Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, a feleségem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a feleségem nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés

Amíg csak ketten voltunk, ment a fuvarozó cégem, ő meg pénztárosként dolgozott.

Megszületett a kislányunk, ő kap cirka 50 ezer gyed-et, én meg dolgozom éjjel-nappal, hogy mindent fedezzek.

Ez elég nagy változás, amíg korábban kb 1 hetet voltam külföldön, hát most már hármat... És már lassan nem bírom!

Amikor hazamegyek, akkor is csak egy halom szennyes vár, meg mosatlan edény, kosz, mert a feleségemnek nincs ideje a gyerek mellett takarítani, ebből is elegem van!


2 éves már a gyerek, mondtam a nejemnek, menjen vissza dolgozni részmunkaidőbe, a gyerek járjon bölcsibe, és így talán kevesebb teher szakad rám, meg neki is több ideje lesz itthon. Hallani sem akar róla. Most majd szépen 30 ezer forintos segélyen lesz itthon, én meg gebedjek meg... Meg persze vigyem haza a pénzt...


Hogyan vehetném rá, hogy dolgozzon ő is? Már próbáltam vele beszélni, semmi sem hatja meg!


2013. nov. 11. 12:36
 31/97 anonim ***** válasza:
68%

Ha most 50.000 GYED-et kap, akkor a minimálbért kereste. Ez jelenleg 93.000 Ft. Ha 4 órás melóra megy el, akkor ennek a fele 46.500 Ft bruttó! Ennek a nettó összege kb. 35.000 Ft.

A GYES összege jelenleg 28.500 Ft.

Kb. 6.500 havi pluszhoz jutnátok, ha a nejed visszamenne 4 órába dolgozni. Viszont fizetnetek kéne a bölcsiért, az ottani ellátásért, és a tömegközlekedési bérletekért.

2013. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 A kérdező kommentje:

Ezt is próbáltam. Kifizettem minden számlát, bevásároltam, teleraktam a kamrát, a hűtőt, a gyereknek is vettem mindent bőségesen, és hagytam még otthon 20 ezer forintot.

1 hét múlva csörgött a telefon, hogy éhen fognak halni...

2013. nov. 11. 13:08
 33/97 anonim ***** válasza:
25%

Olvasom a kérdező hozzászólásait,és nem értem a logikát...ha elmenne dolgozni az asszony,akkor mitől lenne több ideje?


Különben felolvastam a páromnak az írásokat,azt mondta neki leégne a bőr a pofájáról,ha engem dolgozni küldene,mikor anyagilag nem vagyunk rászorulva erre.A gyerekekkel tolna ki a legjobban,hisz tőlük lenne elvéve ez az idő.

2013. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
94%

"1 hét múlva csörgött a telefon, hogy éhen fognak halni..."


Csináltass neki egy bankkártyát, napi limittel. A napi limitet határozd meg 1000 Ft-ban. Így akár minden nap fel tud venni pénzt, de csak 1000 Ft-ot. Ezért nem mondhatja, hogy éhen fog halni. És ha kifolyik a kezéből a pénz, akkor is "csak" napi 1000 Ft, és mégis van pénze a következő nap élelemre.


A csekkek befizetését + nagybevásárlást pedig kezeld te.

2013. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyunk anyagilag rászorulva, mert havonta 3 hetet töltök külföldi szállókon, nem is látom a családomat soha sem...
2013. nov. 11. 13:11
 36/97 anonim ***** válasza:
27%

31-es vagyok. Oké, de ahogy írtam, alig jutnátok plusz jövedelemhez, ha elmenne dolgozni, viszont lenne egy csomó plusz kiadásotok.


Miért nem keresel itthon egy másik melót?

2013. nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező ne női oldalon kérdez 13 órakor mert ilyenkor csak a feleségdhez hasonló nők érnek rá. Tisztelet a kivételnek.
2013. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 A kérdező kommentje:
Mondj egy másik melót, ahol havi 400 ezret össze lehet szedni, szakmunkás papírral!
2013. nov. 11. 13:16
 39/97 anonim ***** válasza:
82%
Gyerek mehet bölcsibe anyuka meg vissza 8.órába dolgozni. Vagy ha nagyszülők sziven vannak vele, akkor bölcsi helyet nagyszülőkhőz.
2013. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
43%
Akkor adjátok lejjebb az igényeket, és csak vállalj két kört. Egy gyerek neveléséhez nem kell havi 400 ezer.
2013. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!