Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 pici gyerekkel maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pici gyerekkel maradok egyedül, szerintetek van igazság?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem, hogyha elválunk, és a férjem nem akar vagy nem annyi gyerektartást fizetni, amennyi elég lenne a 3 pici neveléséhez, akkor mit tudok tenni?

bejelentett állása tavaly nyár óta nincs, üzletrésze van egy még be nem indult vállalkozásba, ahol nem akar alkalmazott lenni, tb -je sincs vagy max. minimálbéren jelenti majd be magát.


én anno feladtam a karrieremet, állásomat, közösen vállaltunk gyerekeket, ő ugyanúgy akarta, mint én. cégemet felszámolták, segítségem nincs, munkát nem tudom, hogy milyet és 3 gyerekkel hogy találnék. amikor vállaltuk a gyerekeket, benne volt, hogy én csak részmunkaidőben tudok majd dolgozni.

most pedig itt vagyok, hogy nem tudom a hogyantovábbot....


béreljük a lakást, de ha hiteles lenne, az sem lenne jobb.

segítség semmilyen nincs, még bő fél évig max gyedet kapok, utána viszont 100 e ft-tal kevesebb lesz havonta.

mit tennétek a helyemben?

segélyek kilőve, minimálisat adnak (pár ezer ft)


2014. ápr. 18. 22:43
 71/130 A kérdező kommentje:
egyébként van ingatlanrészem, de idős anyámat nem perlem be, hogy árverezzék már el a feje felől a lakását, telkét. pont egy lakásnyi ingatlanrészem van. amin mégcsak haszonélvezet sincs. de ez egy másik téma, nem ez volt a kérdésem.
2014. ápr. 19. 13:59
 72/130 anonim ***** válasza:
20%
Hát én nem tudom hol laksz, hogy körülötted nincs saját lakása a 98%-nak, de az én környezetemben ez az arány inkább 50% körül van. Értem, nem a gyerekek miatt hagytad abba, hanem mert nehéz volt munka mellett. Hát most erre mit mondjak? Én is munka mellett csináltam meg két diplomát, nyelvvizsgákkal. És ismerek még sok embert, akiknek szintén nagyon nehéz levelezőn tanulni, meg még dolgozni is, mégsem szálltak ki, csak mert nehéz volt.
2014. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/130 anonim ***** válasza:
20%
Én egyébként nem azt mondom, hogy hiteles lakásba jobb lett volna, hanem azt mondom, hogy jobb lett volna NEM vállalni gyereket addig, amíg nem adottak a feltételek. És ráadásul hármat! Én komolyan nem értem, hogy hogy lehet valaki ilyen rohadt felelőtlen a gyerekeivel szemben!
2014. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/130 A kérdező kommentje:

ne haragudj, nem vagyok kíváncsi továbbiakban az alázásodra. te megcsináltad, ügyi vagy, gratula.

én 4,7-es átlaggal hagytam abba, mert még vizsgázni sem adtak szabinapot, inkább kifizették. annyira szükség volt a munkámra. döntöttem, akkor , és így.

ugye a bank lakását nem kevered a saját tulajdonnal?

30 évesen 10 milliós lakás?

na, akkor kérlek, ebbe segíts, mert azért diplomával sem hiszem, hogy 500 e ft-os állások csak úgy vannak vagy mennyi havi jövedelemből vettél te saját lakást?????

öröklés, ajándék, bank ugye nem számít....

2014. ápr. 19. 14:05
 75/130 anonim ***** válasza:
20%

Ráadásul még a férjedet okolod. Nem tetszik már neki az élet melletted, szerinted nincs meg minden joga arra, hogy akkor kialakítson magának egy olyan életet, amiben jól érzi magát!

Neki is csak ez az egy élete van!

2014. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/130 A kérdező kommentje:

ahogy te gondolkodsz, már rég kihalt volna a föld......

zseni vagy, oké. mennyi idős vagy te és hány gyereked van?

2014. ápr. 19. 14:06
 77/130 anonim ***** válasza:
63%

"Amúgy ha GYET-re mennél,arra nem jár a családi adókedvezmény? Csak mert az +30.000-et jelentene."


Komolyan néhány embernek fingja nincs a helyzetről de azért minden baromságot beír. A 25 ezres gyet-ből mégis hogy lehetne 30 ezret visszaigényelni amikor gyet adómentes csak nyugdíjjárulékot vonnak belőle?

2014. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/130 A kérdező kommentje:

terhesen , kisbabás anyukát 12 nővel félrekefélni 2 év alatt? hát igen, ez a világ legtermészetesebb cselekedete... nem tetszik az élet mellettem? akkor miért nem költözött el, kezdett új életet, miért nem EGY másik nővel van, miért nézi úgy általánosságba nagy rakás sza r ba a nőket???? mert abba nézi mindet. pont a mai napon jelent meg egy cikk a bezzeganyán. mintha ő írta volna:


[link]

2014. ápr. 19. 14:10
 79/130 A kérdező kommentje:
igen, kedves 71%-os. soknak fogalma sincs, de az észt osztani, azt tudja.....
2014. ápr. 19. 14:11
 80/130 anonim ***** válasza:
77%

Amit eddig gyűjtőtettek saját lakásra annak a fele jár,abból elélsz pár hónapig.

Másrészt írod, hogy van anyukád,akkor oda is költözhetnétek pár hónapra amíg összeszeditek magatokat.

2014. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!