Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 pici gyerekkel maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pici gyerekkel maradok egyedül, szerintetek van igazság?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem, hogyha elválunk, és a férjem nem akar vagy nem annyi gyerektartást fizetni, amennyi elég lenne a 3 pici neveléséhez, akkor mit tudok tenni?

bejelentett állása tavaly nyár óta nincs, üzletrésze van egy még be nem indult vállalkozásba, ahol nem akar alkalmazott lenni, tb -je sincs vagy max. minimálbéren jelenti majd be magát.


én anno feladtam a karrieremet, állásomat, közösen vállaltunk gyerekeket, ő ugyanúgy akarta, mint én. cégemet felszámolták, segítségem nincs, munkát nem tudom, hogy milyet és 3 gyerekkel hogy találnék. amikor vállaltuk a gyerekeket, benne volt, hogy én csak részmunkaidőben tudok majd dolgozni.

most pedig itt vagyok, hogy nem tudom a hogyantovábbot....


béreljük a lakást, de ha hiteles lenne, az sem lenne jobb.

segítség semmilyen nincs, még bő fél évig max gyedet kapok, utána viszont 100 e ft-tal kevesebb lesz havonta.

mit tennétek a helyemben?

segélyek kilőve, minimálisat adnak (pár ezer ft)


2014. ápr. 18. 22:43
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/130 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok segítő választ. apuka nem dolgozik tavaly nyár óta, viszont mázlista,minden az ölébe hullik. van egy nagymamája, akinek a szeme fénye, tulajdonképpen ő nevelte fel a férjemet. na, ő eladott egy ingatlant és a férjemnek adta az összeget. ebből az összegből akar a férjem üzletet indítani, amit még mindig nem sikerült, plusz kötött egy szállítóval szerződést kizárólagos rendelésre, így onnan is kapott 10!!!! millió ft-ot. na, ha ez az üzlete beindul, akkor nem fogja magát bejelenteni, max. minimálbérre, illetve tulajdonos a cégbe. jelenleg a nagyanyja telkének a pénzét hozza haza is.
2014. ápr. 19. 13:04
 62/130 anonim ***** válasza:
83%

Több 100.000-ről volt szó,ha figyelmesen olvasol! Ha apuka valóban ennyit keres,és nem képes mondjuk havi 80.000-at adni a gyerekeire (akiket gondolom szeret,és nem akarja nyomorogni látni őket) hanem direkt minimálbérre jelenti be magát,aztán ad 6000-et...hát süllyedjen el,és ez az én véleményem.Az olyan nem is szereti a gyerekeit!

Amúgy meg te vagy a kérdező férje,hogy így magadra vetted?

2014. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/130 anonim ***** válasza:
77%
És volt róla szó,hogy mennyi lesz a gyerektartás?
2014. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/130 anonim ***** válasza:
70%

"Ja ás még valami, te se vagy több a görény csávónál, ahogy fogalmaztad."


Miért is? Mert nem hagynám,hogy bűntényt kövessen el,aminek a levét a saját tulajdon gyereke inná meg?Komolyan megcsalják,megalázzák az embert,a kötelessége alól is kivonná magát (gyerek tartás a bejelentett fizetés alapján,ez mindenkire vonatkozik aki elvált) és én lennék a görény? Bocsi,de ezt nem veszem magamra.Többet én sem kérek amit a jog elvár!

2014. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/130 anonim ***** válasza:
13%
No de ha a férjed, akkor ezeknek a jövedelmeknek a fele a Tied a válás után!
2014. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/130 A kérdező kommentje:

én 90 e ft-ra gondoltam/3 gyerek.

de mivel válunk, így már nem sokáig a férjem, így egy be nem indult, még nem prosperáló vállalkozásnak főként eszmei értéke van, főleg még bevételt nem termel.

2014. ápr. 19. 13:13
 67/130 anonim ***** válasza:
75%

Hát nézd, igazságot az hiába keresel, az élet nem erről szó, nem is értem, eddig erre nem jöttél rá?!


Ne haragudj, hogy ezt mondom, de mi az istennek vállaltál albérletbe három gyereket 5 éven belül, ha nem tudod őket eltartani?


Hogy-hogy mit dolgozz? Milyen karriert adtál fel? 5 év kiesés nem akkora, hogy ne tudnál visszalépni a szakmádba, nem?

2014. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/130 anonim ***** válasza:
68%

Na, most olvasom, te nem a karriered adtad fel, hanem a főiskolát. Minek egyáltalán megemlíteni, hogy 3 évet jártál a gazdasági egyetemre? Pont 0 az értéke.


Tanulnod kellett volna, mielőtt szülsz, ráadásul hármat is.. :( Most emiatt nem csak te szívsz, hanem a szerencsétlen gyerekeid is.

2014. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/130 A kérdező kommentje:

hiteles lakásba jobb lett volna gyerekeket vállalni????

mert a mai magyar igazság, hogy 98%-nak nincs saját lakása, képtelen a mai fiatalság önerőből lakáshoz jutni. mennyivel lenne most jobb egy hiteles lakás???????

2014. ápr. 19. 13:52
 70/130 A kérdező kommentje:

Nem a gyerekek miatt adtam fel a főiskolát. munka mellett nem volt erőm tanulni. és mit adtam fel? 12 év munkaviszonyt, ami irodavezetéssel kezdődött a bankon át, ingatlanfejlesztő pénzügy-számvitel osztályával zárult. és mennyi pénzt? 7 éve 221 e ft bruttó bért + cafetéria, hogy pontosak legyünk.

de én 21 évesen is , 96-ban már 50-60 e ft-ot kerestem. nem gondolnám, hogy a főiskola akkora hiány lenne, hisz tanultam épp eleget, szakmai kompetenciát szereztem, jó munkaerő voltam. feladtam? fel. mert 7 év, azért 7 év, 3 gyerek azért 3 gyerek és már nem 30 éves vagyok, hanem lassan 40.

ha szerinted ez nem feladás, akkor lásd úgy. és nem gondolnám, hogy csak a diplomás ember szülhet gyerekeket, esetleg többet. a jó szakember többet ér, szerintem, tapasztaltam , főleg a banknál, hogy mit ért a legtöbb diplomás :D :D :D de azóta nagyot változott a világ, válság lett, változások lettek, még az egészséges ember is nehezen talál munkát, ezt tapasztalom sorra.....

2014. ápr. 19. 13:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!