Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, a feleségem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a feleségem nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés

Amíg csak ketten voltunk, ment a fuvarozó cégem, ő meg pénztárosként dolgozott.

Megszületett a kislányunk, ő kap cirka 50 ezer gyed-et, én meg dolgozom éjjel-nappal, hogy mindent fedezzek.

Ez elég nagy változás, amíg korábban kb 1 hetet voltam külföldön, hát most már hármat... És már lassan nem bírom!

Amikor hazamegyek, akkor is csak egy halom szennyes vár, meg mosatlan edény, kosz, mert a feleségemnek nincs ideje a gyerek mellett takarítani, ebből is elegem van!


2 éves már a gyerek, mondtam a nejemnek, menjen vissza dolgozni részmunkaidőbe, a gyerek járjon bölcsibe, és így talán kevesebb teher szakad rám, meg neki is több ideje lesz itthon. Hallani sem akar róla. Most majd szépen 30 ezer forintos segélyen lesz itthon, én meg gebedjek meg... Meg persze vigyem haza a pénzt...


Hogyan vehetném rá, hogy dolgozzon ő is? Már próbáltam vele beszélni, semmi sem hatja meg!


2013. nov. 11. 12:36
 11/97 anonim ***** válasza:
89%
Ez a nő bolond. Érdekes, hogy a normális férfiaknak lusta nő jut és fordítva. Ha nem tudsz vele ilyen alapvető dolgot megbeszélni, akkor ne számíts tőle túl sokra. Vagy az is lehet, hogy szülés utáni depije van.
2013. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
23%

számoljatok...

ha anyu visszamegy, kapja a gyest és a fizetését, de apu cége alkalmazza, tehát ott ez a pénz kiadás lesz, plusz járulékok...

semmivel se lesz több pénzük. CSak még kevesebb ideje lesz, ami miatt majd tovább cseszegetheti a férje. (és nem a munka ellen vagyok, én is dolgoztam, miután betöltötte a kettőt a lányom)

2013. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
47%

Sztem depis.3 hetet vagy távol.Ő kettesben a gyerekkel.A felelősséggel,a ház körüli teendőkkel,az intézni valókkal.Erre jössz Te,és közlöd,hogy menjen dolgozni,tehát még több feladatot adsz neki,amikor így sem végzi el azt ami most van.Nem kellene leülni vele beszélgetni?Nem kellene kideríteni,hogy mi áll emögött???


Különben meg érdekes ám.A férfiak nagyon tudják hangoztatni,hogy az asszonynak mi a dolga,meg,hogy a tűzhely mellett a helye.Meg a dolga a gyerek ellátása.Ez ok.Ezek ugye a régi családtípusra épülő kijelentések,csak ám ott a másik fele,hogy a régi családtípusban a férfi volt a családfenntartó és a nő nem dolgozott, otthon volt.

2013. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
100%
De mivel indokolja, hogy nem akar dolgozni?
2013. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 A kérdező kommentje:

2 évet beszéltünk meg MAXIMUM! Gondoltam, akkor majd elég nagy lesz a kicsi, be lehet íratni bölcsibe, végre egy picit én is lazíthatnék a tempón.


Amikor megkérdeztem, mi értelme még egy évet itthon maradnia a kislánnyal, semmi értelmes válasza nem volt, csak az, hogy a gyereknek szüksége van rá...

2013. nov. 11. 12:51
 16/97 anonim ***** válasza:
69%

Jajj, nehogy már még a nőt kelljen sajnálni!


A párja pontosan azért van távol, mert ő nem tesz semmit!

Ha emiatt még depis is, akkor mehet egyedül, a gyereket meg hagyja szépen otthon!

Az ilyen nő az életre is alkalmatlan, nemhogy anyának!

2013. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
73%
szerintem az is a probléma, hogy nem takarít, egyszerűen lusta, az a baj, hogy az ilyen nem is fog megváltozni. Szerintem dolgozni sem fog visszamenni, sok nő mindig a gyerekre fogja....
2013. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 A kérdező kommentje:
Amikor pedig 3 hetet otthon voltam, és 1 hetet külföldön, akkor is ez volt, csak akkor még azt is mondogatta folyton, milyen kevés a pénzünk, milyen keveset dolgozom, meg hasonlók.
2013. nov. 11. 12:53
 19/97 anonim ***** válasza:
45%

Így sincsen itthon ideje semmire,


mert ha visszamegy, akkor majd több ideje lesz, mi?


pontosan tudnod kéne, hogy még többet kell majd dolgoznod, ha az ő bérét is ki akarod termelni...

2013. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 A kérdező kommentje:
Nem én alkalmaznám a feleségemet, a munkahelyén van lehetőség 6 órában dolgoznia.
2013. nov. 11. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!