Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 pici gyerekkel maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pici gyerekkel maradok egyedül, szerintetek van igazság?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem, hogyha elválunk, és a férjem nem akar vagy nem annyi gyerektartást fizetni, amennyi elég lenne a 3 pici neveléséhez, akkor mit tudok tenni?

bejelentett állása tavaly nyár óta nincs, üzletrésze van egy még be nem indult vállalkozásba, ahol nem akar alkalmazott lenni, tb -je sincs vagy max. minimálbéren jelenti majd be magát.


én anno feladtam a karrieremet, állásomat, közösen vállaltunk gyerekeket, ő ugyanúgy akarta, mint én. cégemet felszámolták, segítségem nincs, munkát nem tudom, hogy milyet és 3 gyerekkel hogy találnék. amikor vállaltuk a gyerekeket, benne volt, hogy én csak részmunkaidőben tudok majd dolgozni.

most pedig itt vagyok, hogy nem tudom a hogyantovábbot....


béreljük a lakást, de ha hiteles lenne, az sem lenne jobb.

segítség semmilyen nincs, még bő fél évig max gyedet kapok, utána viszont 100 e ft-tal kevesebb lesz havonta.

mit tennétek a helyemben?

segélyek kilőve, minimálisat adnak (pár ezer ft)


2014. ápr. 18. 22:43
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/130 A kérdező kommentje:
ne haragudj, hogy megbántottalak, csak látod, a mostani 66%-os folyamatosan sérteget és már ki vagyok tőle.
2014. ápr. 19. 14:26
 92/130 A kérdező kommentje:

tudom, hogy elbasz tam, de változtatni már , visszacsinálni már nem tudom. ebből a jelen helyzetből kell kihozni a maxot, nem a múlton sajnálkozni.

az angol nyelv kellene, de nem tudom, hogy egy szint felett nem megy, nem értem.

amikor elkezdenek beszélni igekötős alakokról, meg határozókról, nyelvtani szabályokról, nem is értem, hogy mit akarnak. hiába olvasok utána a nyelvtani szabályoknak a magyar nyelvben, már igen régen érettségiztem, hiába tudok helyesen beszélni, akkor sem értem azokat a kifejezéseket. a másik, hogy félek megszólalni. tesztjeim 95%-osak voltak mindig, de olvasni, hangosan beszélni nem tudtam, nem ment. féltem, dobogott a szívem, egyszerűen gátlásom van a nyelvet használni.

2014. ápr. 19. 14:30
 93/130 anonim ***** válasza:
13%

Hát hallod nem hiszlek el! Én nem mondtam egy szóval sem, hogy diploma nélkül senki vagy! Azt mondtam, hogy az a három év az egyetemen egyenlő a nullával. És felelőtlen szaporulatlétrehozó senkinek sem neveztelek és nem is gondoltalak és egyáltalán, semmi ilyet nem írtam!


Elnézésedet is kértem, mégis ki vagy már tőlem!


Tudod, mit? Szard le a véleményem Komolyan, ne idegeskedj rajta, nem ér annyit az egész!


(Én vagyok a sértegető 66% 28 éves pitsa a két diplomával albérletben gyerek nélküli)

2014. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/130 anonim ***** válasza:
77%

A nyelv nem megy, van ilyen.

Miben vagy erős? (szervezés, kreativitás, kommunikáció, számok/logika ilyesmire gondolok)

2014. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/130 A kérdező kommentje:

hogy idézzelek 66%-os egy két sértegetéseddel:



"Ne haragudj, hogy ezt mondom, de mi az istennek vállaltál albérletbe három gyereket 5 éven belül, ha nem tudod őket eltartani?


Hogy-hogy mit dolgozz? Milyen karriert adtál fel? 5 év kiesés nem akkora, hogy ne tudnál visszalépni a szakmádba, nem?


Na, most olvasom, te nem a karriered adtad fel, hanem a főiskolát. Minek egyáltalán megemlíteni, hogy 3 évet jártál a gazdasági egyetemre? Pont 0 az értéke.


Tanulnod kellett volna, mielőtt szülsz, ráadásul hármat is.. :( Most emiatt nem csak te szívsz, hanem a szerencsétlen gyerekeid is.


