekek hallották. Én rá 10-napra elköltöztem a barátom lakásába 170-km a gyerekekkel.

Figyelt kérdés
14 év házasság után,elsős gyerekek.Elvittem bútorok,kocsi stb. Feljelentettem könnyű testisértés, van látlelet de csak halvány nyomok 9.napon vettettem le,ekkor szóltam gyermekjólétnek is.illetve beadtam a megelőző távoltartást velem-gyerekekkel szembe.Az elköltözés után 11-nappal meg is ítélték 30 napra addig reggel-este engedtem beszélni gyerekekkel telefonon. Gyerekeket át is írattam ide iskolába. Most várom bontóper-gyermekelhelyezés.
2013. febr. 4. 06:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
15%
nem akarok védeni senkit, de semmi nem hatalmazhatja fel egy férfit, hogy egy nőt megüssön...
2013. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
100%
Nem agyonverte. A nőt felhatalmazza valami hogy így viselkedjen?
2013. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy senkinek nincs joga megutni a masikat, legyen az no, vagy ferfi, de a kerdezo kicsit tulreagalta. Feljelentes, gyerekrablas, az ertekek elvitele, eltiltas...
2013. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem viselkedett helyesen a férj. De ha a gyerekeket nem veri, a feleségét is most az egyszer ütötte meg, akkor azért nem kellene távolságtartást kérni. De mondom, elítélem, hogy így viselkedett. Viszont a nőt is, hogy elszakítja a gyerekeit az apától. Nem a pofon miatt, hanem kényelemből.
2013. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
100%
Én azon csodálkozok, hogy csak egy pofont kaptál...és ezek után még te viszel mindent amit lehet?? Nem semmi...kicsit túlreagálod, ha 14 évig nem bántott, meg a gyerekeket sem ütötte-verte, akkor mi jogon kérsz távolságtartást? Elviszed a gyerekeit 170 km-re tőle, ne várd, hogy majd nem fog harcolni értük. És igaza lesz. Csak a gyerekeket sajnálom ilyenkor, hogy mit élhetnek át, ez nagy trauma lesz nekik. Erkölcsileg a férjednek adnám a gyerekeket, de sajnos nem ezt nézik a bíróságon...
2013. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
69%
én kitapostam volna a beledet egy jellemtelen gátlástalan hazug k...a vagy
2013. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
89%

Ha megítélték a távoltartást , valszeg mindent összehazudtál. Egy pofon miatt nincs.

Gerinctelen ember vagy és még a gyermekeidet is tönkreteszed. Gratulálok,

2013. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
100%

Mélységesen felháborítónak tartom, hogy még te jelented fel egy pofon miatt, azok után, hogy megcsaltad. Nagyon gerinctelen húzás volt és megpecsételted vele az ő életét is (nem láthatja a gyerekeit, rendőrségre, bíróságra kell mászkálnia) és a gyerekeidét is (egy pillanat alatt elvesztették az apjukat). Meg ráuszítottad a gyermekjólétit ? Azt gondolom nemmondtad el, hogy rendszeresen félred-gtál.


Nagyon durva.

Tényleg ennyire nem tudsz semmit sem mások nézőpontjából is megvizsgálni ? Ezzel a húzással több ember életét rontottad el.


Ami még külön felháborított, hogy 9 nap után vetetsz látleletet. Még ha elsőfelindulásból tetted volna, aznap vagy másnap, rá lehetne fogni az indulataidra, de volt időd bőven elgondolkozni a történteken, elképesztő, hogy nem ébredt fel a lelkiismereted, hogy így jól kiszúrsz a férjeddel ... a jog sajnos a te oldaladon áll.

2013. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
100%

" nem akarok védeni senkit, de semmi nem hatalmazhatja fel egy férfit, hogy egy nőt megüssön..."


Ezt senki nem is állította.

Amúgy semmi nem hatalmazhat fel arra sem senkit, hogy megcsalja 14 év után a párját (el is mondhatta volna neki), hogy elvigye a közös cuccaikat, hogy gyermekjólétet hívjon rá, hogy a gyerekeit elszakítsa az apjuktól, kiemelje őket a megszokott környezetükből, hogy a szeretőjéhez költöztesse őket, hogy lelkiismeret nélkül feljeentgesse a férjet...stb.

Ezekre sem hatalmazhatta volna fel magát a kérdező, remélem, egyetértesz..

2013. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
100%
F.szán tetted! Ne aggódj megkapod a gyerekeket. A volt feleségem is simán elvitte a gyerekeinket az ország másik részére, adva a láthatás, oldjam meg ahogy akarom.. Bár téged olvasva még úgy érzem egy angyal...
2013. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!