Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, a feleségem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a feleségem nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés

Amíg csak ketten voltunk, ment a fuvarozó cégem, ő meg pénztárosként dolgozott.

Megszületett a kislányunk, ő kap cirka 50 ezer gyed-et, én meg dolgozom éjjel-nappal, hogy mindent fedezzek.

Ez elég nagy változás, amíg korábban kb 1 hetet voltam külföldön, hát most már hármat... És már lassan nem bírom!

Amikor hazamegyek, akkor is csak egy halom szennyes vár, meg mosatlan edény, kosz, mert a feleségemnek nincs ideje a gyerek mellett takarítani, ebből is elegem van!


2 éves már a gyerek, mondtam a nejemnek, menjen vissza dolgozni részmunkaidőbe, a gyerek járjon bölcsibe, és így talán kevesebb teher szakad rám, meg neki is több ideje lesz itthon. Hallani sem akar róla. Most majd szépen 30 ezer forintos segélyen lesz itthon, én meg gebedjek meg... Meg persze vigyem haza a pénzt...


Hogyan vehetném rá, hogy dolgozzon ő is? Már próbáltam vele beszélni, semmi sem hatja meg!


2013. nov. 11. 12:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
100%
A feleségnek meg igenis jót tenne a munka. Nem a pénzen van a hangsúly, hogy rászorulnak, de a feleségnek segítene visszarázódni, hogy igenis csinálni KELL és nincs mese. Jelenleg nincs miért megcsinálnia az otthoni dolgokat, mert a férj nincs otthon, a gyereket meg nem érdekli (amúgy a gyerekeknek igenis van igényük a rendre, legalább is az enyémek nyűgösebbek ha kupi van, aztán ha hazaér a férj akkor csak annyit mond, hogy "nincs ideje" és le van tudva,úgyhogy megértem a feleséget is, mert nincs motiválva. A munkahelyen viszont nem mondhatja, hogy nincs ideje.
2013. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 A kérdező kommentje:
Igen, azért védekezünk óvszerrel, mert a feleségem sokáig szoptatott, és nem akart mellette gyógyszert szedni, mert félt, hogy elapad a teje, a belső eszközöktől meg félt. Ráadásul ha alig vagyok itthon, ez a legegyszerűbb.
2013. nov. 12. 17:05
 93/97 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne hagyd otthon az óvszert... inkább vidd magaddal.
2013. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
100%

Ti szoktatok beszélgetni egymással is vagy csak velünk?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
64%

most ez a divat, ma már volt ilyen, írt a fiú, hogy nem akarja eltartani a csajt, aztán írt a lány, hogy nem akarja eltartani a pasija...


Ez a kérdés is ezer sebből vérzik, aki kicsit gondolkodik, hamar rájön, hol lóg ki a lóláb.

2013. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:

Hát ezt izgalmas volt végigolvasni!

Mi történt azóta kérdező? Milyen megoldást találtatok a feleségeddel?

dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:

Amúgy elég szomorú, hogy a családok nem tudnak összetartani (a régiek legalább ebből nem engedtek, a férfi és nő is kőkeményen tartotta magát ehhez).

A másik meg, hogy a kisgyereknél mindenki csak az ellátásra gondol. Azt elfelejti, hogy kell az anyai+apai szeretet meg gondoskodás, együtt játszani, mesélni stb. Legalábbis ahhoz, hogy épelméjű felnőtt legyen belőle, ne pedig egy labilis József Attila (amikor kérlelte az anyját, hogy hagyja a dagadt ruhát másra és vele foglalkozzon..) vagy egy sorozatgyilkos. Érdemes megfigyelni az egész társadalmat, hogy minden egyes döntésünk milyen hosszútávú következményekkel jár...

dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!