Hát én nem tudom hol laksz, hogy körülötted nincs saját lakása a 98%-nak, de az én környezetemben ez az arány inkább 50% körül van. Értem, nem a gyerekek miatt hagytad abba, hanem mert nehéz volt munka mellett. Hát most erre mit mondjak? Én is munka mellett csináltam meg két diplomát, nyelvvizsgákkal. És ismerek még sok embert, akiknek szintén nagyon nehéz levelezőn tanulni, meg még dolgozni is, mégsem szálltak ki, csak mert nehéz volt.



Én egyébként nem azt mondom, hogy hiteles lakásba jobb lett volna, hanem azt mondom, hogy jobb lett volna NEM vállalni gyereket addig, amíg nem adottak a feltételek. És ráadásul hármat! Én komolyan nem értem, hogy hogy lehet valaki ilyen rohadt felelőtlen a gyerekeivel szemben!"

2014. ápr. 19. 14:40
 96/130 A kérdező kommentje:

irodavezetés jó volt, munkaszervezés, ügyintézés, önálló munkavégzés. vakon gépelek, számok, számolás, könyvelés jól ment. viszont rengeteg könyvelési szabály változott, amiket nem követtem 7 évig végig.

banki back office munkát is imádtam.

2014. ápr. 19. 14:41
 97/130 A kérdező kommentje:
bő 6 éve vagyok itthon, veszélyeztetett voltam, véreztem, kinyílt a méhszájam, kórházban többször feküdtem az első gyerekkel.
2014. ápr. 19. 14:44
 98/130 A kérdező kommentje:
gyerekfelügyelet sem a legjobb ötlet. az én gyerekeimet imádom, de a többi gyerek vagy nem érdekel vagy egyenesen idegesítenek, hogy neveletlenek vagy ilyen olyan okból. játszótéren is én játszom a gyerekeimmel, de ha odajön másik gyerek, nem vagyok érte odáig, főleg, ha agresszív, akaratos, hisztis.
2014. ápr. 19. 14:46
 99/130 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, hogy ezt mondom kérdező, de ez nem kívánságműsor. Takarítani fárasztó, a benzinkúton csinos csajok vannak, a nyelvhez nincs érhéked, gyerekfelügyelet nem érdekel, akkor hogy segíthetnénk?

Én vagyok a 2 gyerekes válaszoló egyébként, aki több otthoni dologgal előállt és a benzikutasságot is javasoltam. Magam is pénzügyi végzettséggel rendelkezem. 5 év kihagyással kezdem újra. Semmi egyebet nem csináltam, csak utána néztem a jogszabályoknak (speciális terület) és egyenlőre 6 órába megyek vissza. Itthon tanulom az angolt, nekem is nagyon nehezen megy és fárasztó, és több szakmát tettem le munka mellett. Tudom, hogy nehéz, de valamelyik irányba el kell szánnod magad, mert így nem fogm menni! Ha a beznikutasság a cél, akkor fogyókúra, smink. Ha a pénzügy (amit a leginkább támogatom, akkor már most írj önéletrajzot, és ahova felvesznek azt vállald el. Még ha ki is rúgnak mert eleinte sokat hiányzik a gyerek, már lesz gyakorlatod. Ráadásul a gyed extra lehetőséget ad, hogy félretégy pénzt. Ha nem megy a nyelv, hajts rá? Ha nem vagy extra ügyes cukrász? Akkor ne süss, de keress bármit, amihez van tehetséged! Nehéz és fárasztó a takarítás? Igen, de még nehezebb éhesnek látni a gyereket. Muszáj valamerre elindulnod, de akármelyik utat választod, először szedd össze magad, hogy önbizalommal menj interjúkra, mert hidd el nekem, az dob a legtöbbet a latba!!

2014. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/130 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom,valahogy kezd az az érzésem lenni,hogy a kérdező teljesen palira vesz minket.Mindenki segíteni akar,de ő csak a kifogásokat gyártja.Ha van 3 gyerekem akiknek enni kell adnom,akkor akármit elvállalok,nem jövök olyanokkal,hogy nem szeretem a gyerekeket.Csak nekem fura ez?
2014. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!