Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, a feleségem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a feleségem nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés

Amíg csak ketten voltunk, ment a fuvarozó cégem, ő meg pénztárosként dolgozott.

Megszületett a kislányunk, ő kap cirka 50 ezer gyed-et, én meg dolgozom éjjel-nappal, hogy mindent fedezzek.

Ez elég nagy változás, amíg korábban kb 1 hetet voltam külföldön, hát most már hármat... És már lassan nem bírom!

Amikor hazamegyek, akkor is csak egy halom szennyes vár, meg mosatlan edény, kosz, mert a feleségemnek nincs ideje a gyerek mellett takarítani, ebből is elegem van!


2 éves már a gyerek, mondtam a nejemnek, menjen vissza dolgozni részmunkaidőbe, a gyerek járjon bölcsibe, és így talán kevesebb teher szakad rám, meg neki is több ideje lesz itthon. Hallani sem akar róla. Most majd szépen 30 ezer forintos segélyen lesz itthon, én meg gebedjek meg... Meg persze vigyem haza a pénzt...


Hogyan vehetném rá, hogy dolgozzon ő is? Már próbáltam vele beszélni, semmi sem hatja meg!


2013. nov. 11. 12:36
 41/97 A kérdező kommentje:
Anyósom itt lakik a szomszéd településen. Ez is szóba került már, de ezt sem akarja a feleségem...
2013. nov. 11. 13:20
 42/97 anonim ***** válasza:
91%

"Kb. 6.500 havi pluszhoz jutnátok, ha a nejed visszamenne 4 órába dolgozni."


Ez, hogy a fenébe számoltad ki. 6 órás munka melett ugyan úgy jár a gyes, csak az 25 ezer Ft, plusz még a bére.

2013. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
61%

légy férfi:S

Külön számla vezetés és megmondod te keresed a pénzt amíg nem megy vissza dolgozni addig te döntesz arról mekkora összegben vehet valamit, a saját kis összegét meg ő költheti el...ez van

2013. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező a Te életed miben változna ha a feleséged visszamenne 4 órában dolgozni,mert ugye ezt szeretnéd?A 4 órás melóért mennyit kap?mondjuk 50000 -et.Abból lejön a bölcsi.Ami olyan havi 10000.Akkor havi plusz 40000 ft-tal mit változna a Te életed? Elég lenne csak 2 hetet kint lenned?Nem nagyon hiszem.Meséld már el,hogyan tudsz több időt tölteni a kislányoddal,ha a feleséged elmenne dolgozni.Mert szerintem az asszony igazából ezt sem érti,mint ahogyan én sem.
2013. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
32%
14:14, nem plusz 40, mert az 50ezres gyed helyett csak 25 gyest kapna...
2013. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
68%
Igazából ha nekem lenne gyerekem, én is 3 évet maradnék vele itthon. Az más kérdés, hogy az nem igaz, hogy nincs ideje semmire egy 2 éves gyerek mellett. Elég sok gyerek van a rokonságban, és mindenkinél rend van, több gyerek mellett is.
2013. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
100%
én anyukám keményen dolgozott mellettem és közben bölcsiben nagyon jól elvoltam az megint más hogy jóóóval előtte le kell fixálni a helyet,mert több a baba mint a szabad hely egy jó bölcsiben
2013. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
44%

46-os vagyok.


Ne mondd már, hogy havi 400-ból nem tudtok megélni! Ha ez így van, akkor vagy dőzsöltök és mindenből a legdrágábbat, legmárkásabbat veszitek, és/vagy az összes pénzt elszórjátok baromságokra, főleg a feleséged, aki emelett még a házimunkát sem végzi el! Havi 400-ból és normál igényű család ki kell , hogy jöjjön!

2013. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó: azért keresnek gondolom havi 400-at, mert a férj havi 3 hetet nincs otthon (gondolom jó 250-300 ennek tudható be). Most a férj a 2 évi hajtás után szeretne lejjebb venni, ahogy azt előre megbeszélték, az asszony meg tovább henyélne. Ezzel van itt a gond.


Nem írta sehol, hogy a jelenlegiből nem élnek meg, csak azt hogy rengeteg a munka, és ha kevesebbet dolgozik, akkor kellene a feleség fizetése is!


Egyébként meg nem tudhatod, hogy abból a 400-ból nem megy-e el 200 élből törlesztésre.

2013. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
22%
Még ha elmegy 400ból 200 törlesztőre akkor is könnyen meglehet élni. Mi 200.000 élünk, mégis megvagyunk!
2013. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!