Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, a feleségem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a feleségem nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés

Amíg csak ketten voltunk, ment a fuvarozó cégem, ő meg pénztárosként dolgozott.

Megszületett a kislányunk, ő kap cirka 50 ezer gyed-et, én meg dolgozom éjjel-nappal, hogy mindent fedezzek.

Ez elég nagy változás, amíg korábban kb 1 hetet voltam külföldön, hát most már hármat... És már lassan nem bírom!

Amikor hazamegyek, akkor is csak egy halom szennyes vár, meg mosatlan edény, kosz, mert a feleségemnek nincs ideje a gyerek mellett takarítani, ebből is elegem van!


2 éves már a gyerek, mondtam a nejemnek, menjen vissza dolgozni részmunkaidőbe, a gyerek járjon bölcsibe, és így talán kevesebb teher szakad rám, meg neki is több ideje lesz itthon. Hallani sem akar róla. Most majd szépen 30 ezer forintos segélyen lesz itthon, én meg gebedjek meg... Meg persze vigyem haza a pénzt...


Hogyan vehetném rá, hogy dolgozzon ő is? Már próbáltam vele beszélni, semmi sem hatja meg!


2013. nov. 11. 12:36
 51/97 anonim ***** válasza:
44%

De ha három helyett csak két kört vállalnál, mennyi lenne a bevételetek? A havi 200 akkor is összejönne, nem? És csp + gyes + havi 200-zal még megvan a 250-es bevételetek.

Ebből miért nem tudtok megélni?

2013. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindenkinek azonosak az igényei! Mi nem tudnánk 200-ból kijönni, mert máshoz vagyunk szokva...
2013. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
19%

49-es

Nem akar másik melóhelyet ezt fentebb leírta.Ő azt akarja,hogy a felesége menjen el 4 órában dolgozni(amivel szinte semmit nem keres majd),hogy miért akarja azt még nem tudta elmagyarázni.Persze,hogy nem normális dolog,ahogyan most dolgozik,ezt senki nem vitatja,de azt sem lehet érteni,hogy egy 4 órás munkától mi változna??

Sztem csak csípi a szemét,hogy az nem dolgozik,hanem otthon van a kislányukkal,ami meg egy normális házasságban nem tudom,hogy fordulhat elő mármint,hogy ilyet érez..Nekem olyan éretlen gondolkodásúnak tűnik.

2013. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező havi 400-nál sokkal többet össze lehet szedni szakmunkás papírral.Párom szakmunkásként havi 500-550 .et keres.Heti 4 napot dolgozik.
2013. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
24%
Azzal,hogy az anyósod a szomszéd városban lakik,hogy vagytok kisegítve?? Sehogy.Onnan nem tud miden hajnalban átjönni,hogy a feleséged eltudjon menni dolgozni,vagy legalábbis ez nem várható el egyik nagyszülőtől sem,főleg,ha nem lét kérdés,hanem csak Te nyafogsz,mert családfőként Rád hárul a munka.
2013. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
91%

"Sztem csak csípi a szemét,hogy az nem dolgozik,hanem otthon van a kislányukkal,ami meg egy normális házasságban nem tudom,hogy fordulhat elő mármint,hogy ilyet érez."


És az hogy fordulhat elő "normális" házasságban, hogy az anyuka lusta mint a bűn, a megbeszélt 2 év után csak a kifogásokat keresi hogy ne kelljen dolgoznia, és a férje 3 hétig gürizik külföldön, ő meg arra is lusta hogy kitakarítson??!

2013. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
38%
56.-os A fazon akkor sem keresne másik állást ha az asszony dolgozna.Nem szorulnak rá a pénzre,ezt leírta,csak azt nem tudja elmagyarázni,hogy miért akarja elküldeni dolgozni az asszonyt.Ezért gondolom,hogy igenis csípi ez a szemét.Különben meg,igen nagyon sokan bölcsisek voltak,és még sincs semmi bajuk,de az nem azt jelenti,hogy ha nincs is rá szükség,akor is le kell passzolni bölcsibe egy 2 évest.Nem hiszem,hogy a gyereknek ez a legjobb megoldás.
2013. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
83%

Nem szorulnak rá a pénzre JELENLEG, MERT a férj belerohad a munkába és 1 tetves hetet van otthon a családjával!


Ellenben ha az asszonyka is megemelné a popóját MEGBESZÉLÉS SZERINT és dolgozna, akkor mint korábban, elég lenne 1 vagy max. 2 hetet kint töltenie! Ez a különbség.


Megegyeztek, hogy erre a 2 évre hülyére dolgozza magát, de ez lejárt, a nőci meg nem akar dolgozni, mert lusta mint a bűn, neki jó hogy eltartják, a férjével nem kell foglalkoznia sem!


Erről van itt szó, nem arról hogy az apuka kegyetlenül munkába kényszerítené mikor rá sem szorulnak..

2013. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 A kérdező kommentje:
Köszönöm 58-as, pontosan, ez a helyzet!
2013. nov. 11. 15:53
 60/97 anonim ***** válasza:
22%

Egyáltalán nem biztos hogy a gyerek bírja a bölcsit, várni kellene még 3 éves koráig.

A beteg bölcsis gyerek nem mehet bölcsibe, még akkor sem ha kétszer gebedsz meg. Ha a feleséged sokat hiányzik akkor kirúgják őt is.


A te sorsod a családos férfiak sorsa. Más örülne ha lenne gyereke meg felesége, elég gusztustalan, hogy panaszkodsz.

2013. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!